Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows: Part 1

Tüm bu ünlü karakterler troller geldiğinde neye uğradıklarını şaşıracak! Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows: Part 1 oyunundaki destansı kamera şakalarında onlara katıl.

Troll Face ve neşeli şakacı arkadaşları Sherlock Holmes'dan huysuz kediye kadar herkese şakalar yapacak. Uzaya yapılan bir yolculuktan sonra Dünya'ya geri dönüp dönemeyeceğini ve Kızıl Kale'dekinden çok farklı bir tahttan kalktıktan sonra Hodor gibi kapıyı tutup tutamayacağını öğren! Bu Troll Face Quest oyununda seni bekleyen tüm sinsi şakalarla ve saçma senaryolarla başa çıkabilecek misin?

Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows: Part 1 Nasıl Oynanır?

Bu oyun, Troll Face ve arkadaşlarına ünlü TV programlarındaki ve komik videolardaki çeşitli karakterlere sinir bozucu şakalar yaparken eşlik ettiğin son derece komik bir bul ve tıkla oyunudur. Amacın her şakada veya senaryoda bir çözüm yolu bulmak.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK senaryolar içinde ipuçları ya da çözümler ara.
  • SOL TIKLAMA ile nesneleri ve karakterleri seç.

Benzer Oyunlar

İşte denemen gereken birkaç eğlenceli oyun daha:

  1. Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows: Part 2
  2. Dumb Ways to Die: Original
  3. Snail Bob 1

Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows: Part 1'i Kim Geliştirdi?

Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows: Part 1 ve Troll Face Quest serisindeki tüm diğer harika oyunlar Agame tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!
Şimdi Katıl / Giriş Yap