Aşk Oyunları

Aşk Oyunları Hakkında

Havada romantizm kokusu var! Aşk oyunları çöpçatanlık yapmaya hazır ol. Bir sonraki randevuları için mükemmel kıyafetleri seçerken yardımına ihtiyaç duyan çok sayıda sevimli çift var. Bu oyunların bazıları zorlu bulmacalar içerirken bazıları da son derece karmaşık veya tamamen çılgınca senaryolara sahiptir. Düğünlerin tam anlamıyla bir felakete dönüşmesini engellemen veya huysuz dinozorlarla dolu ilkel bir dünyada kız arkadaşını kurtaran bir mağara adamıyla takım olman gerekecek!

Bunlar, bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarda çözmen gereken durumlardan sadece birkaçı. Love Tester'a göz atmadan önce randevu oyunlarında romantizm için kusursuz akşamları düzenlemeye yardımcı ol. Yaklaşık bir asırdır popüler olan atari makinelerinden esinlenen bu oyun, kendi aşk hayatını düzenlemene yardımcı olabilir. Sadece sonuçları ciddiye alma yeter. Sonuçta aşk bir bilim sayılmaz!

Eğer son derece sevimli ve oldukça zorlayıcı bir oyun arıyorsan bir öpücük oyununu dene. Genç soylulardan üniversite öğrencilerine kadar herkesin kimsenin fark etmeden gizlice öpüşmenin tadını çıkarmasına yardım edebilecek misin?