Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Açık Dünya Oyunları

Açık Dünya Oyunları Hakkında

Açık dünya oyunları bir sonraki ufkun ardında seni neler bekliyor? Fantastik krallıkları ve birkaç görkemli vahşi doğayı keşfetme zamanı. Bu bölgeleri gezip görmekle kalmazsın, aynı zamanda üretim oyunlarımızdan bazılarında bunları tasarlayıp üretebilirsin. Kendini hayal gücünün akışına bırakarak tepeler ve hatta dağlar oluştur. Gürül gürül akan nehirlerin akışını belirlerken koca vadilerin içinden geç veya yeni oluşturduğun dünyanın enfes manzarasına bakan bir kabin inşa ederken arkana yaslan ve rahatla.

Bu oyunların bir çoğu hayatta kalma oyunu olarak da sayılır. Başarılı bir kamp inşa etmek için ihtiyacın olan kaynakların izini sürerken elementlerle veya seni gerçek anlamda mideye indirmek isteyen tehlikeli hayvanlarla savaş! Ayrıca polislerden kaçman veya büyük bir metropolde heyecan dolu görevlere çıkman da gerekebilir. Daha rahatlatıcı bir deneyim arıyorsan sosyal oyunlarımızın çoğu sohbet işlevine sahiptir ve hatta sana diğer oyuncularla çeşitli projelerde eşlik etme şansı bile sunar. Bu destansı çevrimiçi oyunlarda olasılıklar sonsuzdur!

Açık Dünya Oyunları 2021'de Neden Bu Kadar Popüler?

Açık dünya oyunları, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular arasında oldukça popüler olmaya devam ediyor. Bunun nedenlerinden biri, oldukça kapsamlı olmalarıdır. Pek çok video oyunu türü, oyuncuları tabiri caizse tek bir çizgide tutar ve seçeneklerini ve fırsatlarını kısıtlar. Açık dünya oyunları ise hem keşif duygusunu hem de yaratıcı problem çözmeyi teşvik eder. O uçurumun tepesine nasıl çıkacaksın? Güneş battıktan sonra ısınmak için nasıl kamp ateşi yakacaksın? Saklanmak için en iyi yer neresi? Bunlar, bu oyunları oynarken kendine sorabileceğin sorulardan birkaçı.

Minecraft gibi sandbox tarzı oyunlar, oyuncularının tanrısal güçlere sahip olmasını sağlıyor ve arkadaşlarıyla çevrimiçi paylaşabilecekleri dünyalar oluştururken onlara kaynaklar aratıyor. Diğerleri ise, görevleri tamamlarken ya da heyecan verici maceralara atılırken maceraya atılmaları için onlara şehirler, bölgeler ve hatta koskoca krallıklar sunuyor. The Legend of Zelda, Grand Theft Auto, The Witcher, Red Dead Redemption, The Elder Scrolls ve Fallout, tüm zamanların en popüler açık dünya serilerinden yalnızca birkaçı. Bu oyunlar gerçekten bağımlılık da yapabiliyor. Pek çoğunu oynayarak 100 saatin üzerinde zaman harcamak mümkündür!

Mobildeki en iyi Açık Dünya Oyunları nelerdir?