Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Hayatta Kalma Oyunları Hakkında

Hayatta kalma oyunları tehlike, neredeyse her köşede kol geziyor. Bu tehlikeler bazen insanı kesinlikle gerebiliyor! Düşmanlarını geride bırakıp onlardan daha uzun süre dayanabilecek misin? Ellerinde, patilerinde ve pençelerinde çok fazla zaman olan bazı belalı canavarların yanında acımasız psikopatlarla da karşı karşıya geleceksin. Macera oyunlarında ayrıca başa çıkman gereken epeyce bubi tuzağı da var. Çökmekte olan platformlarda koşarken ve pek çok tarihi eser ararken zehirli okları savuştur.

Gerilim dolu korku oyunlarımızdaki tüm zombiler sana bir an bile rahat vermeyecek. Onlarla nasıl baş edeceğini biliyorsundur, değil mi? Onları mezarlarına geri göndermek için bir sürü muhteşem silah kullan! Ayrıca bu kategoride bulabileceğin birkaç Rol Yapma Oyunu da var. Tehlike dolu krallıklarda hayatta kalma mücadelesi verirken kaynaklarını ve müttefiklerini akıllıca yönet. Bu heyecan dolu çevrimiçi oyunlarda bir gün daha savaşmak için yaşayacak mısın?

Hayatta Kalma Oyunları için İpuçları ve Püf Noktaları Nelerdir?

Bu, hangi hayatta kalma oyununu oynadığına bağlıdır ancak birkaç temel noktayı sayacak olursak: Bu oyunlarda amaç, çoktan tahmin ettiğin üzere, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaktır. Buna, hayati önem taşıyan malzemelere tutunmayı ve bunları yalnızca kesinlikle gerekli olduğu zaman kullanmayı dahil edebiliriz. Örneğin, bir zombi oyununda zombi gruplarına saldırmak yerine onlardan kaçınmak ve yanlarından sessizce geçmek daha iyi olabilir, özellikle de cephanen çoktan azalmışsa.

Ayrıca tekrar tekrar ölmenin tamamen oyunun bir parçası olduğunu anlamak da faydalı olacaktır. Her kaybı, düşmanlarının taktiklerini veya geçmen gereken bir alanın düzenini incelemek için bir öğrenme fırsatı olarak değerlendir. Her şeyden önemlisi, daha sert değil, daha zekice savaş. En iyi hangi silahların işe yaradığını, karakterinin nalları dikmeden önce ne kadar şiddet kaldırabildiğini ve düşmanlarınla savaşmanın... veya onlardan tamamen kaçınmanın en iyi yollarını keşfet. Bunlar, bu muhteşem çevrimiçi oyunları oynarken başarmana yardım edecek taktiklerden sadece birkaçı.