Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Balon Patlatma Oyunları

Balon Patlatma Oyunları hakkında

Balon çok, zaman yok! Muhteşem balon patlatma oyunları koleksiyonumuzda kaç tanesini patlatabileceksin? Ekranın altındaki fırlatıcının kontrolünü al ve her balonu aynı renkteki diğer balonlara fırlat. Amacın onları üç veya daha fazla sayıda olacak şekilde gruplayarak patlatmak! Bu bağımlılık yapan bulmaca oyunlarını oynarken hızlı davransan iyi edersin! Eğer balonlar fırlatıcıya ulaşırsa oyun biter!

En iyi Balon Patlatma Oyunları nelerdir?

 1. Balon Patlat
 2. Balon Çılgınlığı!
 3. Şeker Balonları Patlatma
 4. Bubble Shooter Classic
 5. Ekstrem Baloncuk Vurma
 6. Bubble Shooter Pro 3
 7. Bubble Game 3: Deluxe
 8. Balon Patlatmaca
 9. Eğlenceli Balon Patlatma
 10. Balon Patlatma Pro 2

Mobildeki en iyi Balon Patlatma Oyunları nelerdir?

 1. Balon Patlat
 2. Şeker Balonları Patlatma
 3. Balon Çılgınlığı!
 4. Bubble Shooter Classic
 5. Balon Patlatmaca

En yeni Balon Patlatma Oyunları nelerdir?

 1. Sonsuz Baloncuklar
 2. Balon Çılgınlığı!
 3. Şeker Balonları Patlatma
 4. Bubble Shooter Pro 3

Balon patlatma oyunları, neredeyse otuz yıldır dünyanın her yerindeki oyunculara keyifli vakit geçirtiyor. Ayrıca bu tek kişilik oyunların pek çok farklı versiyonu da var. Bunlardan bazıları seni büyülü krallıklarda hatta uzayda heyecan verici maceralara götürecek! Bazıları da sevdiklerini kurtarmaya veya evlerini işgalcilere karşı savunmaya çalışan sevimli hayvancıklarla takım olmanı sağlayacak. Dünya Kupası'ndan esinlenmiş balon patlatma oyunları bile var! Bu muhteşem nişan al ve ateş et oyunlarını bir yüksek puan alabilecek misin?