Aşk Oyunları

 • High School Breakup Drama
  Oyna
  High School Breakup Drama
  4428 defa oynandı

  Cindy az önce erkek arkadaşının bir amigo ile öpüştüğünü gördü! High School Breakup Drama oyununda kırılan kalbini iyileştirmesine yardım eder misin?

  Arkadaşları bu aşk oyununda hem onun, hem de dolabı için hızlı bir güzelleştirme yapmaya karar verdi. Cindy'nin gözyaşlarını silerken onlara katılabilir, onun için muhteşem yeni makyaj ve kıyafetler seçebilir hatta daha da fazlasını yapabilirsin!

  Ellie: Love Trouble ve Princesses: Breakup Drama oynaman gereken diğer iki makyaj oyunudur

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile Cindy için eşya seç. 
  • SOL TIKLAMA ile kullan.

   

 • Miraculous Hero Kiss
  Oyna
  Miraculous Hero Kiss
  111667 defa oynandı
 • Emma: Liam'ı Aldatıyor
  Oyna
  Emma: Liam'ı Aldatıyor
  12967 defa oynandı

  Emma, artık Liam ile olan ilişkisini bitirme zamanının geldiğini hissediyor, özellikle de matematik sınıfında çok yakışıklı başka bir çocuk varken! Bu çılgın ve romantik çevrimiçi oyunda Liam fark etmeden bu çocukla flört etmesine yardım edebilir misin? Havada aşk kokusu var!

 • Ice Queen Break Up
  Oyna
  Ice Queen Break Up
  15435 defa oynandı
 • Deniz Kızının Sauna Flörtü
  Oyna
  Deniz Kızının Sauna Flörtü
  94513 defa oynandı

  İster inan ister inanma, bu deniz kızı saunalara bayılıyor. Bu çevrimiçi oyunda biraz da romantizm içeren rahatlatıcı bir gün yaşamasına yardım edebilir misin? Erkek arkadaş sınıfına girebilecek bir çocukla karşılaşması şansı da yüksek.

 • Mucizevi Okul Öpücüğü
  Oyna
  Mucizevi Okul Öpücüğü
  43912 defa oynandı

  Bu iki genç süper kahraman aşık olmuş ve liselerindeki koridorlarda öpüşmeye hazırlar. Kimsenin onları görmesini istemiyorlar ve ayrıca sınıf arkadaşlarının onların kahraman kimliklerini öğrenmesini de istemiyorlar. Bu romantik çevrimiçi oyunda sırlarını saklamalarına yardım edebilir misin?

 • Ellie Love Trouble
  Oyna
  Ellie Love Trouble
  111516 defa oynandı
  These two teenagers have a crush on one another but their friend is really jealous. Can you help them fall in love without her finding out about it in this kissing game?
 • Love Tester 2.0
  Oyna
  Love Tester 2.0
  34223 defa oynandı

  Sen ve sevgilin birbirinize uygun musunuz? Bu gizemli makineyle cevabı öğrenebilirsin...

 • Love Tester 3
  Oyna
  Love Tester 3
  11385 defa oynandı

 • Love Balls 2
  Oyna
  Love Balls 2
  56215 defa oynandı

  Bu romantik toplar yine karşında! Bu fizik tabanlı aksiyon oyununda bir araya gelmelerine yardım edebilir misin? Tam da öpüşme modundalar!

 • Love Balls
  Oyna
  Love Balls
  129482 defa oynandı

  Fizik tabanlı bu aksiyon oyununu oynarken kesinlikle bir topun olacak. Bu iki sihirli top birbirine aşık. Birbirlerine ulaşmalarına yardım etmek için çizgiler ve rampalar oluşturacak çizim becerilerini kullan.

 • Buz Prensesi: İkiz Doğumu
  Oyna
  Buz Prensesi: İkiz Doğumu
  10923 defa oynandı

  Bu prenses bir değil iki bebek sahibi olmak üzere! Bu tıp simülasyonu oyununda onun bu büyük günü için her şeyin mükemmel olduğundan emin olabilir misin? Onu hastaneye götürecek ambulansı beklerken sakin kalması gerekiyor.

