Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Happy Glass 2

Happy Glass 2'de üç farklı mod seni bekliyor. Bakalım bardakları ters çevirmeden önce doğru seviyelere kadar doldurabilecek misin?

Ünlü bulmaca oyununun devamı olan bu oyun seni saatlerce ekran başına kilitleyecek. Bardakları hassas su çizgilerine kadar doldurmaya veya doğru noktalara devirmeye çalış. Daha önce doldurulmuş bardakların altından blokları çıkarmayı da deneyebilirsin ancak bunu dikkatli yap ve su dökmemeye çalış. Her bölümü geçmek için hızlı reflekslere ve keskin gözlere ihtiyacın olacak!

Happy Glass 2 Nasıl Oynanır?

Bu beceri oyunundaki her zorlu bölümü geçebilir misin? Kapları belirlenmiş çizgilere kadar suyla doldurmaya çalış, onları belirli bir noktaya devir veya altlarındaki blokları kaldır.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAYIP BASILI TUTARAK musluğu aç veya çevirme kuvvetini belirle.
  • SOL TIKLAMA ile bir blok kaldır.
  • TUŞU BIRAKARAK musluğu kapat veya bardağı çevir.

Benzer Oyunlar

İşte sana ayrıca göz atman gereken dört fizik oyunu daha:

  1. Happy Glass Puzzle
  2. Love Balls
  3. Water Flow 3D
  4. Rolling Sky

Happy Glass'ı Kim Geliştirdi?

Happy Glass, DAB3Games tarafından oluşturulmuştur.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!