Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Aşk Oyunları Hakkında

Havada romantizm kokusu var! Aşk oyunları çöpçatanlık yapmaya hazır ol. Bir sonraki randevuları için mükemmel kıyafetleri seçerken yardımına ihtiyaç duyan çok sayıda sevimli çift var. Bu oyunların bazıları zorlu bulmacalar içerirken bazıları da son derece karmaşık veya tamamen çılgınca senaryolara sahiptir. Düğünlerin tam anlamıyla bir felakete dönüşmesini engellemen veya huysuz dinozorlarla dolu ilkel bir dünyada kız arkadaşını kurtaran bir mağara adamıyla takım olman gerekecek!

En iyi Aşk Oyunları nelerdir?

 1. Love Tester 3
 2. Lovers Date Night
 3. Dotted Girl: Mahvolan Düğün
 4. Royal Couples In Paris
 5. Love Balls
 6. Love Tester
 7. Real Love Tester
 8. Buz Kraliçesi: Mahvolan Düğün
 9. Love Pins
 10. Princess Best Date Ever

Mobildeki en iyi Aşk Oyunları nelerdir?

 1. Love Tester 3
 2. Lovers Date Night
 3. Dotted Girl: Mahvolan Düğün
 4. Royal Couples In Paris
 5. Love Tester

En yeni Aşk Oyunları nelerdir?

 1. Ellie ve Arkadaşları Randevuya Hazırlanıyor

Bunlar, bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarda çözmen gereken durumlardan sadece birkaçı. Love Tester'a göz atmadan önce randevu oyunlarında romantizm için kusursuz akşamları düzenlemeye yardımcı ol. Yaklaşık bir asırdır popüler olan atari makinelerinden esinlenen bu oyun, kendi aşk hayatını düzenlemene yardımcı olabilir. Sadece sonuçları ciddiye alma yeter. Sonuçta aşk bir bilim sayılmaz!

Eğer son derece sevimli ve oldukça zorlayıcı bir oyun arıyorsan bir öpücük oyununu dene. Genç soylulardan üniversite öğrencilerine kadar herkesin kimsenin fark etmeden gizlice öpüşmenin tadını çıkarmasına yardım edebilecek misin?