Simülasyon Oyunları

 • Burger Şefi: Aşçılık Hikayesi
  Oyna
  Burger Şefi: Aşçılık Hikayesi
  95344 defa oynandı

  Bu burger şefi tüm şehirdeki en iyi şef olmaya kararlı! Bu işletme simülasyonu oyununda kafeteryasını gerçek bir başarı öyküsüne dönüştürmesine yardım edebilir misin? Daha iyi malzemeler ya da milkshake gibi daha lezzetli menü öğeleri aramadığı zamanlarda müşterileri için lezzetli burgerler yapması gerekiyor.

 • Goldie: Dudak Enjeksiyonları
  Oyna
  Goldie: Dudak Enjeksiyonları
  130950 defa oynandı

  Goldie bu çevrimiçi medikal simülasyon oyununda görünümünü biraz değiştirmek istiyor. Dudak enjeksiyonu yapıp yapmamasına karar vermesine yardım eder misin?

 • Dark Chocolate Blackberry Cheesecake: Sara's Cooking Class
  Oyna
  Dark Chocolate Blackberry Cheesecake: Sara's Cooking Class
  65061 defa oynandı

  Mutfakta Sara'ya katıl ve bu leziz tatlının nasıl yapılacağını sana anlatsın.

 • Operate Now Hospital Surgeon
  Oyna
  Operate Now Hospital Surgeon
  61595 defa oynandı

 • Train Driver Simulator
  Oyna
  Train Driver Simulator
  50780 defa oynandı

  Hiç bir tren sürmek istedin mi? Bu harika 3B sürüş simülasyonu oyununda sürebilirsin. Lokomotife yerleş ve raylarda ilerlemenin stresine dayanıp dayanmadığını gör. Makaslarda hızına dikkat etmen, diğer trenlerle çarpışmaman ve daha pek çok şeyle ilgilenmen gerekecek. Trenini sondaki istasyona tek parça ulaştırabilecek misin?

 • Ella: Kalça Cerrahisi
  Oyna
  Ella: Kalça Cerrahisi
  169026 defa oynandı

  kalçalarından yaralandı ve şimdi ameliyat olması gerekiyor! Bu tıp simülasyonu oyununda ameliyatına katılabilir misin? Her iki kalçası da bir operasyon gerektirebilir.

 • Farm Frenzy 2
  Oyna
  Farm Frenzy 2
  86611 defa oynandı
 • Buz Kraliçesi: İkiz Doğumu
  Oyna
  Buz Kraliçesi: İkiz Doğumu
  95035 defa oynandı

  Buz Kraliçesi, kızlara yönelik bu çevrimiçi oyunda bir değil iki tane bebek doğurmak üzere! Ambulans kaleye varana kadar sakin ve rahat kalmasını sağlayabilir misin? Ayrıca hastaneye giderken yanında götürmek istediği eşyaların toplanması konusunda da biraz yardıma ihtiyacı var.

 • Dondurma Hafızası
  Oyna
  Dondurma Hafızası
  8950 defa oynandı

  Hafızanı bu zorlu yönetim ve simülasyon oyunu ile sınayabilirsin. Dondurma dükkanında yine yoğun bir gün. Her bir dondurmayı hazırlarken siparişlerin ayrıntılarını hatırlayabilecek misin?

 • Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  26534 defa oynandı

  Buz Kraliçesi yeni bir stil denemeyi düşünüyordu. Bu çevrimiçi makyaj oyununda yeni bir stil yaratmasına yardım edebilir misin? Harika yeni kıyafetler ve yeni bir saç stili seçebilirsin? Ama önce sivilcelerinden kurtulması gerekiyor!

 • Ice Kingdom Coloring Book
  Oyna
  Ice Kingdom Coloring Book
  43414 defa oynandı

 • Deniz Kızının Sauna Flörtü
  Oyna
  Deniz Kızının Sauna Flörtü
  131822 defa oynandı

  İster inan ister inanma, bu deniz kızı saunalara bayılıyor. Bu çevrimiçi oyunda biraz da romantizm içeren rahatlatıcı bir gün yaşamasına yardım edebilir misin? Erkek arkadaş sınıfına girebilecek bir çocukla karşılaşması şansı da yüksek.

 • Bebek Hazel: El Kırığı
  Oyna
  Bebek Hazel: El Kırığı
  38535 defa oynandı

  Hazel, kendisini bir sanat projesine çok fazla kaptırıp elini incitti. Onu doktora götürsek iyi olur...

