Makyaj Oyunları

 • High School Breakup Drama
  Oyna
  High School Breakup Drama
  109167 defa oynandı

  Cindy az önce erkek arkadaşının bir amigo ile öpüştüğünü gördü! High School Breakup Drama oyununda kırılan kalbini iyileştirmesine yardım eder misin?

  Arkadaşları bu aşk oyununda hem onun, hem de dolabı için hızlı bir güzelleştirme yapmaya karar verdi. Cindy'nin gözyaşlarını silerken onlara katılabilir, onun için muhteşem yeni makyaj ve kıyafetler seçebilir hatta daha da fazlasını yapabilirsin!

  Ellie: Love Trouble ve Princesses: Breakup Drama oynaman gereken diğer iki makyaj oyunudur

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile Cindy için eşya seç. 
  • SOL TIKLAMA ile kullan.

   

 • Bahar Tatilinin En İyileri
  Oyna
  Bahar Tatilinin En İyileri
  108985 defa oynandı

  Bahar Tatili başlamak üzere ve bu üç sıkı arkadaş sezonun en iyi stillerini denemeye hazırlanıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda giyecek harika kıyafetler ve diğer şeyleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Plaj Spa Salonu
  Oyna
  Plaj Spa Salonu
  17302 defa oynandı

  Bu moda sever kız deniz kenarındaki özel bir dinlenme tesisine geldi. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda tesisin lüks spasında rahatlamasına yardım edebilir misin? Jakuziyi kullanabilir, pediküre gidebilir ya da diğer şeyleri yapabilir.

 • Eliza'nın Neon Saç Stili
  Oyna
  Eliza'nın Neon Saç Stili
  174158 defa oynandı

  Eliza’nın yeni saç stili ta anlamıyla parlamasını sağlayacak! Bu makyaj oyununda canlı ve heyecan verici yeni görüntüsünü yaratırken bu moda çılgınına katıl. Saçlarını bir sürü harika renkle doldurmak istiyor.

 • Ünlülerin Moda Savaşı
  Oyna
  Ünlülerin Moda Savaşı
  164061 defa oynandı

  Bu ünlülerden hangisi bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda sahneye hakim olacak? Mükemmel bir moda yarışmasında boy göstermeden önce her birine mükemmel bir stil yaratmaları için yardım etmelisin.

 • Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  24803 defa oynandı

  Buz Kraliçesi yeni bir stil denemeyi düşünüyordu. Bu çevrimiçi makyaj oyununda yeni bir stil yaratmasına yardım edebilir misin? Harika yeni kıyafetler ve yeni bir saç stili seçebilirsin? Ama önce sivilcelerinden kurtulması gerekiyor!

 • En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  Oyna
  En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  38279 defa oynandı

  Bu kızın en yakın arkadaşı evlenmek üzere ve büyük gün için hazırlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda her şeyin mükemmel olması için onlara yardım edebilir misin? Hala kıyafetlerini seçmeleri, manikür yapmaları ve bir sürü süs yerleştirmeleri gerekiyor.

 • Back To School: Princesses Rush
  Oyna
  Back To School: Princesses Rush
  774273 defa oynandı
 • Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  66765 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Güzellik Etkileyici: Makyaj İpuçları
  Oyna
  Güzellik Etkileyici: Makyaj İpuçları
  27869 defa oynandı

  Nicky'nin iyi bildiği iki şey varsa o da makyaj ve moda trendleridir! O popüler bir etkileyici ve en sevdiği ipuçlarından bazılarını bu şirin ve havalı makyaj oyununda seninle paylaşmaya hazır.

 • Blondie Wedding Prep
  Oyna
  Blondie Wedding Prep
  23554 defa oynandı
 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  19741 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • Dotted Girl: Halloween Makeup
  Oyna
  Dotted Girl: Halloween Makeup
  45956 defa oynandı

 • Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  46031 defa oynandı

  Oh Hayır! Birileri yemek salonuna daldı ve Dotted Girl’ün düğün yemeğini tamamen mahvetti! Ünlü Fransız süper kahramana bu simülasyon oyununda tören başlamadan önce her şeyi toparlaması için yardım edebilir misin? Korkak suçlu bir camı kırdı, masaları devirdi ve hatta düğün pastasını rezil etti!

 • Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  Oyna
  Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  4777 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım oyununda harika bir melek ya da cesur bir şeytan oluşturabilirsin. Hem süper hem de sonsuz büyüleyici harika kıyafetler yarat.

 • Beauty's Transformation
  Oyna
  Beauty's Transformation
  25681 defa oynandı
  This teen has been spending a lot of time in her high school’s library recently. She’s been so busy studying that she hasn’t had any time to take care of her appearance. Now she’s eager to win the heart of her crush. Join her BFFs while they help her out with a quick makeover in this online game for girls.
 • Princess Flame Phoenix
  Oyna
  Princess Flame Phoenix
  5823 defa oynandı

  O bir prenses VE bir süper kahraman! Bu korkusuz soylu, kendisi kadar cesur, gözükara ve güzel olan yeni bir tarz üzerinde çalışıyor. Bu giydirme oyununda yeni takım elbise, makyaj ve daha birçok şeyi test ederken ona yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Alışveriş Rakipleri
  Oyna
  Prensesler: Alışveriş Rakipleri
  163643 defa oynandı

  Bu saraylılar iyi arkadaşlar ama konu alışveriş olduğunda gerçekten rekabetçiler. En sevdikleri mağazalarda en son ve en güzel stilleri ararken havalı kıyafetleri denemelerine yardım eder misin? Bir alışveriş yarışmasına girişiyorlar, yani bu çevrimiçi giydirme oyununda olaylar kızışacak.

 • Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  Oyna
  Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  142101 defa oynandı

  Eliza, düğün gününün tıpkı cennet gibi olmasını umuyor. Bu çevrimiçi giysi giydirme oyununda, muhteşem bir gün geçirmesine yardımcı olurken, gelin ekibinin üyeleriyle birlikte çalış. Mükemmel kıyafetler, harika makyajlar ve daha fazlasını seçmeleri gerekecek!

 • Ellie: Benimle Hazırlan
  Oyna
  Ellie: Benimle Hazırlan
  1750577 defa oynandı

  Ellie her zaman harika görünüyor. Onun sırrı ne? Kızlar için bu giydirme oyununda bunun cevabını bulabilirsin. Ellie başka bir eğlenceli güne hazırlanırken ona katıl. Makyajını yaparken ve giyeceklerini seçerken sana birçok güzel moda ipucu verir.

 • BFFs Glossy Makeup
  Oyna
  BFFs Glossy Makeup
  11422 defa oynandı
 • Prensesler: Kırmızı Halı Galası
  Oyna
  Prensesler: Kırmızı Halı Galası
  17323 defa oynandı

  Bu gece özel bir kırmızı halı galası var ve bu üç prenses gerçekten de geç kalmaya başladı. Kızlara yönelik bu çevrimiçi oyuna onlara çabucak makyaj yapmaları için yardım edebilir misin? Ayrıca elbise ve ayakkabı seçimi konusunda da öneriye ihtiyaçları var.

 • BFFs: Bachelorette Party
  Oyna
  BFFs: Bachelorette Party
  10238 defa oynandı

  Bu gösterişli gelin için düğün çanları çalmak üzere! Ona ve arkadaşlarına BFFs: Bachelorette Party oyununda bazı Kıyafetler tasarlaması için yardım edebilir misin? 

  Unutamayacakları bir gece olmasını istiyorlar ve birkaç müthiş stille aksiyonu başlatacaklar. Gelin ve en iyi dört arkadaşı için bu düğün oyununda mükemmel görünümler oluşturabilir misin? Makyajlarını, saç stillerini, kıyafetlerini ve daha fazlasını seçebilirsin! 

  Daha fazla çevrimiçi parti oyunu mu arıyorsun? BFFs: Night-In Party ve Bride and Bridesmaids Dress-Up oynamalısın.

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK kızlar için şık eşyalar seç. 
  • SOL TIKLAMA ile onları her birinin müthiş kombininde kullan.

   

 • Princess Red Carpet Collection
  Oyna
  Princess Red Carpet Collection
  14011 defa oynandı
 • Tek Boynuz Saç Stilleri
  Oyna
  Tek Boynuz Saç Stilleri
  5591 defa oynandı

  Bu kız tek boynuzları gerçekten seviyor ve yeni bir saç stili denemek istiyor. Gelenekselin dışında bir şeyler istiyor! Bu makyaj oyununda tümüyle sihirli bir görünümle ortaya çıkarken ona yardım edebilir misin?

 • My Halloween Makeup
  Oyna
  My Halloween Makeup
  6030 defa oynandı
 • Buz Kraliçesi: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Mahvolan Düğün
  17293 defa oynandı

  Buz Kraliçesi göz yaşlarına boğuldu çünkü birileri düğününü tümüyle mahvetti! Salonu dağıttılar, pastayı bozdular ve hatta elbisesini parçaladılar! Bu simülasyon oyununda konuklar gelmeden önce her şeyi toparlamasına yardım edebilir misin? Büyük günde her şeyin yoluna girmesi için hala zaman var!

 • Güzellik Gurusu: Makyaj İpuçları
  Oyna
  Güzellik Gurusu: Makyaj İpuçları
  7541 defa oynandı

  Bu güzellik gurusu makyaj konusunda bir sürü şey biliyor. Bu iyi bir şey çünkü bazı büyük cilt lekeleri ile uğraşıyor. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda onun toparlanmasına yardım edebilir misin?

 • Lily Real Makeup
  Oyna
  Lily Real Makeup
  5382 defa oynandı
 • Nedime Savaşları
  Oyna
  Nedime Savaşları
  32186 defa oynandı

  Bu nedimelerin tümü bu çılgın giydirme ve düğün oyununda birbirlerini alt etmeye çalışıyor. Arkadaşlarının yaklaşan düğününde mükemmel bir stil yaratmaları için her birine yardım edebilir misin? Hangisi en iyi görünecek? Hepsi sana bağlı!

 • Sweetland Salon
  Oyna
  Sweetland Salon
  14069 defa oynandı
 • Beauty Salon Makeover
  Oyna
  Beauty Salon Makeover
  5735 defa oynandı
 • Perfect Girl Creator
  Oyna
  Perfect Girl Creator
  5246 defa oynandı

 • Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Annie ve Eliza: Sosyal Medya Macerası
  24013 defa oynandı

  Annie ve Eliza en sevdikleri sosyal medya uygulamasını kasıp kavurmaya hazırlanıyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda harika kıyafetler ve muhteşem saç stilleri ile takipçilerini etkilemelerine yardım et. Onlar için her gün mükemmel stiller yaratabilecek misin?

 • En İyi Arkadaşlar Paris'te
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar Paris'te
  25348 defa oynandı

  Bu üç en iyi arkadaş Paris seyahatlerinden çok keyif aldı. En yeni moda trendlerinin tümünü incelediler. Bu giydirme ve tasarım oyununda bir fotoğraf çekip bunu bir kartpostal hazırlamak için kullanmadan önce havalı kıyafetler seçmeleri için yardım edebilir misin?

 • Princess High School Love
  Oyna
  Princess High School Love
  7409 defa oynandı