Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Çöp Adam Oyunları Oyunlar Hakkında

Bu çöp adamlar (ve kadınlar) zararsız görünebilir ancak korku nedir bilmezler! Muhteşem çöp adam oyunları onlarla takım ol. Vex'te seni bekleyen korkunç engelli parkurların sonuna kadar gidebilecek misin? Bu aksiyon oyunlarının her birinde tehlikeli uçurumlar, korkunç döner bıçaklar ve diğer ölümcül tehlikeler bulunuyor.

Çöp Adam Oyunları Nedir?

Çöp Adam oyunları, çeşitli video oyunları koleksiyonudur ve paylaştıkları ortak bir yönleri vardır: çöp adamlar! Bunlar, neredeyse tamamen çizgilerden oluşan basit insan tasvirleridir. Onları, hayat bulmuş basit çizimler gibi düşün.

Bu yürekli çöp adamlar, bu çevrimiçi oyunlarda destansı birkaç maceraya atılıyorlar. Onlara eşlik ederek heyecan verici görevlere çık, düşmanlarını avla ve tıpkı Örümcek Adam gibi koca şehirlerin üzerinde sallan!

Daha az karmaşık ama aynı zamanda daha riskli bir mücadele arıyorsan Stickman Archer oyunlarından birini dene. Her bölümde çöp adamların kafasındaki nesneyi onları incitmeden veya daha kötüsünü yapmadan vurabilir misin? Bu heyecan verici okçuluk oyunları ve savaş oyunlarımız oldukça gerilimli bir hâl alabiliyor!