Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Simülasyon Oyunları

Simülasyon Oyunları Hakkında

Muhteşem simülasyon oyunlarımızı oynarken nereye gideceğini bilemeyiz. Kendini bir mandıra çiftliğini yönetirken veya dev bir şövalyeler ordusuna savaşta önderlik ederken bulabilirsin. Bunlar ve diğer mücadeleler, bu rol yapma simülasyon oyunlarında seni bekliyor. 

Simülasyon Oyunları nedir? 

Simülasyon oyunları, devasa bir istilayı başlatan bir askeri önderden yavruları için yiyecek arayan bir kurda, sana herkesin yerine geçebilme fırsatı verir. Gerçek dünyadaki bir işi veya senaryoyu canlandıran bir oyun türüdür. Bu kategoride bulabileceğin oyunlara şunlar dahildir: savaş oyunları, işletme simülasyon oyunları, hayvan oyunları, askeri strateji oyunları, tıbbi simülasyon oyunları ve diğerleri.

Ameliyathanedeki bir cerrah olmanın veya beş yıldızlı bir restoranın mutfağındaki ünlü aşçı olmanın nasıl bir tecrübe olduğunu öğren. İşletmeleri yönetebilir, uçaklar uçurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsin. İhtimaller sınırsız, özellikle de gezegenin dört bir yanından oyuncularla çok oyunculu simülasyon oyunlarımızda oynamayı tercih edersen. 

Çiftçilik oyunları ellerinizi kirletmeden bahçıvanlık yeteneğini konuşturmana imkan tanır. Her türden sevimli hayvana bakıyor, ekinleri yetiştiriyor ve ürünlerini pazara sunuyor olacaksın. Bunların birçoğu ve diğer simülasyon oyunlarımız başka oyuncularla beraber zaman geçirmene olanak tanır. Onlara karşı savaşmak zorunda bile değilsin... tabii savaşmak istersen iş başka. Destansı bir küresel çatışmada onlarla kuvvetlerini birleştirebilir veya onlar bu popüler ücretsiz oyunlarda tatildeyken ineklerini sağabilirsin.