Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Troll Face Quest Oyunları

Troll Face Quest Oyunları hakkında

Kızdıracak insan çok ancak zaman yok! Muhteşem Troll Face Quest oyunları koleksiyonumuzda dünyanın en iyi şakacıları ile güçlerinizi birleştirin. Troll Face, en sevdiğin dizi, film, video oyunları ve komik internet karakterlerine eziyet etme konusunda bilinmesi gereken her şeyi biliyor. Bu çok sevilen eğlenceli bulmaca oyunları serisinde diğer trol arkadaşlarıyla birlikte bu karakterleri her türlü çılgınca senaryonun ortasına dahil ettiğinde neye uğradıklarını şaşıracaklar.

En yeni Troll Face Quest Oyunları nelerdir?

 

Komik bölümlerin her birince doğru kişiye, hayvana veya nesneye tıklayarak akılalmaz bir sonucu tetiklemelisin. Bu macera oyunlarında hiçbir şey göründüğü gibi değildir bu yüzden basit cevaplar bekleme. Olaylara kesinlikle farklı açılardan bakmalısın. Agame tarafından üretilen bu muzip oyunların her birinin sonuna kadar gidebilecek misin?