Yeni Oyunlar

 • Sand Balls
  Oyna
  Sand Balls
  14 defa oynandı

  Bütün bu renkli kumlar kamyona nasıl yüklenecek? Bu bağımlılık yaratan bulmaca oyununda öğrenmen gereken şey bu! Zeminde mağaralar kaz ve çıkan kumu kamyona doldur. Çeşitli engellerin çevresinde dolanmaya çalışırken mağaranın yolunu dikkatle oluşturman gerekiyor.

 • Ice Slushy Maker
  Oyna
  Ice Slushy Maker
  19 defa oynandı

  Bu çevrimiçi simülasyon oyununda yapabileceğin bir sürü farklı türde karışım var. Lezzetli ve buzlu kivi, mango, yaban mersini içeceklerinden birini hazırlayabilirsin. Ayrıca çeşitli sanal buz kasetlerini deneyebilir, kalp ve elmas şekilli buzlar üretebilirsin.

 • Vera Kuleleri
  Oyna
  Vera Kuleleri
  57 defa oynandı

  Bu stratejik orta çağ aksiyon ve kule savunması oyununda iki oyuncudan biri yolunu savaşarak açacak. bir grup korkusuz şövalye ile grup oluştur ve gerçekten sinir bozucu trollere ve diğer canavarlara karşı krallığı koru. Oklarla, kılıçlarla ve gerçekten havalı büyülerle savaşabilirler. Ama asık güvendikleri şey senin inşa ettiğin ve yükselttiğin kuleler.

 • Büyü Fabrikası: Okula Dönüş
  Oyna
  Büyü Fabrikası: Okula Dönüş
  196 defa oynandı

  Bu büyü akademide yeni bir okul yılı başlamak üzere. Harika sihirli büyüler deneyen bu öğrenciye ve arkadaşı cine katıl. Bunların tümü yeni bir sınıf arkadaşı yaratmasına yardım edecek!

 • Kids Jigsaw Puzzles: Zoo Fun
  Oyna
  Kids Jigsaw Puzzles: Zoo Fun
  440 defa oynandı

  Bu keyifli ve süper sevimli puzzle oyununda tonlarca eğlence seni bekliyor. Penguenin komik resimlerini kayak pistine, oyun parkında asılı bir kaplumbağaya ve hatta en son dikiş projesi üzerinde çalışan bir timsaha koyabilirsin. Tüm bulmacayı ne kadar hızlı bir araya getirebilirsin?

 • Tank Savaşı
  Oyna
  Tank Savaşı
  158 defa oynandı

  Bu çok oyunculu aksiyon oyununda kaç tankı havaya uçuracaksın? Mavi Takım yanında savaş ya da bir dizi süper harika savaş için Kırmızı Takıma katıl. Her birinde belirli bir süren olacak, bu yüzden olabildiğince çok rakibini patlat. Ayrıca savaşlar arasında tankını havalı silahlar ve zırhlarla yükseltebilirsin.

 • Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi
  Oyna
  Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi
  110 defa oynandı

  Oh hayır! Bu şirin hayvanların hepsi kafeslere tıkıldı! Bu şirin ve zorlu bulmaca oyununda onları serbest bırakabilecek misin? Şekilleri doğru noktalara yerleştirerek anahtarlarla kafesler arasında bir bağlantı oluştur. Ayrıca hayvanların kaçmasına yardım etmek için kullanabileceğin güçlendiriciler de var.

 • Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  1030 defa oynandı

  Annie ve Eliza en sevdikleri sosyal medya uygulamasını kasıp kavurmaya hazırlanıyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda harika kıyafetler ve muhteşem saç stilleri ile takipçilerini etkilemelerine yardım et. Onlar için her gün mükemmel stiller yaratabilecek misin?

