Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Hafıza Oyunları

Hafıza Oyunları Hakkında

Hafıza oyunları koleksiyonumuzda seni bekleyen tüm mücadelelerin üstesinden gelebilecek misin? Pek çok farklı tür oyunumuz var. Yapboz oyunlarının sana uygun olmadığını düşünsen de yapbozları tamamlamaya çalışırken parçalar üzerindeki desenleri dikkatle incelemen ve parçaların muhteşem manzaralardan şirin mi şirin hayvanlara kadar her şeyin fotoğraflarına ve resimlerine nasıl uyabileceğini hatırlaman gerekir.

Bilgi yarışması oyunlarımızda tarih, popüler kültür ve biyoloji bilgini test et. Ayrıca kelime oyunlarında yazım ve kelime bilgisi becerilerin üzerinde çalışma fırsatın da var. Bu oyunların çoğunda tek oyunculu modda tek başına ilerleyebilirsin ancak bir veya daha fazla arkadaşına meydan okumana olanak sağlayan başka oyunlar da var. Zor bilgi yarışması sorularını yanıtlarken, müzikal yeteneklerini sergilerken veya eğitici oyunlarda yeterliliklerini mükemmelleştirirken arkadaşlarınla takım ol veya onlarla rekabet et. Eğlencenin ve heyecanın sonu yoktur!