Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Bubble Shooter Classic

Balon çok, zaman yok! Bubble Shooter, yani klasik atari oyununun bu harika çevrimiçi versiyonunda hepsini yok edebilecek misin?

Dünyanın her yerindeki oyuncular orijinal Bubble Shooter oyununu ve 1990'lardan beri ilham verdiği tüm balon vurma oyunlarını oynuyorlar. Her biri, pek çok atari aksiyonunu sıradan bir bulmaca oyununda bulabileceğin stratejik unsurlarla harmanlar. Bu oyunu oynarken, her bir heyecan verici bölümde tüm balonları patlatabilecek misin?

Bubble Shooter Nasıl Oynanır?

Ekranın altındaki fırlatıcıyı kontrol et ve bu tek oyunculu oyunda her balonu yukarıdaki balonlara doğrult. Amacın aynı renkteki balonları üç veya daha fazla sayıda olacak şekilde gruplamak. Bunu yaptığında, balonlar patlayacak ve silinecek.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK fırlatıcıyı hedefe doğrult.
  • SOL TIKLAMA ile balonu fırlat.

Benzer Oyunlar

Bubble Shooter benzeri bulmaca video oyunları oynamak istersen, işte deneyebileceğin birkaç tanesi daha.

Bubble Shooter'i Mobilde Oynayabilir miyim? 

Bu oyunu en sevdiğin mobil cihazlarda, App Store veya Google Play üzerinden de oynayabilirsin.