 • Ikariam
  Oyna
  Ikariam
  0 defa oynandı
 • Alpha Guns
  Oyna
  Alpha Guns
  237 defa oynandı

  Max, Sonya ve arkadaşları elit bir komanda takımının üyeleri. Bu çevrimiçi aksiyon oyununda bir dizi heyecanlı göreve çıkarken onlara katıl. Hedeflerini indirmek için zıplama silahları ve gizemli X Silahı gibi ekipmanlar kullanacaklar. Ayrıca görevler arasında yeteneklerini de yükseltebilirsin.

 • Prensesler: Bahçe Kurtarma
  Oyna
  Prensesler: Bahçe Kurtarma
  684 defa oynandı

  Bu bahçe oldukça kötü bir durumda! Neyse ki bu iki prenses kurtarmaya geliyor! Bu çevrimiçi tasarım ve bahçecilik simülasyonu oyununda onlara yardım edebilir misin? Bahçeyi bir sürü bitki, çiçek ve diğer şeylerle yeniden inşa edecekler!

 • Ball Blast
  Oyna
  Ball Blast
  697 defa oynandı

  Bu süper yoğun aksiyon oyununda ne kadar dayanabileceksin? Tankını yok etmeye çalışan bir sürü tuhaf nesne var. Bunları olabildiğince hızlı yok et. Bazıları gerçekten güçlü ve bunları bir kaç kere vurman gerekiyor.

 • Prensesler Peri Ülkesini Ziyaret Ediyor
  Oyna
  Prensesler Peri Ülkesini Ziyaret Ediyor
  1125 defa oynandı

  Bu üç prenses sihirli Peri Ülkesi krallığında düzenlenen bir şık bir balonun davetini aldı. Etkinlik için doğru kıyafetlere ihtiyaçları olduğunu söylemeye gerek yok! Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda sihirli yolculuklarına başlamadan önce mükemmel kıyafetler yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Cat Story 2048
  Oyna
  Cat Story 2048
  312 defa oynandı

  Bu sevimli kedi yavrularını ne kadar hızlı birleştirebilirsin? Popüler bulmaca oyunu 2048'in mırr-kemmel sürümünde seni eşsiz bir meydan okuma bekliyor. Tüm tahta dolmadan önce kedilerin tümüne yer açarken elinden geleni yap.

 • Rakun Macerası: 3B Şehir Simülatörü
  Oyna
  Rakun Macerası: 3B Şehir Simülatörü
  651 defa oynandı

  Şehirler ve ormanlar bir rakunsan tehlikeli yerler olabilir. Bu 3B simülasyon oyununda bu rakuna ihtiyaç duyduğu yiyecekleri bulması için yardım edebilir misin? Kötü insanlardan ve diğer can sıkıcı tehlikelerden kaçınırlen lezzetli yiyeceklerin izini sürmesi gerekiyor.

 • Balistik
  Oyna
  Balistik
  373 defa oynandı

  Bu zorlu bulmaca oyununu oynarken balistiğin ne olduğunu anlayabilirsin! Ekranda düşen blokların tümündeki sayılara bir göz at. Blokları yok etmek için üstündeki sayı kadar vurman gerekiyor. Yere ulaşmalarını durdurabilecek misin?

 • Back to School: Locker Essentials
  Oyna
  Back to School: Locker Essentials
  844 defa oynandı

  Yeni bir okul dönemi başladı! Bu dolabı cetvel ve defter gibi her türlü kullanışlı şeyle doldur. Bu çevrimiçi tasarım oyununda ayrıca kalem kutular ve sırt çantaları gibi havalı şeyleri de süsleyebilirsin.

 • Lazer Grrl
  Oyna
  Lazer Grrl
  437 defa oynandı

  Bu cesur savaşçı aksiyona hazır! Heyecan verici yarışmaların her birinde robotu yenmeye kararlı. Duvarları, reaktörleri ve lazerleri kullanarak robotu parçalarına ayırmasına yardım et! Sen ve o bu zorlu bulmaca oyunundaki fütüristik düşmanınızı yenebilecek misiniz?

