Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Impostor: Hepsini Yen

We’re Impostors: Kill Together'da son derece ölümcül bir görev başlamak üzere. Acaba takımın bu gizlilik aksiyon oyununda final seviyesine ulaşabilecek mi?

Popüler Impostors serisinin bu bölümünde iki suikastçı ile güçlerini birleştir. Biri mavi tulum, diğeri ise kırmızı tulum giyiyor ama en sevdikleri renkler olduğu için bunları giymediler. Tulumlar, her seviyede ilerlerken kime saldırabileceklerini işaret edecek. Onlar ölüm listesindeki isimleri yok etmeye çalışırken sen de portallardan yüzen platformlara kadar her şeyi kullan.

We're Impostors: Kill Together nasıl oynanır?

We're Impostors: Kill Together heyecan dolu bir platform oyunudur. Çok gizli bir laboratuvarda bir grup işçiyi ve muhafızı ortadan kaldırmaya çalışan iki suikastçı ile takım kur. Ancak hedeflerinden biri mavi ya da kırmızı renk giymişse aynı renk kıyafetteki suikastçının o hedefe saldırması gerekiyor.

Oyun Kontrolleri

Klavye

  • A ve D ya da SOL ve SAĞ OK TUŞUNA BASARAK hareket et ve saldır.
  • YUKARI OK TUŞU ile zıpla.
  • CTRL TUŞU ile karakterler arasında geçiş yap.

Fare

  • EKRANDAKİ DÜĞMELERE SOL TIKLAMA ile karakterler arasında geçiş yap veya onları hareket ettir ve saldır.

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu muhteşem çevrimiçi oyunları dene: 

  1. Impostor
  2. Hero Zero
  3. Kogama: Dungeon Run
  4. Time Shooter 2

We're Impostors: Kill Together'ı kim geliştirdi?

We're Impostors: Kill Together, Bin Studio tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!