Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Star Stable

Star Stable'ın muhteşem dünyasına hoş geldin! Seni sayısız maceranın beklediği büyülü Jorvik adasına gitmek üzeresin!

Atları seviyorsan kesinlikle doğru yerdesin! Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişi tarafından oynanan atlarla ilgili bu çevrimiçi MMO oyunda bakabileceğin birçok at seni bekliyor. Bu, önünde uzanan yolculuğun sadece bir bölümü!

Jorvik, atlar ve onlara bakan kişiler arasında sihirli bir bağ olan, fantastik eğlencelerle dolu büyülü bir diyar. Ancak bu destansı macera oyununda adım attığın bu cennet, dalgaların altında gizlenen son derece tehlikeli bir kuvvetin tehdidi altında. Garnok olarak bilinen gizemli bir kuvvet yakında bu suların altından yükselebilir ve hem adayı hem de ada sakinlerini tehdit edebilir.

Neyse ki bir grup cesur muhafızdan oluşan Aideen Koruyucuları Jorvik'i korumaya yeminli. Adayı keşfetmeden önce karakterini özelleştir, görevleri tamamla, atınla ilgilen ve diğer oyuncularla sohbet et. Zaman içerisinde, kehanete göre bir gün Garnok'a at üstünde meydan okumak üzere ortaya çıkacak efsanevi bir kızın öncülük ettiği kahraman muhafız kardeşliği Ruh Sürücülerine katılmak üzere davet edilebilirsin. Jorvik'in kaderini belirleyecek destansı bir savaşa katılmak için gereken nitelikler sende var mı?

Star Stable nasıl oynanır?

Star Stable bir çevrimiçi MMO oyunudur. Gizemli ve büyülü Jorvik adasını köşe bucak keşfederken dünyanın dört bir yanındaki diğer oyunculara katıl. At yetiştirmek, görevleri tamamlamak, yarışlara katılmak gibi birçok şey seni bekliyor. Oyunu buradan ücretsiz olarak oynayabilirsin!

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK menülerde gezin, haritayı keşfet ve daha fazlasını yap.
  • SOL TIKLAMA ile nesneleri seç, seçimler ve çok daha fazlasını yap.

Star Stable'daki amaç nedir?

Star Stable'daki amacın, Jorvik adasının dört bir yanında maceralara atılırken bir veya birkaç at yetiştirmektir. Büyü ve macera dolu sürükleyici bir öyküde yer alacaksın. Jorvik adasını tehditlere karşı koruyabilecek misin?

Star Stable bir devam oyunu mu?

Star Stable: Online olarak da bilinen Star Stable, bir oyun serisinin dördüncü oyunudur. Starshine Legacy, Star Academy ve orijinal Star Stable'da yaşananlardan sonrasını konu alır.

Benzer Oyunlar

Bu fantastik çevrimiçi oyunlarda heyecan dolu yolculuklara çıkabilirsin!

  1. Klondike: The Lost Expedition
  2. Horse Simulator 3D
  3. Car Girl Garage
  4. Elvenar

Star Stable'ı kim geliştirdi?

Star Stable, Star Stable Entertainment AB tarafından geliştirilmiştir.