Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Pou

Pou'da yapılacak bir sürü şey var! Bu inanılmaz derecede sevimli çevrimiçi oyunda bu uzaylının yeni bir gezegende yaşamaya alışmasına yardımcı olabilir misin?

Pou uzak bir galaksiden geliyor ve Dünya'da biraz zaman geçirecek. Son derece sevimli olan Pou serisinin bu bölümünde kesinlikle yardımına ihtiyacı olacak. Pou'ya banyo yaptırıp dişlerini fırçalamakla işe başlayabilirsin. Bu işler bittikten sonra onu besleyecek, onun için yeni bir kıyafet seçecek ve oldukça harika mini oyunlar oynayacaksın. Pou araba kullandığında, yeni bir bahçe kurduğunda ve daha fazlasını yaptığında neler olduğunu öğren!

Pou nasıl oynanır?

Pou her yaştan oyuncular için harika olan çok güzel bir çevrimiçi evcil hayvan oyunudur. Dünya'ya yaptığı yolculuk sırasında Pou adlı bir uzaylının bakımını üstlen. O çok meraklı ve bir sürü eğlenceli etkinliğe katılmak istiyor. Ayrıca onun için yeni kıyafetlerin ve diğer nesnelerin kilidini açabilirsin.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile mini oyunlar oyna, nesneleri seç ve daha fazlasını yap.

Benzer Oyunlar

Birkaç bakıcılık oyunu daha denemek ister misin? O zaman işte sana birkaç öneri!

  1. Pou Baby Wash
  2. Pou Doctor
  3. Cute Puppy Rescue
  4. Baby Hazel: Cooking Time

Pou'yu kim geliştirdi?

Pou, Zakeh Limited tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!