Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Beceri Oyunları Hakkında

Beceri oyunları kavrayabilecek misin?Motor reflekslerini, el-göz koordinasyonunu ve nişan alma hassasiyetini geliştirmene yardımcı olacaklardır. Balonlar patlat, daracık koridorları olan labirentlerde gezin ve çok daha fazlasını yap. Bu zorlu bulmaca oyunlarını oynarken ne kadar ilerleme kaydedecek ve kaç bölüm geçebileceksin?

Birkaç başka beceri üzerinde de çalışabilirsin. Bir basketbol sahasında biraz idman yaptıktan sonra sanal bir piyanoda klasik senfoni çalarak müzik yeteneklerinin üzerine eğil. Ayrıca bu koleksiyonda bir sürü mantık oyunu da var. Havalı bir masa oyunu oynarken bir arkadaşına veya bilgisayara meydan oku ya da heyecanlı bir bilgi yarışması oyununda popüler kültür ve diğer konulardaki bilgilerini konuştur. Bu eğitici oyunları oynarken çok eğleneceksin ve bunu yaparken aynı zamanda yeteneklerini de geliştireceksin!