Yeni Oyunlar

 • Bebek Abby: Eğlenceli Tasarım Günü
  Oyna
  Bebek Abby: Eğlenceli Tasarım Günü
  37 defa oynandı

  Abby en son tasarım projesinde öğleden sonrasını eğlenceli bir şekilde geçiriyor. Elbiseleri, sırt çantası ve diğer eşyaları için birkaç yeni tasarım üzerinde çalışırken ona yardım edebilir misin?

 • Plaj Spa Salonu
  Oyna
  Plaj Spa Salonu
  200 defa oynandı

  Bu moda sever kız deniz kenarındaki özel bir dinlenme tesisine geldi. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda tesisin lüks spasında rahatlamasına yardım edebilir misin? Jakuziyi kullanabilir, pediküre gidebilir ya da diğer şeyleri yapabilir.

 • Timsah Boyama Kitabı
  Oyna
  Timsah Boyama Kitabı
  62 defa oynandı

  Bütün bu süper şirin timsahları nasıl süsleyeceksin? Bu çevrimiçi boyama oyununda gerçekten çılgın yeni görünümler yaratmak için hayal gücünü kullan. Boyayabileceğin dört farklı çizim var.

 • Titania: Peri Kraliçesi
  Oyna
  Titania: Peri Kraliçesi
  34 defa oynandı

  Titania’nın krallığına hoş geldin, bu büyülü diyarlarda her türden gizemli ve sihirli yaratığı bulabilirsin. Böyle sıra dışı ve heyecan verici bir yerde bile Titania en iyi şekilde görünmek istiyor. Bu baştan yaratma oyununda harika makyajlar ve elbiseler ile gerçekten sihirli yeni bir stil yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Yaz Zamanı Kutlaması
  Oyna
  Yaz Zamanı Kutlaması
  1403 defa oynandı

  Bu yaz sonunda geldi çattı ve zaman bir parti için çok uygun. Bütün bu moda sever kızların ne giyeceklerine karar vermesi gerekiyor. Bu giydirme ve tasarım oyununda inanılmaz olacağı kesin bir gün için havalı kıyafetler seçmelerine yardım et.

 • KOGAMA: Sky Land
  Oyna
  KOGAMA: Sky Land
  9676 defa oynandı

  Explore a kingdom that’s high in the sky with this installment of the popular world-building game. Jump across huge gaps and find out what’s beyond every corner while you roam alongside players from all around the planet.

 • Çiftlik Hayvanları Yapboz Bulmaca
  Oyna
  Çiftlik Hayvanları Yapboz Bulmaca
  77 defa oynandı

  Bu çevrimiçi bulmaca oyununda, hayvanların tüm bu harika resimlerini ne kadar hızlı bir şekilde bir araya getirebilirsin? İnekleri, keçileri ve diğer ahır yaratıklarını monte edebilirsin.

 • Ölmek için Aptalca Yollar 3: Dünya Turu
  Oyna
  Ölmek için Aptalca Yollar 3: Dünya Turu
  51 defa oynandı

  Bu beceriksiz yaratıklar tüm dünyayı gezmeye hazırlanıyor. Ne yazık ki çok fazla ilerleyemeden ölme riskleri var. Bu çılgın ve tuhaf aksiyon oyununda zarar görmelerinin önleyebilir misin? Uçaklar kullanmalarına, Mısır piramitleri civarından kum sörfü yaparken güvende kalmalarına ve daha pek çok şeye yardım etmen gerekecek!

 • Annie'nin Ev Yapımı Tatlı Mağazası
  Oyna
  Annie'nin Ev Yapımı Tatlı Mağazası
  748 defa oynandı

  Annie'nin dükkanında her zaman menüde lezzetli bir şeyler olur, acaba bugünkü ne? Pasta mı, turta mı yoksa bir sürü süper lezzetli çörek mi? Bu aşçılık ve işletme simülasyonu oyununda ilk müşterisi gelmeden önce karar vermesine yardım et!

 • Loli Rock Yıldızı Makyözü
  Oyna
  Loli Rock Yıldızı Makyözü
  460 defa oynandı

  Loli ve arkadaşları ile bu giydirme ve tasarım oyununda kendi rock yıldızınızı yaratabilirsin. Saçlarının rengini, kıyafetlerini ve diğer şeyleri seçebilirsin.

 • Rosie'nin Moda Haftası
  Oyna
  Rosie'nin Moda Haftası
  2076 defa oynandı

  Rosie’nin inanılmaz moda becerilerinin sırrı ne? Bir sürü farklı türde kıyafet giymeye bayılıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda haftanın her günü için bir kıyafet yaratmasına yardım edebilirsin.

 • Tepe Yukarı Macera Sürücüleri
  Oyna
  Tepe Yukarı Macera Sürücüleri
  3447 defa oynandı

  Bu yarış oyunundaki tropikal adalarda bir dizi macera ve rekabet seni bekliyor. Bu araçlardan birine atla ve başlangıç çizgisine git. Sonraki yarışın başlamak üzere!

