Popüler oyunlar

 • Kogama: Hello Neighbour!
  Oyna
  Kogama: Hello Neighbour!
  3599 defa oynandı
 • Klasik Solitaire Ustaları
  Oyna
  Klasik Solitaire Ustaları
  45 defa oynandı

  Solitaire'in bu klasik versiyonunda saati alt edebilecek misin? Tek kart ya da üç kart modunda tüm kartları eşleştirmeye çalış.

 • Madalin Stunt Cars 2
  Oyna
  Madalin Stunt Cars 2
  3210733 defa oynandı

  Yenilmez arabalardan birini seçin ve imkansız hareketleri gerçekleştirmeye hazırlanın. Bu yarış oyunundaki tüm zıpalamaların ve döngü hareketlerinin üstesinden gelebilecek misiniz?

 • World Craft 2
  Oyna
  World Craft 2
  874415 defa oynandı

  Tüm dünya bu aksiyon dolu tasarım oyununda seni bekliyor. Rastgele üretilen ya da sizin ürettiğiniz bir haritadaki destansı bir savaşta hayatın için savaş. Ne kadar dayanabilirsin? Bazı vahşi canavarlara karşı savaşacaksın ve uzun gecelerde hayatta kalmak için kendi barınağını kurman gerekecek. Ayrıca açlığını dindirmek için bazı lezzetli küçük yaratıklar avlaman gerekiyor.

 • Ateş ve su
  Oyna
  Ateş ve su
  18891169 defa oynandı

  Ateş ve su birbirini yok ediyor sizin mavileri su ile kırmızıları ise ateş ile geçmeniz gerekiyor oyunun sonuna kadar gitmelisiniz ateşi yön tuşları ile su yu ise a,s,d,w tuşları ile hareket ettirin iyi eğlenceler...

  Fireboy and Watergirl: The Forest Temple oyunu ayrıca Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • Hill Racing Challenge
  Oyna
  Hill Racing Challenge
  1162946 defa oynandı

  Hill Racing Challenge oyunu ayrıca Apple App Store'da bulunmaktadır veya Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • Farkları Bul: Tatlı Bebekler
  Oyna
  Farkları Bul: Tatlı Bebekler
  9061 defa oynandı

  Bu şirin bebeklerin hepsi aynı... mı acaba? Bu şirin ve zorlu bulmaca oyununda tüm farkları bul.

 • Beyin Operasyonu
  Oyna
  Beyin Operasyonu
  835672 defa oynandı

  Pek çoğunuz büyüdüğünde doktor olmak ister galiba. İşte sizlere büyümeden doktor olma fırsatı... Beyin Operasyonu oyununda beyin damarlarında sorun olan bir bayan hastayı beyin ameliyatı yaparak, başarılı bir operasyon sonrası onu sağlığına kavuşturacaksınız. Gerçek beyin ameliyatlarındaki her aşamayı görebileceğiniz oyunda ameliyat için öngörülen süre içerisinde operasyonu bitirip, hastanın sargı bezini sarmış olmanız gerekiyor. Bu güzel amleliyat oyununu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

 • Jeff the Killer
  Oyna
  Jeff the Killer
  22477 defa oynandı

  Alt katlardan gelen garip bir ses duyduktan sonra gecenin köründe uyandın. Aklın sana bir oyun mu oynuyor yoksa dengesiz bir katil birkaç saniye içinde sana saldıracak mı? Bu korkutucu birinci şahıs aksiyon oyununda bir silah kap ve kendini belki de hayatının en büyük mücadelesine hazırla.

 • Spider Solitaire 2
  Oyna
  Spider Solitaire 2
  456 defa oynandı
 • Goldie Princesses Pregnant BFFs
  Oyna
  Goldie Princesses Pregnant BFFs
  2402 defa oynandı
 • Bob the Robber 2
  Oyna
  Bob the Robber 2
  361883 defa oynandı

  Şehir yine tehlike altında ve günü sadece bu minik haydut kurtarabilir.

 • Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya
  Oyna
  Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya
  303489 defa oynandı

  Bob'un işlediği son suç kendisini Rusya'ya götürüyor! Moskova'daki en güvenli binalardan birinden mücevher çalmasına, nadir kuklaları toplamasına ve diğer çok değerli eşyaları aşırmasına yardımcı ol. Güvenlik kameralarından, yüksek teknolojili alarmlardan ve gezegenin en sıkı güvenlik muhafızlarından kaçarken Bob'un sana ihtiyacı olacak.