 • E Girls Transformation
  Oyna
  E Girls Transformation
  4274 defa oynandı

  Bu moda tutkunlarının her biri yeni bir imaj arıyor! E Girls Transformation oyununda onlara süper şık önerilerde bulun. 

  Bu E Kızların her biri yeni ve muhteşem bir stil denemek istiyor. Bu yüzden, oldukça havalı giysiler, heyecan verici makyajlar ve gerçekten harika aksesuarlar deniyorlar. Bu eğlenceli ve heyecanlı giydirme oyununda yardımına ihtiyaçları olabilir. 

  Daha fazla harika kız oyunları oynamak ister misin? Öyleyse, Ellie: Get Ready With Me ve Back to School: Princesses Rush oyunlarına da kesinlikle göz atmalısın. 

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK makyaj, giysi ve daha fazlasını bul. 
  • SOL TIKLAMA ile onları her bir E Kızın yeni tarzı üzerinde dene.
 • Annenin Kazası Acil Serviste Sonlandı
  Oyna
  Annenin Kazası Acil Serviste Sonlandı
  31176 defa oynandı

  Bu zavallı anne bir kaza yaptı! Üstelik bebeği de neredeyse doğmak üzere! Bu tıp simülasyonu oyununda her şeyin yolunda gittiğini kontrol edebilir misin? Seni acil serviste bekliyor.

 • Dotted Girl: Back Treatment
  Oyna
  Dotted Girl: Back Treatment
  30368 defa oynandı

  Hem ev ödevlerini hem de şehri kötü adamlardan koruma işini bir arada yürütmek, genç bir süper kahramana güzellik bakımı için pek fazla zaman bırakmıyor. Neyse ki, bu kahramanın Dotted Girl: Back Treatment oyununda birkaç saat boş vakti var.

  Parisli ünlü suç savaşçısının sırtı, bu kız oyununda biraz ilgiye ihtiyaç duyuyor. Dotted Girl'ün sivilcelerinden ve pek hoş görünmeyen tüylerinden kurtulmasına yardım eder misin? 

  Benzer güzellik oyunları mı arıyorsun?  Baby Hazel: Spa Treatment veya Vincy Lip Care oyunlarını dene.

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile eşya seç.
  • SOL TIKLAMA ile kullan. 

   

 • Dotted Girl: Twins Birth
  Oyna
  Dotted Girl: Twins Birth
  89497 defa oynandı

 • Jigsaw Puzzle: Cute Puppies
  Oyna
  Jigsaw Puzzle: Cute Puppies
  4334 defa oynandı

  Bu çevrimiçi yap boz bulmaca oyununda seni bekleyen bir sürü yavru hayvan var. Onları ne kadar hızlı birleştirebilirsin? Deneyebileceğin altı farklı yap boz var. Ayrıca kaç parça kullanacağına da karar verebilirsin. 16, 36 ve hatta 100 parçayı deneyebilirsin!

 • Küçük Dişçi
  Oyna
  Küçük Dişçi
  8653 defa oynandı

  Bu dişçinin muayenehanesinde yine yoğun bir gün yaşanıyor. Bu eğlenceli tıp oyununda personele yardım edebilir misin? Bekleme salonundaki hastalardan birini seç ve dişlerini hızlı yoldan temizle. Bunlardan bazılarında oyuklar olabilir, bu durumda bunlarla da ilgilenmelisin.

 • Annemin Arkadaşları: Hamilelik Muayenesi
  Oyna
  Annemin Arkadaşları: Hamilelik Muayenesi
  142154 defa oynandı

  Bu anne ve tesadüfe bakın ki ünlü bir süper kahraman olan en iyi arkadaşının bebekleri olacak! Bu tıp simülasyonu oyununda her şeyin yolunda olmasını sağlayabilir misin? Hızlı bir muayene için doktorun ofisine şimdi geldiler.

 • Ellie: Dil Doktoru
  Oyna
  Ellie: Dil Doktoru
  53601 defa oynandı

  Iyyyy! Ellie’nin diline ne olmuş böyle?!! Haydi bu tıp simülasyonu oyununda onu hemen doktora götürelim. Sen de muayeneye katılıp dilindeki bu garip durumun nasıl iyileştirileceğini bulabilir misin?

 • Balıkçılık Simülatörü
  Oyna
  Balıkçılık Simülatörü
  10222 defa oynandı

  Bu gerçekçi balıkçılık simülasyonu oyununda farklı kamışlar ve zokalar deneyebilirsin. Büyük bir balık yakalayıp harika bir kupa kazanabilecek misin?

