.io Oyunları

 • Worms.Zone
  Oyna
  Worms.Zone
  61606 defa oynandı

  Bu solucanlar son derece aç ve şirin çizgi film karakterleri de en sevdikleri yemek! Bu zorlu io oyununda bir yandan diğer omurgasızlardan kaçmaya çalışırken solucanının büyümesine yardım edebilir misin? Solucanlar birbirine çarpınca patlıyor!

 • Gartic.io
  Oyna
  Gartic.io
  989656 defa oynandı

  Can you figure out what’s being drawn by the other players in this io game? See if you can win each round as you take turns drawing all sorts of different things.

 • Slither.io
  Oyna
  Slither.io
  2547486 defa oynandı

  Slither.io oyununda süper havalı bir yılanla birlikte çalış. Popüler çevrimiçi Agar.io oyununun gelişmiş bir sürümüdür.

  Gerçekten müthiş bir sürüngenin kontrolünü devraldıktan sonra dünyanın her yerinden diğer oyunculara meydan okuyabileceksin. Sonsuz bir iştahı var ve bu parlayan baloncuklar onun en sevdiği yiyecek. Her bir baloncuk onun daha da büyük ve güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Tek yapman gereken diğer yılanlara dikkat etmek. Başka bir yılana çarparsan patlarsın!

  Buna benzer oyunlara meraklıysan, Wormate.ioPaper.ioSkribbl.io veya koleksiyonumuzdaki diğer havalı io oyunlarını ve yılan oyunlarını da dene. 

  Slither.io Oyunu Nasıl Oynanır? 

  Her şey sırayla! Yılanına havalı bir takma ad ver. Sol alt köşedeki “Dış Görünüşü Değiştir” düğmesine basarak yılanın pullarının rengini değiştirebilirsin. Tüm bunlar tamamlandıktan sonra “Oyna” düğmesine tıkla. 

  Oyun Kontrolleri

  Fare:

  • Yılanı yönlendirmek için fare imlecini kullan.
  • Tam sürat ilerlemek için fareyle SOL TIKLA. 

  Klavye:

  • Tam sürat ilerlemek için YUKARI OK. 
  • Sola dönmek için SOL OK.
  • Sağa dönmek için SAĞ OK.

  Oyun geliştiricisi hakkında

  Slither.io oyunu Michigan'da oturan oyun geliştiricisi Steve Howse tarafından tasarlanmıştır. Mart 2016'da şirketi Lowtech Studios bu oyunu hem akıllı telefonlar hem de internet tarayıcılar için yayınladı. 

  Mobilde Oyna

  Slither.io oyunu ayrıca Apple App Store'da bulunmaktadır veya Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • Kaygan Su Kaydırakları: Aquapark.io
  Oyna
  Kaygan Su Kaydırakları: Aquapark.io
  34402 defa oynandı

  Bu tuhaf ve çılgın çok oyunculu yarış oyununda bitiş çizgisini geçen ilk kişi olabilecek misin? Bir şişme simit kap ve yarışta tozu dumana katmaya hazırlan! Hız kazanmak için hızlandırıcı rampaları yakalaman ve harika ödüller kazanmak için diğer günlük görevleri tamamlaman gerekiyor. Hatta yarış aralarında yeni yarışçıların kilidini bile açabilirsin.

 • Hole.io
  Oyna
  Hole.io
  120488 defa oynandı

  It’s Bu garip ve çılgın io oyununda olay karşıdakini yemek ya da karşıdaki tarafından yenilmek. Bu yoğun mahallede her şeyi silip süpürmeye kararlı bir kara deliği yönetiyorsun. Ama bir sürü başka kara delik daha var ve bunlarda ortada dolaşırken seni yutabilir! Yani bir yandan parktaki banklardan arabalara kadar her şeyi yerken diğer yandan en büyük kara delik olma mücadelesini veriyorsun!

 • Snowball.io
  Oyna
  Snowball.io
  61760 defa oynandı

  Bu heyecan verici ve çok şirin io oyununda, karla kaplı platformlarda ne kadar süre kalabileceksin? Onlar seni devreden çıkarmadan önce büyük bir kar topu yapmaya çalışırken diğer oyuncuları engelle!

