Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Zombi Oyunlarımızda hakkında

Zombiler gerçekten sinir bozucu ve aşırı derecede ısırgan olabilir. Ayrıca gezegeni ele geçirmeye çalışmaktan da bir türlü vazgeçmiyorlar. Farklı çevrimiçi zombi oyunlarımızda onları kontrol altında tutabilecek misin? Bu korku oyunlarından bazıları The Walking Dead'in ortalama bir bölümü kadar gerilim dolu ve ürkütücüyken bazıları ise oldukça komiktir. Bir düzine mermi atmadığınız sürece durmayacak olan kana susamış zombilerle savaşacaksın ancak alt etmesi çok daha kolay olan gerçekten gülünç zombiler de var. Bu hayatta kalma oyunlarında hortlaklara kimin patron olduğunu gösterme zamanı! 

Bu çevrimiçi zombi oyunlarının en güzel yanı, birçok farklı tarzda gelmeleridir. Bazıları nişancı oyunudur, bazıları ise zombi ordularını hızlıca yok etmekten çok bulmaca çözmeye odaklıdır. Birkaçı .io oyunlarıdır ve en az bir tanesi son derece komiktir ve bir mağara adamı baş roldedir. Hatta birinci sınıf grafiklerden yaklaşık olarak 1987 yıllarındaki bir Nintendo'dan çıkmış gibi görünen atari grafiklerine kadar her şeyi bulunduruyorlar. Bu popüler ücretsiz oyunlarda sunulan sayısız kargaşa ve yaratıcılık var.