  Bob the Robber 4: Season 2 Russia oyunu ayrıca Apple App Store'da bulunmaktadır veya Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • 3 Pandas in Fantasy
  Oyna
  3 Pandas in Fantasy
  29035 defa oynandı
 • Solitaire FRVR
  Oyna
  Solitaire FRVR
  13944 defa oynandı

  Solitaire oyununun dünyadaki en popüler kart oyunlarından biri olmasının bir nedeni var. Birkaç el oynamaya hazır mısın?

  Solitaire FRVR oyunu ayrıca Apple App Store'da bulunmaktadır veya Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • Chrome Dino
  Oyna
  Chrome Dino
  376427 defa oynandı

  Bu t-rex tanıdık geliyorsa ünlü olduğundandır. Şimdi bu cesur dinozor ölümcül çölü koşarak geçmeye hazır! Bu sonsuz koşu oyununda kaktüse çarpmadan ilerlemesinde ona yardım edebilir misin?

 • Flak Meister
  Oyna
  Flak Meister
  32852 defa oynandı
 • Skribbl.Io
  Oyna
  Skribbl.Io
  26748 defa oynandı

 • Hidden Objects: Quiet Step
  Oyna
  Hidden Objects: Quiet Step
  400 defa oynandı

 • Find 500 Differences
  Oyna
  Find 500 Differences
  24093 defa oynandı

  Bu fotoğrafların her birindeki farklılıkların tümünü bulabilir misin? Bazıları çok belirgin ama bazılarını bulmak için çok uğraşacaksın. Dikkatli olman yeterli. Bu çevrimiçi oyunda yanlış bir şeyi işaretlersen değerli zamanını ve puanlarını kaybedersin.

 • Ellie: Benimle Hazırlan
  Oyna
  Ellie: Benimle Hazırlan
  1583717 defa oynandı

  Ellie her zaman harika görünüyor. Onun sırrı ne? Kızlar için bu giydirme oyununda bunun cevabını bulabilirsin. Ellie başka bir eğlenceli güne hazırlanırken ona katıl. Makyajını yaparken ve giyeceklerini seçerken sana birçok güzel moda ipucu verir.

 • Tic Tac Toe
  Oyna
  Tic Tac Toe
  50328 defa oynandı
 • Prensesi Baştan Yarat
  Oyna
  Prensesi Baştan Yarat
  28429 defa oynandı

  Prensesler bile sivilcelenir! Bu çevrimiçi makyaj oyununda bu iki saraylı kız kardeşe sivilcelerini sıkmaları konusunda yardım edebilir misin? Biraz sihirli sabun ve diğer harika güzellik ürünleri kısa sürede ciltlerinin düzelmesini sağlayabilir!

 • Harika Angela'nın Lise Buluşması Partisi
  Oyna
  Harika Angela'nın Lise Buluşması Partisi
  27014 defa oynandı

  Angela, liseden arkadaşlarıyla buluşma partisini düzenliyor ancak işleri başından aşkın. Tüm eski arkadaşları çoktan atışmaya başladı, bar tıklım tıklım ve bir tane break dansçı partiye girmeye çalışıyor. Çılgın simülasyon ve zaman yönetimi oyununda bu buluşma partisinin çığırından çıkmaması için ona yardım edebilir misin?

 • Speed Racing Pro 2
  Oyna
  Speed Racing Pro 2
  18130 defa oynandı
 • NYPD Crime Control
  Oyna
  NYPD Crime Control
  13630 defa oynandı
 • Kötü Diş Makyajı
  Oyna
  Kötü Diş Makyajı
  110548 defa oynandı

  Bu kızın dişleri iğrenç. Bu dişleri sadece sen ışıl ışıl yapabilirsin...

 • Parking Fury 2
  Oyna
  Parking Fury 2
  164174 defa oynandı

  Bu zorlu park etme oyununda spor arabalardan tırlara kadar her şeyi süreceksin. Her aracın herhangi bir şeye çarpmadan doğru yere sığmasını sağlayabilir misin? Düşündüğünden daha zor olabilir!

 • Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  Oyna
  Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  104965 defa oynandı

  Eliza, düğün gününün tıpkı cennet gibi olmasını umuyor. Bu çevrimiçi giysi giydirme oyununda, muhteşem bir gün geçirmesine yardımcı olurken, gelin ekibinin üyeleriyle birlikte çalış. Mükemmel kıyafetler, harika makyajlar ve daha fazlasını seçmeleri gerekecek!

