Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Dövüş Oyunları

Dövüş Oyunları hakkında

Onlara vurmaya başladığında düşmanların neye uğradıklarını anlamayacaklar. Son derece havalı dövüş oyunları gürlemeye hazır ol. Her iki yumruğunun muhteşem gücünü kullanarak suçlularla dolu koca bir şehri temizlemekle meşgul değilken boksörleri ve güreşçileri yenmek için ringe çıkacaksın! Ayrıca bu aksiyon oyunlarında arada sırada en azından birkaç düşmanına uçan tekme atma fırsatı yakalayacaksın. Eğlence ve heyecan burada bitmiyor. Çöp adam oyunlarımızda birkaç çelimsiz savaşçı da yardımına ihtiyaç duyuyor. 

Bilgisayarla programlanmış küçük bir kötü adam ordusuna karşı mücadeleye gir veya aksiyon dolu çok oyunculu oyunlarımızda başka bir oyuncuya meydan oku. Gizlenmiş keskin nişancılar, korkunç çeteler, öfkeli robotlar ve diğer korkunç düşmanlarla uğraşırken kung fu ustaları ve eski tip kavgacılarla takım ol. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarda işler fazla gerginleşirse en yakın cephane kutusunu veya bir samuray kılıcı ara!