 • Prenses: Düğünümden Önceki Gün
  Oyna
  Prenses: Düğünümden Önceki Gün
  2360 defa oynandı

  Yarın bu meşgul prensesin düşün günü ve hiç de hazır değil. Bu düğün giydirme oyununda her şeyin mükemmel olduğundan emin olmasına yardım edebilir misin? Hala tırnaklarını yapması, makyajını seçmesi ve kıyafetinin son rötuşlarıyla ilgilenmesi gerekiyor.

 • Mad Day: Special
  Oyna
  Mad Day: Special
  1275 defa oynandı

  Bu uzaylılar yanlış komandoya çattı! Onun evcil mürekkep balığı Fluffy'yi kaçırdılar ve onu kurtarmaya kararlı. Bu yıldızlar arası aksiyon oyununda komanda savaşını verirken ona katıl. Senin de yardımına ve bir sürü harika silah ve yükseltme ile Fluffy'yi kısa sürede kurtarabilir.

 • Basketbol Smaçı
  Oyna
  Basketbol Smaçı
  3721 defa oynandı

  Bu heyecan verici basketbol oyununu ne kadar süreyle oynamaya devam edebileceksin? Heyecanlı her seviyede topu fileden geçirmeye çalış. Her atışı yapmak için çok zamanın yok, bu yüzden hızlı hareket etmelisin!

 • Prenses Etkileyici: Yaz Masalı
  Oyna
  Prenses Etkileyici: Yaz Masalı
  1711 defa oynandı

  Bu iki prenses popüler etkileyiciler olmak istiyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda hızlı bir makyaj ile başlamalarına yardım et. Sence hangi makyaj türünü denemeleri gerekiyor? Yeni takipçileri ile hangi harika kıyafetleri denemeliler? Artık bir karar vermek gerekiyor!

 • Ahşap Blok Bulmaca
  Oyna
  Ahşap Blok Bulmaca
  5197 defa oynandı

  Bütün bu ahşap yap boz parçalarını tahtadaki yerlerine yerleştirebilecek misin? Bu zorlu bulmaca oyununda onlar için bir alan yaratmaya çalış. Yüksek bir puan kazanabilecek misin?

 • Tren Çekme
  Oyna
  Tren Çekme
  2592 defa oynandı

  Çok uzak bölgelerde tren yüklerini taşımak zor olabilir. Bu nedenle bu çevrimiçi simülasyon oyununda çeşitli çekiciler kullanıyorsun. Yükleri ve diğer tren bileşenlerini zorlu dağların yamaçlarındaki raylarda hareket ettirebilecek misin gör. Tüm yükleri doğru istasyonlara götürebilecek misin?

 • Diş Perisinin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Diş Perisinin Yaşam Tarzı
  1118 defa oynandı

  Bazen bir Diş Perisi olmak zordur. Çalışma saatleri uzundur, gece çalışman gerekir ve modaya ayıracak zamanın da olmaz! Bu perinin bu sihirli giydirme oyununda bu gece için bir kıyafet ve makyaj seçmesine yardım edebilir misin? Fazla uyudu, gecikti ve ne giyeceği konusunda hiçbir fikri yok!

 • Ünlü Hayvanlar
  Oyna
  Ünlü Hayvanlar
  2015 defa oynandı

  En ünlü hayvanlar bile modayı sever! Sahiplerinin bu şirin köpekcikler için kıyafetler yaratmasına yardım edebilir misin? Bu havalı ve gerçekten şirin simülasyon, giydirme ve tasarım oyununda önce onlara banyo yaptırıp taraman gerekiyor.

 • Tatlı Şekerleme Çılgınlığı
  Oyna
  Tatlı Şekerleme Çılgınlığı
  336 defa oynandı

  Bütün bu lezzetli şekerlemeleri ne kadar hızlı eşleştirebilirsin? Bu baloncuk vurma oyunundaki harika makineyi kullanmaya başladığında öğreneceksin. Her bir şekerlemeyi aynı türde en az iki tanesini vuracak şekilde dikkatle at. Bu sayede kaybolacaklar. Hatta her atışı planlarken iki farklı şekerleme türü arasında geçiş yapabilirsin.