 • Skribbl.Io
  Oyna
  Skribbl.Io
  33654 defa oynandı
  You can compete against players from all across the globe in this fun and exciting io game. Put your creative skills to the test while you try to figure out the other players’ drawings. Will they be able to identify yours too?
 • Wormate.io
  Oyna
  Wormate.io
  1579745 defa oynandı

  The worms in this totally weird io game are incredibly hungry. Take control of one of them and stuff him full of lots of yummy food like doughnuts and candy! Can you make your worm bigger and stronger than all of his fellow worms? He’ll need to grow up fast in order to survive while you compete against other players from all over the world.

  Wormate.io oyunu ayrıca Apple App Store'da bulunmaktadır veya Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • Lordz.io
  Oyna
  Lordz.io
  471101 defa oynandı

  Kimse bir lord olmanın kolay olacağını söylemedi. Topraklarını savunmak için askerleri bir araya getirmen, onlara ödeme yapacak yeterli altını bulman ve köylülerin için bol bol ev inşa etmen gerekiyor. Sence bütün bunlarla baş edebilir misin? Öyleyse bu zorlu io oyununa dal ve dünyanın her yerinden lord olmak isteyen rakiplerine karşı mücadele et.

 • Gyros.io
  Oyna
  Gyros.io
  42386 defa oynandı

  Bu çılgın çok oyunculu aksiyon oyununda tüm rakiplerini saf dışı bırakmaya hazırlan. Dönen cayronun kontrolüne geç ve herkesi arenadan atmaya çalış. Ayrıca karşılaşmalar arasında yeni cayrolar satın almak için puanlar da kazanabilirsin.

 • Survived.io
  Oyna
  Survived.io
  146887 defa oynandı

 • Superhero.io
  Oyna
  Superhero.io
  49482 defa oynandı

  Bu destansı çok oyunculu aksiyon oyununda savaşmaya ne kadar devam edebileceksin? Dünyanın her yanında gelen oyunculara katıl ve dünyanın en iyi süper kahramanlarının bazılarını içeren bir sivil savaşa gir! Güç topakları toplayıp daha havalı ve güçlü karakterlere dönüşebilir ve rakiplerine saldırabilirsin.

 • Goosegame.io
  Oyna
  Goosegame.io
  32399 defa oynandı

  Kazlar serbest kaldı! Aslında Goosegame.io oyununda çok azı serbest kalmış sayılır ama onlar da tamamen çıldırmış durumda! 

  Bu tuhaf çok oyunculu oyunda tüyler kesinlikle havalara uçuşacak. İçi kötülük dolu bir kazı kontrol et ve çılgınlar gibi tıka basa beslemeye hazırlan. Amacın çörekler, muzlar ve diğer lezzetli ikramlardan olabildiğince çok sayıda yalayıp yutmak. Bu sayede kazın hafife alınmaması gereken bir kuvvete kavuşacak ama bu rekabette kazın telef olmadan önce ne kadar süre dayanabileceksin? 

  Paper.io 2 ve Hole.io denemen gereken diğer iki harika io oyunudur! 

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK kazını hareket ettir. 
  • SOL TIKLAMA ile saldır.  
  • SAĞ TIKLAMA ile koştur. 

  İpuçları ve Püf Noktaları

  • Yıldırım okları az sayıda olabilir ama bulduğunda kazına bir turbo güçlendirici verecektir. 
  • Yok ettiğin her bir kaz sana altın verecektir. Onları özel bonus ve istatistikler satın almak için kullanabilirsin. 
  • Savaşa girişirken akıllıca seçimler yap, özellikle de kazın hâlâ zayıfken. Kaz ne kadar büyük olursa alt etmesi o kadar zor olacaktır. 

  Oyun Geliştirici Hakkında 

  Goosegame.io, DRA tarafından oluşturulmuştur.

 • Zombs.io
  Oyna
  Zombs.io
  209369 defa oynandı

 • paper.io
  Oyna
  paper.io
  24392 defa oynandı

  Paper io oyunumuzda bir kullanıcı adı oluşurarak giriş yapabilir ve yön tuşlarınızı kullanarak kendi parçanızı yönlendirerek geniş alanları keserek rakiplerinizi sıkıştırmalısınız. İyi Eğlenceler..