 • Hindistan Kamyon Simülatörü 3B
  Oyna
  Hindistan Kamyon Simülatörü 3B
  606 defa oynandı

  Bu gerçekçi 3B sürüş simülasyonu oyununda seni bekleyen bir sürü zorlu görev ve seviye var. Hindistan'ın taşra yollarında ilerlerken kargoyu güvenle ulaştırabilecek misin? Bu büyük kamyonların her birinin direksiyonuna geç ve zaman dolmadan boşaltma alanına varmaya çalış.

 • Gezegen Yapboz Meydan Okuma
  Oyna
  Gezegen Yapboz Meydan Okuma
  28 defa oynandı

  Bu çevrimiçi oyunda bütün bir bulmaca dünyasını keşfedebilirsin. Farklı gezegenlere sahip yapbozların her birini deneyin. Gerçek bir meydan okuma arıyorsan, zorluk ayarlarını da değiştirebilirsin.

 • Dinozor Yap Boz Bulmaca
  Oyna
  Dinozor Yap Boz Bulmaca
  589 defa oynandı

  Bu çevrimiçi yap boz bulmacada dokuz harika dinozor resmini birleştirebilirsin. T-rex ve tüm dinozor arkadaşlarını birleştirebilecek misin? Bulmacaları 16 ya da 100 parça arasında ayarlayabilirsin!

 • Nova Defender
  Oyna
  Nova Defender
  216 defa oynandı

  Bir yaratık ordusu bu fütüristik metropolü harabeye çevirmeye kararlı. Bunun olmasına izin mi vereceksin? Tabi ki hayır! Bu gerçek zamanlı strateji oyununa dal ve aksiyon dolu her seviyede onlara patronun kim olduğunu göster. Seviyeler arasında savunmalarını ve askerlerini roket atarlar, lazer topları ve diğer şeylerle yükseltebilirsin!

 • Dotted Girl: Dil Doktoru
  Oyna
  Dotted Girl: Dil Doktoru
  1005 defa oynandı

  Son zamanlarda Dotted Girl’ün dilinde garip şeyler oluyor. Ünlü süper kahraman bir çeşit enfeksiyon kapmış olabilir! Bu tıp simülasyonu oyununda doktorun ofisinde hızlı bir muayeneden geçmesine yardım edebilir misin?

 • 3B Piksel Sanatı
  Oyna
  3B Piksel Sanatı
  238 defa oynandı

  Muhtemelen daha önce hiç böyle bir çevrimiçi boyama oyunu oynamamışsındır! Bütün bu üç boyutlu görselleri süsleyebilir misin? Köpeklerden ve kedilerden bisikletlere ve helikopterlere kadar her şeyi boyayabilirsin!

 • Hayvan Trendleri: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Hayvan Trendleri: Sosyal Medya Macerası
  1005 defa oynandı

  Bu iki tasarımcı en sevdikleri hayvan türlerini kutlamak için en iyi kıyafetleri tasarlama konusunda birbirine meydan okudu. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda gerçekten çılgın stiller yaratmalarına yardım edebilir misin? Sevdikleri sosyal medya uygulamalarındaki takipçilerini gerçekten etkilemek istiyorlar!

 • Sokak Frikik Atışları 3B
  Oyna
  Sokak Frikik Atışları 3B
  4949 defa oynandı

  Bu 3B spor oyununda kaç frikik atabilirsin? Kalabalığın tezahürat için seni beklediği asfalta çık. Hepsi büyük birer futbol hayranı ve her defasında topu filelerle buluşturabileceğini umuyorlar.

 • Hayvan Fotoğrafı Sınavı
  Oyna
  Hayvan Fotoğrafı Sınavı
  706 defa oynandı

  Bütün bu fotoğraflardaki hayvanları doğru şekilde tanımlayabilecek misin? Kolaylardan başlıyorlar ama bu sözcük bulmacası oyununda ilerledikçe zorlaşıyorlar.

 • Color Circles
  Oyna
  Color Circles
  31 defa oynandı

  Bu renkli noktaların kaç tanesini dönen daireye gönderebileceksin? Doğur noktayı vurmak ve merkeze göndermek için mükemmel zamanlama gerekiyor. Bu yoğun aksiyon oyununda mükemmel reflekslere sahip olduğunu kanıtla.

 • Bilye Patlatma
  Oyna
  Bilye Patlatma
  214 defa oynandı

  Eğlence ve macera dolu bir krallıkta yolunu açmak için patlatma yapmalısın. Bu 3'ünü eşleştirme bulmaca oyununda seni bekleyen aksiyon dolu seviyelerin her birinde bilyelerin portala erişmesini önleyebilir misin?

