Dövüş Oyunları

 • Ultimate Boxing
  Oyna
  Ultimate Boxing
  137495 defa oynandı

 • Canavar Kent
  Oyna
  Canavar Kent
  28831 defa oynandı

  Şehir kuşatma altında! Bu 3B aksiyon oyununda bir yandan gangsterlerle ve diğer kötü adamlarla mücadele ederken bir yandan da şehrin korunmasına yardım edebilir misin? Bu harika canavarlarla ekip kur ve patronun kim olduğunu birlikte gösterin!

 • Uçak Sürme Simulatör
  Oyna
  Uçak Sürme Simulatör
  212536 defa oynandı

  Uçak sürme simulatör oyunumuzda ileri ve geri yön tuşlarınız ile motor gücünü ayarlayabilir ve W,A,S,D,Q,E tuşlarını kullanarak uçağın haadaki kontrolünü elinize alarak hem içerden hem dışardan istediğiniz kamera açısından uçağınızı kullanabilirisniz. İyi eğlenceler..

 • Stickman Fighter: Epic Battle
  Oyna
  Stickman Fighter: Epic Battle
  183914 defa oynandı

 • Super Dino Fighter
  Oyna
  Super Dino Fighter
  39064 defa oynandı

  Bu robot dinozorlar ortalığı inletmeye hazır! Bu aksiyon oyununda bir sonraki rakibi ile karşılaşmadan önce dino dövüşçünü hemen birleştir. Onları laboratuvarda olabildiğince hızlı bir araya getirmen gerekiyor. Başka bir dövüş başlamak üzere!

 • Naruto Online
  Oyna
  Naruto Online
  14209 defa oynandı

  Bu harika çevrimiçi aksiyon oyununda Naruto'nun dünyasına dal. Görevlerde ilerlerken ve yanında savaşacak ninjalarda ekipler kurarken, bu klasik anime serisinin tüm heyecanını hissedeceksin. Zindanları keşfederken ve acımasız patronlar ve diğer düşmanlarla savaşırken gösteride yer alan Naruto, Sasuke, Sakura ve diğer popüler karakterlerle veya diğer oyuncularla ekip kurabilirsin.

 • Superhero.io
  Oyna
  Superhero.io
  49020 defa oynandı

  Bu destansı çok oyunculu aksiyon oyununda savaşmaya ne kadar devam edebileceksin? Dünyanın her yanında gelen oyunculara katıl ve dünyanın en iyi süper kahramanlarının bazılarını içeren bir sivil savaşa gir! Güç topakları toplayıp daha havalı ve güçlü karakterlere dönüşebilir ve rakiplerine saldırabilirsin.

 • Battle Robot T-Rex Age
  Oyna
  Battle Robot T-Rex Age
  12613 defa oynandı

 • Elektrik adam
  Oyna
  Elektrik adam
  1389755 defa oynandı

  Elektrik yüklü adamınız ile bütün düşmanlara karşı dövüşün ve ardından yeni bölümlere geçin daha çok kişi ile karşılaşın görevleri tamamlayın ve oyunu bitirin yön tuşları ile hareket edin a,s,d ile dövüşün iyi eğlenceler...

 • Yağlı Güreş: 2 Oyuncu
  Oyna
  Yağlı Güreş: 2 Oyuncu
  120299 defa oynandı

  Bu çılgın spor ve dövüş oyununda başka bir oyuncu ile dövüşebilirsin. Bu güreşçilerin hangisi kazanacak? Tamamen yağla kaplılar ve yuvarlanmaya da hazırlar!

 • Trump on Top
  Oyna
  Trump on Top
  54630 defa oynandı
 • Street Rage Fighter
  Oyna
  Street Rage Fighter
  18675 defa oynandı

  Bu sokaklarla başa çıkmanın tek yolu iki yumruğun! Ah bir de ayakların ve belki birkaç bıçak. Bu nostaljik aksiyon oyununda şehri acımasız bir punk çetesinden geri almak için dövüşürken bir gözün de bıçaklarda ve diğer silahlarda olsun.

 • Amazing Spider Police
  Oyna
  Amazing Spider Police
  68696 defa oynandı

  Bu yüksekten uçan polis, bu garip ve vahşi aksiyon oyununda düşmanları ile kanunun her iki tarafında mücadele ediyor. Şehirde yolunu açmaya ve karşısına çıkan arabaları çalmaya çalışırken gangsterleri ve polisi alt etmesine yardım edebilir misin?