 • Ateş ve Su 4
  Oyna
  Ateş ve Su 4
  5205123 defa oynandı

  Oyunskor'un en sevilen ve beğenilerek oynanan ateş ve su oyunumuzun 4. serisi sizlerle. Ateş adam ve su kızı kontrol ederek çıkışlara gidiyor, bölümleri en iyi sürede tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun kontrolleri aynı yön tuşları ile ateş adamı W,A,S,D tuşları ile su kızı kontrol edebiliyoruz. Macera dolu bölümler sizleri bekliyor. İyi Eğlenceler.

  Fireboy and Watergirl 4: Crystal Temple oyunu ayrıca Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • Super Speed Racer
  Oyna
  Super Speed Racer
  178016 defa oynandı

 • Motosiklet Simülatörü
  Oyna
  Motosiklet Simülatörü
  82417 defa oynandı

  Bu 3B sürüş oyununda deneyebileceğin bir sürü havalı akrobasi hareketi var. Beş farklı haritanın birinde ya da hepsinde rampalardan atla ve halkalarda gazı kökle. Harika bir yarış motorunda hız yapabilir ya da bir polis motoruyla sirenleri açıp sokaklarda gezebilirsin.

 • Solitaire Solitaire
  Oyna
  Solitaire Solitaire
  275 defa oynandı
 • Ludo Classic
  Oyna
  Ludo Classic
  26093 defa oynandı

  Klasik masa oyununun bu versiyonunda bir, iki ve hatta üç oyuncuyla oynayabilirsin. Tahtadaki tüm taşları rakiplerinden önce toplayabilecek misin? Zarları at ve yanıtı öğrenmeye hazır ol!

 • Manga Avatarım
  Oyna
  Manga Avatarım
  3113 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım oyununda kendi manga karakterini yaratabilirsin. Burunları nasıl olmalı? Mutlu mu olacaklar yoksa biraz gizemli mi görünecekler? En önemlisi, kıyafetleri nasıl olacak? Bütün bunlara karar vermelisin.

 • Glam Girls: Gala Prep
  Oyna
  Glam Girls: Gala Prep
  14062 defa oynandı

  Yıllık Moda Galası bu hafta sonu ve bu iki gösterişli kız henüz hazır değil! En göz alıcı, en moda ve her yere uygun kıyafetler aramak için dolaplarına dalmadan önce senin yardımına ihtiyaçları var. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda tümüyle göz kamaştırıcı olmalarına yardım edebilir misin?

Popüler ücretsiz oyunlari oyna oyunskor.com

En popüler online oyunları oynamak için Türkiye'nin en iyi oyun sitesi Oyunskor.com size göre. Burada herkes eğlenmek için bir şeyler bulacak.

 

Fireboy and Watergirl gibi çok oyunculu oyunlarımız çocuklara göre. Bu, serideki en eğlenceli oyunlardan sadece biri. Oyuncuların, oyunda pek çok tehlikeli ve heyecan dolu mekandan strateji yeteneklerini kullanarak kaçmaya çalışması ve süper kahraman güçlerini birlikte kullanması gerekiyor.

 

Sürekli büyüyen ücretsiz çevrimiçi oyun koleksiyonumuzda en çılgın ve çok sevilen 2 oyunculu oyunlarımız Bubble Shooter ve Harvest Honors da var. Bu oyunda oyuncular 100 havucu en hızlı toplamak için yarışıyor.

 

Araba ve bulmaca oyunları gibi çocuklar için uygun bir sürü oyun da bulunuyor. Daha büyük oyuncular savaş, silahlı ve Lordz.io gibi çok oyunculu oyunlarımızı çok sevecek. En iyi io oyunlarımızdan olan bu oyunda, oyuncular rekabet ederken güçlü birer lord olmaya çalışıyor. En çok oynanan ve Friv oyun kategorisindeki favorimiz olan oyunlara her yaştan pek çok oyuncu bayılacak. Herkesin kendisine en uygun oyunu bulabilmesi için oyunskor.com'da tüm tür ve stillerden oyunlarımız var. 

 

 

Aile oyunlarıyla güzel zaman geçirmek ve tüm oyun türlerinde en yüksek skoru kimin kazanacağını görmek istiyor musunuz? Burada hepsini yapabilirsiniz. Fire and Water gibi 2 oyunculu ortak görevli oyunları veya Head Ball gibi spor oyunlarını oynayabilirsiniz. Oyunskor.com adresinde istediğiniz her şeyi bulacaksınız.