 • Clash of Tanks
  Oyna
  Clash of Tanks
  2449 defa oynandı

  Bu gerçek zamanlı strateji oyununda hangi taraf baskın çıkacak? Belki daha da önemlisi kaç tank hurdaya çıkacak? Düşman üssünü yok etmeye çalışırken savaş makinelerinden her birini dikkatli bir şekilde konuşlandır.

 • Prensesler: Serpme Çörek
  Oyna
  Prensesler: Serpme Çörek
  620 defa oynandı

  Renkli parçalarla dolu çörekler bu prenseslerin en sevdiği şeylerden biri! Bu nedenle bunlardan ilham aldıkları bazı süper şirin stiller tasarlıyorlar. Bu moda sever saraylılara şirin ve şık birkaç kıyafet tasarlamalarında yardım edebilir misin?

 • Kriket Kahramanı
  Oyna
  Kriket Kahramanı
  90 defa oynandı

  Bu spor oyununda hem ekibinin hem de taraftarlarının gözünde bir kahraman olmak için gereken niteliklere sahip misin? Bir sopa kap ve bu kriket sahasında kalabalığı ayaklandırabilecek misin öğren.

 • Ellie: Lüks Yaşam
  Oyna
  Ellie: Lüks Yaşam
  3508 defa oynandı

  Ellie bu giydirme ve tasarım oyununda lüks ve moda dolu bir yaşam sürüyor. Günlük rutinini iyileştirmek için havalı kıyafetleri ve çalışmalarını yaratırken ona takılabilirsin.

 • Ball Surfer 3D
  Oyna
  Ball Surfer 3D
  13244 defa oynandı

  Bu top bu 3B aksiyon oyununda gerçekten yuvarlanıyor. Sence ne kadar uzun süre yuvarlanmasını sürdürebilirsin? Bir sürü elmas toplarken bir yandan da platformları patlatmasına yardım et. İsabet gerçekten önemli, bu yüzden dikkatli olman gerekecek!

 • Totem Yokedici Diriltme
  Oyna
  Totem Yokedici Diriltme
  224 defa oynandı

  Bu fizik tabanlı aksiyon oyununda bu büyülü totemlerin her birini güvende tutabilir misin? Hepsi taş bir platform üzerinde duruyor. Totemlerin altındaki ahşap blokları dikkatle kaldır ve yere devrilmemelerini sağlamaya çalış.

 • Farkları Bul: Tatlı Bebekler
  Oyna
  Farkları Bul: Tatlı Bebekler
  2238 defa oynandı

  Bu şirin bebeklerin hepsi aynı... mı acaba? Bu şirin ve zorlu bulmaca oyununda tüm farkları bul.

 • Love Balls
  Oyna
  Love Balls
  14746 defa oynandı

  Fizik tabanlı bu aksiyon oyununu oynarken kesinlikle bir topun olacak. Bu iki sihirli top birbirine aşık. Birbirlerine ulaşmalarına yardım etmek için çizgiler ve rampalar oluşturacak çizim becerilerini kullan.

 • Pastel Aşığı Kızlar
  Oyna
  Pastel Aşığı Kızlar
  1004 defa oynandı

  Pasteller şimdi gerçekten revaçta! Bu çevrimiçi giydirme oyununda harika stiller yaratırken bu üç kıza katıl. Havalı makyajlar, kıyafetler ve daha pek çok şey deneyecekler!

 • Altıgen Yok Edici
  Oyna
  Altıgen Yok Edici
  1021 defa oynandı

  Bu sayılı altıgenler yavaşça topuna doğru ilerliyor. Oraya varırlarsa topunu yok edecekler! Bu fizik tabanlı aksiyon oyununda onları ne kadar hızlı uzaklaştırabilirsin? Olabildiğince fazlasını yok etek için topunu ne zaman ateşlediğine dikkat etmelisin.

 • Jaclyn: En İyi Stil Ayı
  Oyna
  Jaclyn: En İyi Stil Ayı
  3104 defa oynandı

  Jaclyn moda hakkında bilinecek her şeyi biliyor. Bu giydirme oyununda bütün bir ay için harika stiller tasarlamasına yardım edebilirsin. Bir sürü havalı kıyafet ve diğer şeyleri yaratırken ona katıl!

 • Orta Çağ Savaşı
  Oyna
  Orta Çağ Savaşı
  448 defa oynandı

  Bir kraliyet karmaşasına hazır ol! Sen tehlikeli bir görevdeyken krallığın işgal edildi. Bu destansı bulmaca oyununda her defasında bir bina ele geçirerek krallığını geri alabilecek misin? Vatandaşlarının gösterisşiz kulübelerinden eski kalene kadar her şeyi geri almak için taşları eşleştir!

 • Prenses: Tırmanış Stili
  Oyna
  Prenses: Tırmanış Stili
  2299 defa oynandı

  Bu saraylılar ömür boyu unutamayacakları bir yolculuğa çıkıyor. Bu giydirme oyununda destansı bir tırmanış yapacaklar. Hem son derece moda hem de yürüyecekleri yollara dayanıklı harika kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?