 • Get on Top Mobile
  Oyna
  Get on Top Mobile
  100779 defa oynandı
 • Brawls.io
  Oyna
  Brawls.io
  28638 defa oynandı
 • Evowars.io
  Oyna
  Evowars.io
  132786 defa oynandı

  Bu yoğun io oyununda hem dönen bıçaklar geliştirmeli hem de düşmanların bıçaklarından kurtulmalısın. Bu arenaya gir ve gerçekten destansı bir savaşa hazırlan. Bir mağara adamı olarak başlayacaksın. Sonraki bir kaç dakika hayatta kalmak istiyorsan yeteneklerini artıracak tonlarca sihirli küre toplaman ve bir Viking, bir şövalye ve hatta büyük bir savaşçı olmak için çağlar boyunca ilerle.

 • Survival Simulator
  Oyna
  Survival Simulator
  58585 defa oynandı
 • Dark Lands
  Oyna
  Dark Lands
  89690 defa oynandı

 • Çelik Adam Süper Kahraman
  Oyna
  Çelik Adam Süper Kahraman
  39628 defa oynandı

  Bu garip süper kahraman için yine yoğun bir gün. Savaşacak bir sürü gangster aramaya çıkmadan önce zırhlı kostümünü özelleştirirken ve silahlar ve diğer şeyleri satın alırken ona katıl. Ayrıca bu vahşi aksiyon ve keşif oyununda tanklar ve arabalar da ödünç alabilir.

 • Hero Zero
  Oyna
  Hero Zero
  4680 defa oynandı

  Sıfırdan kahramanlığa ulaşmanın tam zamanı! Mahalleleri sayısız kötü adamdan kurtarma görevinde milyonlarca diğer oyuncuya katılabilirsin. Hero Zero oyununda efsanevi bir süper kahraman olabileceğini kanıtla. 

  Bu iş kolay olmayacak. İlk olarak düşmanlarının kalplerine korku salacak fiyakalı bir isim bulman gerekecek. Dahası kötüleri kovalamanın yanında, tasarlanacak süper gizli bir saklanma yerin, açılacak havalı yükseltme ve cihazların, ve yapılacak pek çok başka işin var. Ayrıca mücadele savaşları ve görevler için yüzlerce başka oyuncu seninle takım oluşturabilir. Bu kahramansı ve eğlendirici çevrimiçi çok oyunculu RPG oyununda lider tablosunda zirveye ulaşabilecek misin öğren.

  Bunun gibi başka muhteşem strateji oyunları mı arıyorsun? Öyleyse Naruto Online ve Battle of the Galaxy oyunlarını da oynamalısın. 

  Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK istatistiklerini incele, görevleri kabul et ve çok daha fazlasını yap! 
  • SOL TIKLAMA ile seçim yap, cihaz seç, savaşlarda dövüş, vb.  

  Oyun Geliştirici Hakkında 

  Hero Zero oyunu Playata tarafından yapılmış ve European Games Group tarafından yayınlanmıştır.  

  Mobilde Oyna 

  Bu oyun ayrıca Apple App Store ve Google Play üzerinden de oynanabilir.

 • Iron Snout
  Oyna
  Iron Snout
  5640 defa oynandı

 • Kung Fu Dövüşü
  Oyna
  Kung Fu Dövüşü
  19856 defa oynandı

  Bu iki dost zorlu, ama onlar bile bu sokaklarda kendi başlarına ayakta duramaz. Bu nostaljik oyunda şehri temizlerken gerçekten yardımın gerekiyor. Yani yumruklarını hazırla ve ortalığı dağıtmaya başla!

 • Cactus McCoy 2
  Oyna
  Cactus McCoy 2
  234049 defa oynandı

  Kaktüs adam yeni oyunu olan ikinci versiyonu ile oyunskor'da. Oyuna hemen giriş yapmak için play seçeneğini kullanın ve kaktüs adamın profilini oluşturun. Daha sonra ilk bölümden ilerleyerek karşınıza çıkan ve sizi yok etmek isteyen düşmanlarınıza karşı mücadele edeceksiniz. Yön tuşları yardımı sayesinde kaktüs adamın kontrolünü sağlayabilir, A tuşu ile zıplayabilir ve S tuşu ile ise kaktüs adamın kendini savunmasında ona yardım edebilirsiniz. İyi şanslar dileriz..

 • Masa Çekme: 2 Oyuncu
  Oyna
  Masa Çekme: 2 Oyuncu
  118216 defa oynandı

  Halat çekme oyununu duymuşsundur, peki masa çekme oyununu duydun mu? Tamamen delice olan bu spor oyununda rakiplerini çizginin ötesine çekmeye çalışan bu tuhaf ve çılgın sporculara katıl. Bir süper kahraman olarak oynayabilir, oda seçebilir ve hatta bilgisayara ya da bir arkadaşına meydan okurken kullanacağın masayı bile seçebilirsin.