 • Mutlu Yılanlar
  Oyna
  Mutlu Yılanlar
  57185 defa oynandı

  Bu yılanlar gerçekten mutlu ama ayrıca vahşiler de! Bu io oyununa dal ve müthiş sürüngenine tonlarca parlayan topak yemesi için yardım et. Yok edilmeden hayatta kalmasının tek yolu bu!

 • Basketbol.io
  Oyna
  Basketbol.io
  11775 defa oynandı

  Bu bir arbede mi yoksa basketbol oyunu mu? Öğrenmenin tek yolu var! Bu destansı basketbol ve io oyununda rakiplerini geç ve yere ser. Takımın bu sokak oyununda ilk sıraya yükselebilecek mi? Zafere giden yolda diğer takımlara kimin patron olduğunu göster.

 • Paper.io 2
  Oyna
  Paper.io 2
  36845 defa oynandı

  Bu inanılmaz düzeyde bağımlılık yaratan çok oyunculu oyunu ne kadar uzun süre oynamayı sürdürebilirsin? Başka bir oyuncu yoluna çıkmadan önce olabildiğince çok alanı fethet. Rütbelerini artırıp kral mı olacaksın yoksa fetih rüyaların sona mı erecek?

 • Deeeep Io
  Oyna
  Deeeep Io
  242668 defa oynandı
 • Evowars.io
  Oyna
  Evowars.io
  133267 defa oynandı

  Bu yoğun io oyununda hem dönen bıçaklar geliştirmeli hem de düşmanların bıçaklarından kurtulmalısın. Bu arenaya gir ve gerçekten destansı bir savaşa hazırlan. Bir mağara adamı olarak başlayacaksın. Sonraki bir kaç dakika hayatta kalmak istiyorsan yeteneklerini artıracak tonlarca sihirli küre toplaman ve bir Viking, bir şövalye ve hatta büyük bir savaşçı olmak için çağlar boyunca ilerle.

 • Brawls.io
  Oyna
  Brawls.io
  28827 defa oynandı
 • Surviv.io
  Oyna
  Surviv.io
  231486 defa oynandı

  Hayatta kalmak için yapılan bu destansı savaşta son kalan oyuncu olabilecek misin? PlayerUnknown's Battlegrounds'a benzeyen bu 2 boyutlu, tarayıcı tabanlı io oyununda dünyanın her yerinden insanlar başa baş mücadele ediyor. Hayatta kalmaya ve ölümcül kırmızı bölgeden uzakta kalmaya çalışırken malzeme, silah ve cephane topla!

 • Best.Letsdraw.it
  Oyna
  Best.Letsdraw.it
  25116 defa oynandı

  Bu yoğun io oyununda çizim yeteneklerine biraz alıştırma yaptırabilirsin. Bir konu seç ve 60 saniye içinde çizmek için elinden geleni yap. Saat sıfırlandığında diğer oyuncuların çizimlerini değerlendirebilirsin, onlar da seninkini değerlendirecek. Kendi sanatsal yetenekleri için en çok puanı kim alacak. Öğrenmenin zamanı geldi!

 • Crazysteve.io
  Oyna
  Crazysteve.io
  52740 defa oynandı

  Bu io oyunu tamamen delice ve bir sürü retro grafik içeriyor! Dünyanın her yanından gelen diğer oyunculara meydan oku, bir yandan da ateş toplarından TNT'ye kadar her şeyi kullanarak her şeyi havaya uçur! Ayrıca bir sürü kalp ve elmas toplamalısın, bu sayede bu dünyada birkaç dakikadan daha uzun süre hayatta kalabilirsin.

 • Zombs Royale.io
  Oyna
  Zombs Royale.io
  203569 defa oynandı

  Bu acımasız io oyununda her yerde savaş var. Silahları ararken, indirilen kargodan malzemeleri kaparken ve düşman mermilerinden kaçarken aksiyon dolu bir cehenneme hazır ol. Sence en kadar dayanabilirsin?

 • Angry Snakes
  Oyna
  Angry Snakes
  114401 defa oynandı

 • Agma.io
  Oyna
  Agma.io
  10653 defa oynandı

  Bu hararetli savaş alanına girdikten sonra olabildiğince uzun süre hayatta kal. Agma.io oyununda hücren güçlü bir deve dönüşecek mi yoksa hemen sindirilecek mi?

