Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Tomb of the Mask Neon

Tomb of the Mask Neon'da bol miktarda değerli madeni para topla. Bu retro çevrimiçi oyunun her seviyesini tamamlayabilecek misin?

Seni gizemli ve gelecek temalı bir mezara götürecek bir dizi labirentten hızlıca geçerken 1980'lerden kalma grafiklerin keyfini çıkaracaksın. Mezar bol miktarda değerli altın parayla dolu. Bu heyecan verici atari oyununda çıkışlara ulaşmaya çalışırken olabildiğince çok para kap.

Tomb of the Mask Neon nasıl oynanır?

Tomb of the Mask Neon yüksek tempolu bir aksiyon oyunudur. Her seviyede labirenti hızlıca geçerek değerli madeni paralarla dolu bir mezarı keşfet. Bir sürü seviyede hızla ilerlerken çıkışlara daha çabuk ulaşmana yardımcı olacak hız güçlendiricileri de seni bekliyor.

Oyun Kontrolleri

  • OKLAR ile hareket et.

Benzer Oyunlar

İşte birkaç harika çevrimiçi oyun daha:

  1. Super Stacker 2
  2. Frisbee Forever 2
  3. Super Buddy: Run
  4. Skatelander

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Tomb of the Mask Neon game
Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!