Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Çöp Adam Oyunları

Çöp Adam Oyunları Oyunlar Hakkında

Bu çöp adamlar (ve kadınlar) zararsız görünebilir ancak korku nedir bilmezler! Muhteşem çöp adam oyunları onlarla takım ol. Vex'te seni bekleyen korkunç engelli parkurların sonuna kadar gidebilecek misin? Bu aksiyon oyunlarının her birinde tehlikeli uçurumlar, korkunç döner bıçaklar ve diğer ölümcül tehlikeler bulunuyor.

Çöp Adam Oyunları Nedir?

Çöp Adam oyunları, çeşitli video oyunları koleksiyonudur ve paylaştıkları ortak bir yönleri vardır: çöp adamlar! Bunlar, neredeyse tamamen çizgilerden oluşan basit insan tasvirleridir. Onları, hayat bulmuş basit çizimler gibi düşün.

Bu yürekli çöp adamlar, bu çevrimiçi oyunlarda destansı birkaç maceraya atılıyorlar. Onlara eşlik ederek heyecan verici görevlere çık, düşmanlarını avla ve tıpkı Örümcek Adam gibi koca şehirlerin üzerinde sallan!

Daha az karmaşık ama aynı zamanda daha riskli bir mücadele arıyorsan Stickman Archer oyunlarından birini dene. Her bölümde çöp adamların kafasındaki nesneyi onları incitmeden veya daha kötüsünü yapmadan vurabilir misin? Bu heyecan verici okçuluk oyunları ve savaş oyunlarımız oldukça gerilimli bir hâl alabiliyor!