 • Lordz2.io
  Oyna
  Lordz2.io
  20587 defa oynandı

  Bu çok oyunculu ve gerçek zamanlı strateji oyununda bir lord olmak için gerekenlere sahip misin? Dünyanın her yerinde gelen düşmanlara karşı savaşacaksın. Okçularını, mızrakçılarını ve diğer birimleri hızla bir araya getir. Toplaman gereken kaynaklar, inşa etmen gereken kaleler ve hiçliğe göndermen gereken düşmanlar var!

 • Moomoo.Io
  Oyna
  Moomoo.Io
  209424 defa oynandı

 • Kung Fu Dövüşü: Hepsini Patakla
  Oyna
  Kung Fu Dövüşü: Hepsini Patakla
  69599 defa oynandı

  Bu zavallı gencin kız arkadaşı kötü bir ninja tarafından kaçırılmış. Neyse ki o bir kung fu ustası! Bu nostaljik aksiyon oyununda kızı kurtarmak için destansı bir yolculuğa çıkarken ona takıl. Yumruk ve tekmeleri ile acımasız düşmanlardan oluşan bir ordunun arasından kendine yol açarken ona yardım edebilir misin? Ayrıca yol boyunca dövüş yeteneklerini artıracak harika yükseltmeler de toplayabilir.

 • Strikeforce Kitty 2
  Oyna
  Strikeforce Kitty 2
  82754 defa oynandı

 • Rooftop Snipers
  Oyna
  Rooftop Snipers
  23033 defa oynandı
  Some of the world’s most famous heroes and villains are ready to go head to head in this old school action game. Tag along with them while they fight on rooftops, in the streets and even on the tops of mountains!
 • Tiny Rifles
  Oyna
  Tiny Rifles
  315701 defa oynandı

  Doldur kapa, asker. Düşman sana doğru geliyor.

 • Underworld Football Manager
  Oyna
  Underworld Football Manager
  2933 defa oynandı

 • Parmak Dövüşçüsü: Yıl Başı
  Oyna
  Parmak Dövüşçüsü: Yıl Başı
  76160 defa oynandı

  Bu aksiyon yüklü Yıl Başı oyununda durum çok da neşeli değil! Destansı bir dizi parmak savaşına hazır ol. Sanal piksellerini Noel Baba, elf, kızgın bir Yıl başı ağacı ya da diğer bir sürü karakter gibi giydirebilirsin.

 • Killer Assassin
  Oyna
  Killer Assassin
  23031 defa oynandı

  İhtimaller sana karşı. Killer Assassin oyununda, hedeflerinin tümünü bertaraf edebilecek misin? 

  Çetrefilli yollar ve dönemeçlerle dolu bir hangarda, küçük bir muhafız ve asker ordusu ile karşı karşıya geleceksin. Kasaların arkasında saklan ve saldırmak için mükemmel zamanı bekle. Bu sürükleyici strateji oyununda, bertaraf ettiğin her bir düşman için elmaslar kazanacaksın. Onları, havalı yeteneklere ve daha da ölümcül silahlara sahip suikastçılar satın almak için kullan. 

  SWAT Force vs. Terrorists ve Tiny Rifles oyunları da, daha sonra oynaman gereken iki ayrı atış oyunudur.

  Killer Assassin Nasıl Oynanır?

  Killer Assassin, her bölümde belirli sayıda hedefi ortadan kaldırman gereken bir aksiyon oyunudur. Seni fark ederlerse, makineli tüfekleri ile çabucak işini bitirirler. Daima düşmanlarından bir adım önde olmak için, gizlilik ve taktik kullan.  

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK suikastçını göndermek istediğin yeri seç. 
  • SOL TIKLAMA ile onları belirlenen noktaya gönder ya da bir hedefi öldür. 

  Oyun Geliştirici Hakkında 

  Killer Assassin, Hollanda merkezli bir oyun şirketi olan Azerion tarafından oluşturulmuştur.

 • 2D Knockout
  Oyna
  2D Knockout
  14150 defa oynandı
 • Crusader Defence: Level Pack 2
  Oyna
  Crusader Defence: Level Pack 2
  26140 defa oynandı

 • Strike Force Heroes 2
  Oyna
  Strike Force Heroes 2
  116236 defa oynandı

  Savunma cephesinin ön saflarında yer alarak kötü adamların kabusu ol.