 • Tilki Simülatörü
  Oyna
  Tilki Simülatörü
  64959 defa oynandı

  bir tilki olmak neye benzer? Eh, aslında bu oldukça hileli bir soru, ama bu çılgın simülasyon oyunu ile yanıtı öğrenebilirsin! Yiyecek ararken, kötü çiftçilerden kaçarken ve inindeki tatlı ailesine geri dönmeye çalışırken bu sanal tilkiye katıl.

 • Kız Evi Temizliği
  Oyna
  Kız Evi Temizliği
  56881 defa oynandı

  Bu yoğun kızın evi gerçekten çok dağılmış! Bu çevrimiçi simülasyon ve gizli nesne oyununda her şeyi düzenleyip temizlemesine yardım edebilir misin? Gerçekten yardımına ihtiyacı var!

 • Ice Slushy Maker
  Oyna
  Ice Slushy Maker
  21822 defa oynandı

  Bu çevrimiçi simülasyon oyununda yapabileceğin bir sürü farklı türde karışım var. Lezzetli ve buzlu kivi, mango, yaban mersini içeceklerinden birini hazırlayabilirsin. Ayrıca çeşitli sanal buz kasetlerini deneyebilir, kalp ve elmas şekilli buzlar üretebilirsin.

 • Princesses Winter Trip
  Oyna
  Princesses Winter Trip
  14462 defa oynandı
 • Baby Hazel at the Beach
  Oyna
  Baby Hazel at the Beach
  35660 defa oynandı

 • Dövme Salonu
  Oyna
  Dövme Salonu
  22206 defa oynandı

  Bu dövme dükkanında işler gerçekten yoğunlaşmaya başladı. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda çalışanları bir sonraki müşteri turuna hazırlayabilir misin? Tasarımları ve diğer şeyleri seçmelerine yardım edebilirsin.

 • Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  71643 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Uykulu Prenses: Hayata Dönüş
  Oyna
  Uykulu Prenses: Hayata Dönüş
  16779 defa oynandı

  Oh hayır! Bu derin uykudaki prensesin çok acil bir durumu var! Bu tıp simülasyonu oyununda çok geç olmadan önce bu sağlık görevlisine onu hızlı yoldan iyileştirmesi için yardım edebilir misin?

 • Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  48481 defa oynandı

  Oh Hayır! Birileri yemek salonuna daldı ve Dotted Girl’ün düğün yemeğini tamamen mahvetti! Ünlü Fransız süper kahramana bu simülasyon oyununda tören başlamadan önce her şeyi toparlaması için yardım edebilir misin? Korkak suçlu bir camı kırdı, masaları devirdi ve hatta düğün pastasını rezil etti!

 • Bonnie'nin Sürpriz Teklifi
  Oyna
  Bonnie'nin Sürpriz Teklifi
  5229 defa oynandı

  Bonnie’nin erkek arkadaşı bu romantik çevrimiçi oyunda çok önemli bir soru sormaya hazırlanıyor! Ona teklifi yaparken her şeyin mükemmel olması için ona yardım edebilir misin? Bonnie'nin yüzük ölçüsünü öğrenmesi, harika bir mücevher mağazasını ziyaret etmesi ve daha pek çok şey yapması gerekiyor!

 • Gerçek Köpek Yarışı Simülatörü
  Oyna
  Gerçek Köpek Yarışı Simülatörü
  28083 defa oynandı

  Bu köpeklerden hangisi sonraki yarışta bitiş çizgisini ilk geçecek? Bir köpek seç ve bu 3B yarış oyununda sonraki yarışa hazırlan. Üç farklı ve çok heyecanlı yarış türünde Dalmaçyalılara, Rottweilerlara, Golden Retrieverlara ve diğer türlere katılabilirsin.

 • Chocolate Cupcakes: Sara's Cooking Class
  Oyna
  Chocolate Cupcakes: Sara's Cooking Class
  61021 defa oynandı

  Sara, bu süper kapkeklerden yapıyor. Nasıl yapıldığını sana da öğretecek.

 • Buz Prensesi: İkiz Doğumu
  Oyna
  Buz Prensesi: İkiz Doğumu
  17716 defa oynandı

  Bu prenses bir değil iki bebek sahibi olmak üzere! Bu tıp simülasyonu oyununda onun bu büyük günü için her şeyin mükemmel olduğundan emin olabilir misin? Onu hastaneye götürecek ambulansı beklerken sakin kalması gerekiyor.

 • Princess Hard Times
  Oyna
  Princess Hard Times
  68197 defa oynandı