 • Sevgili Bulma Profili
  Oyna
  Sevgili Bulma Profili
  18590 defa oynandı

  Bu moda sever kıza hayallerindeki erkek arkadaşı bulması için yardım edebilir misin? Bu romantik çevrimiçi oyunda aşkını bulmak için bir randevu uygulaması kullanıyor. Ona hızlı yoldan bir baştan yaratma uygulayan ve profili için birkaç fotoğraf çeken arkadaşlarına yardım edebilirsin.

 • Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  Oyna
  Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  108973 defa oynandı

  Eliza, düğün gününün tıpkı cennet gibi olmasını umuyor. Bu çevrimiçi giysi giydirme oyununda, muhteşem bir gün geçirmesine yardımcı olurken, gelin ekibinin üyeleriyle birlikte çalış. Mükemmel kıyafetler, harika makyajlar ve daha fazlasını seçmeleri gerekecek!

 • Pixie: Saunada Flört
  Oyna
  Pixie: Saunada Flört
  39578 defa oynandı

  Bu pixie en sevdiği saunada aşkı bulabilecek mi? Bu sihirli çevrimiçi simülasyon oyununda biraz romantizm içeren rahatlatıcı bir öğleden sonra için ona yardım et.

 • Bu Kraliçesi: Düğün Öpücüğü
  Oyna
  Bu Kraliçesi: Düğün Öpücüğü
  9658 defa oynandı

  Bugün Buz Kraliçesinin düğünü var ve tören başlamadan önce hızlı bir öpücük almak istiyor! Bu romantik çevrimiçi oyunda kimse fark etmeden damadı öpmesine yardım edebilir misin?

 • Flirting on School
  Oyna
  Flirting on School
  50949 defa oynandı
 • Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  32502 defa oynandı

  Oh Hayır! Birileri yemek salonuna daldı ve Dotted Girl’ün düğün yemeğini tamamen mahvetti! Ünlü Fransız süper kahramana bu simülasyon oyununda tören başlamadan önce her şeyi toparlaması için yardım edebilir misin? Korkak suçlu bir camı kırdı, masaları devirdi ve hatta düğün pastasını rezil etti!

 • Düğün Günü Dramı
  Oyna
  Düğün Günü Dramı
  23957 defa oynandı

  Düğün zilleri bu genç gelin için bugün çalmak üzere hazırlandı, arkadaşlarından biri her şeyi mahvetmeye kararlı! Bu sıra dışı giydirme ve düğün oyununda hangi kız damadın kalbini kazanacak?

 • Prenses: Aşk Mücadelesi
  Oyna
  Prenses: Aşk Mücadelesi
  57012 defa oynandı

  Harika bir çocuk bu prenseslerin en sevdiği kafenin kapısından içeri adım attı. Prenseslerin her ikisi de bu giydirme oyununda bu çocuğun kalbini kazanmaya kararlı. Yeni bir latte siparişi için kasaya gelmeden önce mükemmel kıyafetleri seçmelerine yardım et. Prenseslerden hangisi onun kız arkadaşı olabilecek?

 • Prenses Çekişmesi
  Oyna
  Prenses Çekişmesi
  487337 defa oynandı

  İki prenses de aynı oğlana aşık olur. Amanın! Kızlar için bu çılgın çevrimiçi oyunda hangi prenses, çocuğun kız arkadaşı olacak? Oğlanın kalbini çalmak için prenseslere moda tavsiyeleri ver, kıyafetlerini, aksesuarlarını ve saç stillerini seç.

 • Sisters: Break-Up Plan
  Oyna
  Sisters: Break-Up Plan
  4923 defa oynandı

  Bu kız erkek arkadaşından henüz ayrıldı. Bu çevrimiçi makyaj ve giydirme oyununda bu ayrılığının üstesinden gelmesine yardım edebilir misin? Ona tümüyle yeni bir stil kazandıracak bir makyaja odaklanmak istiyor. Yeni bir makyaj, bir sürü harika kıyafet ve aksesuarlar deneyebilirsin.

