Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Might and Magic: Armies

Might and Magic: Armies'te destansı bir savaş yaşanıyor. Kuvvetlerini bu çok oyunculu battle royale oyununda zafere taşıyabilecek misin?

Zehirli sis, krallığını hızla yutuyor! Bu aksiyon oyununda ne kadar süre hayatta kalabileceksin? Diğer klanlarla savaşırken şövalyeleri ve çok daha güçlü savaşçıları bir an önce topla. Lider tablosunun zirvesine ulaşarak efsanevi bir kahraman mı olacaksın yoksa saniyeler içinde bozguna mı uğrayacaksın? Bunu öğrenmenin vakti geldi!

Might and Magic: Armies nasıl oynanır?

Might and Magic: Armies büyülü bir krallıkta, destansı bir savaşın ortasında hayatta kalmaya çalıştığın bir MMO oyunudur. Haritanın dört bir yanına dağılmış şövalyeleri ve diğer savaşçıları toplayarak ordunu bir an önce kur. Ordun karşısında sayıca az kalan diğer ordularla çarpışırken zafere ulaşman çok daha muhtemel. Ancak daha büyük ordulara karşı dikkatli ol!

Oyun Kontrolleri

Fare

  • FARE HAREKETİ ile krallığı keşfet ve ordunu büyüt.

Klavye

  • OK TUŞLARINA BASARAK krallıkta gezinebilirsin ve ordunu büyütebilirsin.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra deneyebileceğin birkaç harika aksiyon ve fantezi oyunu daha: 

  1. Assassin's Creed: FreeRunners
  2. Keeper of the Grove 3
  3. Witch Killer
  4. Hungry Shark Arena

Might and Magic: Armies'i kim geliştirdi?

Might and Magic: Armies, Ubisoft tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!