 • Kule Topu 3B
  Oyna
  Kule Topu 3B
  2662 defa oynandı

  Bu top bu kulelerin her birinin tabanına ulaşmaya kararlı. Bu yoğun aksiyon oyununda aşağıya doğru yolunu yaparken tüm zeminleri patlat. Belirli renkteki alanlardan uzak durmalısın! Bunlara çarparsan işin biter!

 • Pinata Ustası Çevrimiçi
  Oyna
  Pinata Ustası Çevrimiçi
  1629 defa oynandı

  Bu sinir bozucu pinatalar bu tümüyle deli işi ve inanılmaz bağımlılık yaratan aksiyon onunda onlara neyin vurduğunu asla bilemeyecek! Elektrikli testereden Molotof kokteyllerine kadar her şeyi kullanabilirsin. Daha havalı silahlar almak için para toplarken iyice dağıt ama dikkatli ol. Yakıtın ya da cephanen biterse kaçmadan önce sana gülerler!

 • Sisters: Break-Up Plan
  Oyna
  Sisters: Break-Up Plan
  2030 defa oynandı

  Bu kız erkek arkadaşından henüz ayrıldı. Bu çevrimiçi makyaj ve giydirme oyununda bu ayrılığının üstesinden gelmesine yardım edebilir misin? Ona tümüyle yeni bir stil kazandıracak bir makyaja odaklanmak istiyor. Yeni bir makyaj, bir sürü harika kıyafet ve aksesuarlar deneyebilirsin.

 • Outjump
  Oyna
  Outjump
  1558 defa oynandı

  Bu yoğun aksiyon oyununda siyah noktayı hareket ettirmeye devam edebilecek misin? Heyecan verici her seviyede noktayı hedeflere ulaştırıp ulaştıramayacağını öğren. yükselen bir kötülük dalgası onu yok etmeye kararlı!

 • Yapboz Bulmacalar: Karton Kediler
  Oyna
  Yapboz Bulmacalar: Karton Kediler
  2160 defa oynandı

  Bütün bu şirin kedi resimlerini tekrar bir araya getirebilecek misin? Bu çevrimiçi yap boz bulmaca oyununda üzerinde çalışabileceğin bir düzine resim var.

 • Mine Clone 4
  Oyna
  Mine Clone 4
  9337 defa oynandı

  Bu dünya oluşturma simülasyon oyununda krallıklar yaratabilir ve özelleştirebilirsin. Çeşitli blokları taşıyarak ayarladıktan sonra yemyeşil çayırları ve pitoresk havuzları keşfet.

 • Prenses: En İyi Dost Görünen Düşman
  Oyna
  Prenses: En İyi Dost Görünen Düşman
  2349 defa oynandı

  Bu prensesler arkadaş gibi görünüyor ama hiç geçinemiyorlar. Şimdi her ikisi de okulda aynı çocukla çıkmaya çalışıyor! Bu dost görünen düşmanlardan hangisi bu çılgın ve romantik giydirme oyununda çocuğun kalbini kazanacak? Onlar çocuğun dikkatini çekecek harika kıyafetleri denerken sen de mükemmel bir müzik miksi hazırla.

 • Prensesler: Renkli Rulet
  Oyna
  Prensesler: Renkli Rulet
  2614 defa oynandı

  Bu prensesler Moda Çarkını çevirdiğinde hangi renkler gelecek? Bu havalı giydirme ve tasarım oyununda yanıtı öğrenebilirsin. Renkli kıyafetler tasarlamaları gerekiyor. Gerçekten göz alıcı bir kaç stil yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Smash Hit
  Oyna
  Smash Hit
  7921 defa oynandı

  Bu gizemli laboratuvarda ilerlemeye ne kadar devam edebilirsin? Bu 3B aksiyon oyununda ezebildiğin her şeyi güçlü kürelerinle ez. Bir sürü üçgeni ve kutuyu yok ederken sayaca ayak uydurman gerekecek.