Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Çocuk Oyunları

Çocuk oyunlarımız hakkında

Çocuk oyunlarımız şahanedir! Bu eğlenceli ve iddialı çevrimiçi oyunlarda yapılabilecek tonla aktivite vardır. Açık denizlerde destansı bir yolculuğa katıl veya kız arkadaşını kurtarmak için bir göreve atılan cesur bir mağara adamına yardım et. PAW Patrol: Air Patroller gibi oyunlarda en sevdiğin çizgi kahramanlarla takım oluşturabilirsin. Nickelodeon gösterilerini seviyorsan  SpongeBob SquarePants: The Great Snail Race oyununda bol şamatalı bir yarış turnuvasına katıl.

En iyi Çocuk Oyunları nelerdir?

 1. Pizza Party
 2. Baby Hazel Goes Sick
 3. Süper Kız: İkiz Doğumu
 4. Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya
 5. Popsy Princess: Spot the Difference
 6. Evrak Hırsızı 3
 7. Christmas Magic Piano Tiles
 8. Turkey Cooking Simulator
 9. Burger Time
 10. Chibi Bebek Giydirme ve Boyama

En yeni Çocuk Oyunları nelerdir?

 1. Chibi Bebek Giydirme ve Boyama

Ayrıca birçok matematik oyunu ve diğer eğitici oyunlar da mevcut. Bunlardan bazıları çarpma işlemi yapma yeteneğini geliştirmene yardımcı olurken, bazıları da heceleme becerilerini test eder. Birçok heyecan verici müzik oyunumuz da var ama bakalım sen ritme ayak uydurabilecek misin?  Mutfakta takılmayı tercih ediyorsan, harika yemek yapma oyunlarımızı denemelisin. Tonlarca lezzetli tarif ve pişirebileceğin süper leziz yemekler seni bekliyor.

Mobildeki en iyi Çocuk Oyunları nelerdir?

 1. Christmas Magic Piano Tiles
 2. Baby Hazel Goes Sick
 3. Süper Kız: İkiz Doğumu
 4. Pizza Party
 5. Popsy Princess: Spot the Difference

Masa oyunları oynamak yağmurlu günleri geçirmek için harika bir yol. Havalı Mahjong oyunlarımızdan birini dene. Bu, nesillerdir dünyanın her yerinden oyuncuların ilgisini çeken asırlık bir oyundur. Ludo ise arkadaşlarınla bile oynayabileceğin başka bir harika masa oyunudur! Bunlar ve diğer birçok oyun, bu ücretsiz çevrimiçi oyun koleksiyonunda seni bekliyor.