Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Piyano Oyunları

Korkunç oyunlarımızda hakkında

Müzik becerilerin iyi midir? İster Beethoven'in en iyi bestelerini çalabiliyor ol istersen de daha önce bir müzik aletinin yanından bile geçmemiş ol, bağımlılık yapan eğitici piyano oyunlarımıza bayılacaksın. Klasik müzikten pop hitlere kadar her şeyi çalabileceksin. Bu müzik oyunları ritim becerini de geliştirmene yardımcı olacak. Yaratıcı kaslarını sıkı bir şekilde geliştirmeni sağlayacak başka bir mücadele arıyorsan harika sanat oyunlarımıza göz atmayı unutma.

Bakalım Magic Piano Tiles ve Virtual Piano gibi oyunlarda seni bekleyen melodilere ayak uydurabilecek misin. Dünyanın en ünlü şarkılarından bazılarını tamamlayabilecek misin? Bu ücretsiz ve inanılmaz derecede eğlenceli çevrimiçi oyunlarda tam olarak doğru anlarda tuşlara basman gerek.