Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Ameliyat Oyunları Hakkında

Doktor bey, acilen ameliyathaneye bekleniyorsunuz! Heyecan verici ameliyat oyunları koleksiyonumuzda sizden yardım bekleyen bir sürü hasta var. Bazılarının hayati riskleri varken bazılarınınsa… başka dertleri var. Bir Hollywood yıldızının yeni yüz gerdirme muayenesini yapmadığınız zamanlarda acil serviste hayat kurtaran müdahaleler gerçekleştiriyor olacaksınız. Bu doktor oyunlarının birçoğu sayesinde heyecandan yerinizde duramayacaksınız ama bunlarla karşılaştırıldığında parka bir yürüyüş gibi hissettirecek pek çok başka oyun da var!

En iyi Ameliyat Oyunları nelerdir?

 1. Goldie: Dudak Enjeksiyonları
 2. Ella: Kalça Cerrahisi
 3. Operate Now: Pericardium Surgery
 4. Operate Now: Eardrum Surgery
 5. Operate Now: Shoulder Surgery
 6. Anna: Skolyoz Ameliyatı
 7. Goldie Princess: Skin Doctor
 8. Funny Nose Surgery
 9. Funny Throat Surgery 2
 10. Pixie Cilt Doktoru

Mobildeki en iyi Ameliyat Oyunları nelerdir?

 1. Goldie: Dudak Enjeksiyonları
 2. Ella: Kalça Cerrahisi
 3. Operate Now: Pericardium Surgery
 4. Goldie Princess: Skin Doctor
 5. Operate Now: Eardrum Surgery
 

Bir neşter kapın ve popüler Operate Now serisindeki gibi heyecan verici oyunlarda profesyonel doktorlarla birlikte çalışın. Hastalarınızın hayatlarını kurtarmak için uğraşırken hemşirelerle ve diğer uzman tıbbi personelle birlikte bir takım oluşturun. Tüm bunlar kulağa biraz aşırı geliyorsa bu ücretsiz çevrimiçi simülasyon oyunları koleksiyonumuzdaki daha gerilimsiz oyunlardan birine göz atın.