Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Kırmızı Top Daima

Kırmızı Top Daima'da yuvarlamaya devam et. Bu top oyununda tehlikelerle dolu bir krallığı keşfe çıkan bu küçük elemanın güvenliğini sağlayabilecek misin?

Bu kırmızı top bir maceraya daha çıkmaya hazırlanıyor. Bu aksiyon oyununda güvende kalmak için senin yardımına ihtiyacı var. Dikenlerle kaplı düşmanların üzerinden zıplayıp nehirlerden geçmeye çalışırken ona destek ol. Ayrıca, bu yolculuk sırasında bol bol yıldız toplamayı unutma. Bu yıldızları bir seviyeden diğerine geçerken yeni karakterlerin kilidini açmak kullanabilirsin.

Kırmızı Top Daima nasıl oynanır?

Kırmızı Top Daima sevimli ve zorlayıcı bir platform oyunudur. Tehlikeli düşmanlarla ve karmaşık engellerle dolu onlarca seviyeyi geçmeye çalışan cesur bir topla takım ol. Her seviyenin sonunda bitiş çizgisine ulaşmasına yardım edebilir misin?

Oyun Kontrolleri

  • OK TUŞLARI ile yuvarla ve zıplat. 
  • W, A, S, D TUŞLARI ile topu yuvarla veya zıplat. 

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu sevimli çevrimiçi oyunlara göz at: 

  1. Wings Rush
  2. Super Slope Game
  3. Super Brothers
  4. Idle Money Tree

Kırmızı Top Daima'yı kim geliştirdi?

Kırmızı Top Daima, Kiz10 tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!