  Onu güvende tutmak ve zamanla kocaman, çetin bir hücreye dönüştürmek için elinden geleni yap. Bu çok oyunculu oyunda rakiplerinden kaçınmana yardımcı olacak pek çok harika şey var. Onları arenanın uzak köşelerine göndermek için portal geçitlerini kullan ya da görünmezlik pelerini ile kendini gizli tutarak onlara kimin patron olduğunu göster! 

  Hole.io ve Lordz.io da, Agama.io oyununu bitirdikten sonra denemen gereken iki ayrı muhteşem io oyunudur

  Oyun Kontrolleri 

  Fare

  • FAREYİ KULLANARAK hücreni hareket ettir.  

  Klavye 

  • SPACE TUŞUNA BASARAK hücreni parçalara böl. 
  • W TUŞUNA BASARAK kendi hücrelerinden parçalar fırlat.

   

 • Lordz2.io
  Oyna
  Lordz2.io
  20724 defa oynandı

  Bu çok oyunculu ve gerçek zamanlı strateji oyununda bir lord olmak için gerekenlere sahip misin? Dünyanın her yerinde gelen düşmanlara karşı savaşacaksın. Okçularını, mızrakçılarını ve diğer birimleri hızla bir araya getir. Toplaman gereken kaynaklar, inşa etmen gereken kaleler ve hiçliğe göndermen gereken düşmanlar var!

 • Mope.io
  Oyna
  Mope.io
  109810 defa oynandı

 • Superhex.Io
  Oyna
  Superhex.Io
  349503 defa oynandı
 • Moomoo.Io
  Oyna
  Moomoo.Io
  209930 defa oynandı

 • Battleboats.Io
  Oyna
  Battleboats.Io
  12160 defa oynandı
 • Zombiecraft.io
  Oyna
  Zombiecraft.io
  65512 defa oynandı
 • Starblast Io
  Oyna
  Starblast Io
  118973 defa oynandı
 • FlipSurf.io
  Oyna
  FlipSurf.io
  19 defa oynandı

  Bu sörf yarışmasında bitiş çizgisini ilk geçen kim olacak? FlipSurf.io oyununda bunu öğrenmenin tam zamanı! 

  Bir sonraki yarışmanın başlamak üzere olduğu bu yarış oyununda bir sörfçü seç ve başlangıç çizgisine geç. Bir anda diğer oyuncuları geçmek için muhteşem taklalar at. İlk sıraya yerleşmek için kusursuz zamanlama ve müthiş hareketlere ihtiyacın olacak! 

  FlipSurf.io Nasıl Oynanır? 

  FlipSurf.io bir çok oyunculu yarış oyunudur. Amacın bitiş çizgisini geçen ilk sörfçü olmaktır. Hızlandırma alıp rakiplerinin yanından hızlıca geçmek için her yarışta taklalar at. 

  Oyun Kontrolleri 

  Klavye

  • OK TUŞLARINI KULLANARAK sağa ve sola hareket et. 
  • SPACE TUŞUNU BASILI TUTARAK takla at. 
  • SPACE TUŞUNU BIRAKARAK sörfçünün suya inmesini sağla. 

  Fare

  • SOL DÜĞMEYİ BASILI TUTARAK takla at. 
  • SOL DÜĞMEYİ BIRAKARAK sörfçünün suya inmesini sağla. 

  Benzer Oyunlar 

  İşte oynaman gereken üç muhteşem io oyunu ve su sporları oyunu daha! 

  Flipsurf.io Oyununu Kim Geliştirdi? 

  Flipsurf.io, Umami Games tarafından tasarlanmıştır.

 • Battle Royale: Battlepoint.io
  Oyna
  Battle Royale: Battlepoint.io
  50040 defa oynandı

  Bu küçük kasabanın caddeleri altında bir savaş var. İçinizin kurşunla doldurulmasını ya da patates gibi kızartılmayı istemiyorsan bir silah bulup acele etsen iyi olur! Bu yoğun io oyununda pompalı tüfeklerden lazer silahlarına kadar ne bulursan kullanarak düşmanlarını yok et. Saat işliyor!