 • Love Tester Deluxe 2
  Oyna
  Love Tester Deluxe 2
  10756 defa oynandı

 • Kız Kardeşler Daima Birlikte
  Oyna
  Kız Kardeşler Daima Birlikte
  54087 defa oynandı

  Bu iki kız kardeş pratikte her şeyi birlikte yapıyor ve bu çevrimiçi giydirme oyununda kardeşliklerini kutlamaya karar verdiler. Bütün arkadaşlarının katıldığı büyük bir parti düzenlemeden önce plajda geçirecekleri bir gün için mükemmel kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Pixie: Hamile Kontrolü
  Oyna
  Pixie: Hamile Kontrolü
  11143 defa oynandı

  Bebeği ile ilgili her şeyin yolundan olduğundan emin olmak için Pixie'nin doktora gitme zamanı geldi. Bu tıp simülasyonu oyununda onu hızlı bir şekilde muayene edebilir misin?

 • Prensesler: Cupid'in İlk Öpücük Macerası
  Oyna
  Prensesler: Cupid'in İlk Öpücük Macerası
  22560 defa oynandı

  Cupid yardımına gerçekten ihtiyaç duyan potansiyel çiftleri arıyor! Bu romantik çevrimiçi oyunda çiftlere aşık olmaları için yardım ederken ona katıl. Her çift ilk öpücüklerini alabilecek mi, ya da birbirleri için kötü bir eşleşme mi olacaklar?

 • En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  Oyna
  En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  22713 defa oynandı

  Bu kızın en yakın arkadaşı evlenmek üzere ve büyük gün için hazırlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda her şeyin mükemmel olması için onlara yardım edebilir misin? Hala kıyafetlerini seçmeleri, manikür yapmaları ve bir sürü süs yerleştirmeleri gerekiyor.

 • Valentine Night of Kisses
  Oyna
  Valentine Night of Kisses
  26620 defa oynandı
 • Goldie: Aşk Randevusu
  Oyna
  Goldie: Aşk Randevusu
  10532 defa oynandı

  Goldie'nin bu gece aşkı ile bir randevusu var, ama yüzü de sivilce dolu! Sivilceleri konusunda ona yardım edip hem ona hem de aşkına harika kıyafetler seçebilir misin? Bu çevrimiçi giydirme ve makyaj oyununda ona yardım edebilirsen sana minnettar olacak.

 • Kiss Me Quickly
  Oyna
  Kiss Me Quickly
  6288 defa oynandı
 • Sıkı Dostlar Ayrılma Kılavuzu
  Oyna
  Sıkı Dostlar Ayrılma Kılavuzu
  30823 defa oynandı

  Liv erkek arkadaşından yeni ayrıldı! Bu çevrimiçi oyunda onun bu durumu atlamasına yardım etmeye çalışan sıkı dostlarına katılmaya ne dersin? Göz yaşları silinecek, iyi bir makyaj yapılacak, yeni kıyafetler bulunacak ve daha bir sürü şey yapılacak.

 • Love Tester Deluxe
  Oyna
  Love Tester Deluxe
  3403 defa oynandı

 • Lise Dedikodusu
  Oyna
  Lise Dedikodusu
  12930 defa oynandı

  Rob deniz aşırı uzak bir seyahatten yeni döndü ve bir sürü dedikoduya yetişmesi gerekiyor. Bu etkileşimli hikaye oyununda birbirlerine bir sürü metin mesajı gönderirken ona ve arkadaşlarına katıl. Özellikle Rob Kristen'ın kendisini başka bir çocuk için terk ettiğini öğrendiğinde bir dolu dram yaşanacak!

 • Hazel Bebek: Kardeşler Günü
  Oyna
  Hazel Bebek: Kardeşler Günü
  10014 defa oynandı

  Hazel Bebek ve Matt Bebek birlikte oynuyor ve Kardeşler Gününü kutluyor. Matt Bebek'i mutlu edebilir misin?

 • Cupid Forever
  Oyna
  Cupid Forever
  8271 defa oynandı
 • Hollywood Yıldızları: Düğün Zamanı
  Oyna
  Hollywood Yıldızları: Düğün Zamanı
  12203 defa oynandı

  Bu ünlü Hollywood yıldızı evlenmek üzere! Ama geleneksel bir düğün kıyafeti giymek istemiyor. Ayrıca nedimelerinin de kendileri için gerçekten havalı giysiler seçmesini istiyor. Bu düğün giydirme oyununda büyük gün için hepsinin gerçekten harika kıyafetler seçmesine yardım edebilir misin?