Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Ateş ve Su 5

Ateş ve Su 5 ile bir başka heyecan dolu maceraya hazır ol!

Değerli elmaslar ve tehlikeli tuzaklarla dolu eski bir tapınağa mı gidiyorsun? Bu, dünyanın dört bir yanında kıymetli mücevherler ararken olağanüstü güçlerini kullanan dinamik ikili Ateş ve Su için sıradan bir iş günü sayılır. Ünlü Ateş ve Su oyunlarının beşinci bölümünde onlara eşlik et.

Lakin Ateş'in suya bir ayak parmağını bile dokunduramayacağını, Su'yun ise aşırı sıcak şeylere dokunması halinde çılgınca tepki vereceğini unutma yeter. Kutuları hareket ettirirken, anahtarları çevirirken ve zehirli yapışkan çukurlarının üzerinden atlarken birlikte çalışmaları gerekecek. Bütün bunlar kulağa çok fazla geliyorsa bu harika 2 kişilik oyunda her zaman bir arkadaşınla takım kurabilirsiniz.

Ateş ve Su 5 Nasıl Oynanır?

Ateş ve Su 5, işbirliğine dayalı bir aksiyon oyunudur. Elmaslarla dolu bir tapınağı keşfederken onlara katıl ve bulmacaları çözmek ve çeşitli tuzaklardan kaçınmak için güçlerini kullan.

Oyun Kontrolleri

  • OKLAR ile Ateş'i hareket ettir.
  • A, W, S ve D ile Su'yu hareket ettir.

Benzer Oyunlar

Eğer macera oyunlarını gerçekten seviyorsan şu havalı oyunları da denemelisin:

  1. Ateş ve Su 2
  2. Ateş ve Su 3
  3. Ateş ve Su 4
  4. Bob the Robber: Thief Game

Ateş ve Su 5'i Mobilde Oynayabilir miyim?

Elbette! Ateş ve Su 5, Google Play üzerinden oynanabilir.

Ateş ve Su 5'i Kim Geliştirdi?

Ateş ve Su 5, Agame işbirliği ile Oslo Albet tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!