Popüler oyunlar

 • Geometry Dash Online
  Oyna
  Geometry Dash Online
  126435 defa oynandı
 • Combat Reloaded
  Oyna
  Combat Reloaded
  299055 defa oynandı

  Will you fight for the blue team or the red team in this intense multiplayer action game? Grab a gun and get ready to duck behind barriers and hide around corners while you take aim at the other players.

 • Chrome Dino
  Oyna
  Chrome Dino
  320971 defa oynandı

  Bu t-rex tanıdık geliyorsa ünlü olduğundandır. Şimdi bu cesur dinozor ölümcül çölü koşarak geçmeye hazır! Bu sonsuz koşu oyununda kaktüse çarpmadan ilerlemesinde ona yardım edebilir misin?

 • Super Speed Racer
  Oyna
  Super Speed Racer
  145019 defa oynandı
 • World Craft 2
  Oyna
  World Craft 2
  800922 defa oynandı

  Tüm dünya bu aksiyon dolu tasarım oyununda seni bekliyor. Rastgele üretilen ya da sizin ürettiğiniz bir haritadaki destansı bir savaşta hayatın için savaş. Ne kadar dayanabilirsin? Bazı vahşi canavarlara karşı savaşacaksın ve uzun gecelerde hayatta kalmak için kendi barınağını kurman gerekecek. Ayrıca açlığını dindirmek için bazı lezzetli küçük yaratıklar avlaman gerekiyor.

 • Solitaire FRVR
  Oyna
  Solitaire FRVR
  11847 defa oynandı

  Solitaire oyununun dünyadaki en popüler kart oyunlarından biri olmasının bir nedeni var. Birkaç el oynamaya hazır mısın?

 • Deer Hunter
  Oyna
  Deer Hunter
  297587 defa oynandı
 • Sihirli Piyano Tuşları
  Oyna
  Sihirli Piyano Tuşları
  517077 defa oynandı

  Bu tuşların tümüne ayak uydurabilecek misin? Bu hızlı gelişen müzik oyununda kesinlikle hızlı davranman gerekecek. Tek bir nota bile kaçırmak yıkıcı olabilir!

 • Madalin Çarpışan Arabalar 2
  Oyna
  Madalin Çarpışan Arabalar 2
  3044162 defa oynandı

  Yenilmez arabalardan birini seçin ve imkansız hareketleri gerçekleştirmeye hazırlanın. Bu yarış oyunundaki tüm zıpalamaların ve döngü hareketlerinin üstesinden gelebilecek misiniz?

 • 3B Piksel Sanatı
  Oyna
  3B Piksel Sanatı
  4900 defa oynandı

  Muhtemelen daha önce hiç böyle bir çevrimiçi boyama oyunu oynamamışsındır! Bütün bu üç boyutlu görselleri süsleyebilir misin? Köpeklerden ve kedilerden bisikletlere ve helikopterlere kadar her şeyi boyayabilirsin!

 • Army Force Strike
  Oyna
  Army Force Strike
  55903 defa oynandı
 • Ateş ve su
  Oyna
  Ateş ve su
  16765154 defa oynandı

  Ateş ve su birbirini yok ediyor sizin mavileri su ile kırmızıları ise ateş ile geçmeniz gerekiyor oyunun sonuna kadar gitmelisiniz ateşi yön tuşları ile su yu ise a,s,d,w tuşları ile hareket ettirin iyi eğlenceler...

 • Teşekkürler Top Zıplatmaca
  Oyna
  Teşekkürler Top Zıplatmaca
  152360 defa oynandı

  Bu 3B bulmaca oyununda seni bekleyen her zorlu seviyedeki deliklere bu topu yuvarlayabilir misin? Platformları ve labirentleri, doğru noktalara gidene kadar eğ, bük, çevir.

 • Love Tester Deluxe 2
  Oyna
  Love Tester Deluxe 2
  3356 defa oynandı
 • Ellie: Benimle Hazırlan
  Oyna
  Ellie: Benimle Hazırlan
  1463287 defa oynandı

  Ellie her zaman harika görünüyor. Onun sırrı ne? Kızlar için bu giydirme oyununda bunun cevabını bulabilirsin. Ellie başka bir eğlenceli güne hazırlanırken ona katıl. Makyajını yaparken ve giyeceklerini seçerken sana birçok güzel moda ipucu verir.

 • Moto X3M 5: Havuz Partisi
  Oyna
  Moto X3M 5: Havuz Partisi
  64783 defa oynandı

  Bu çılgın ve vahşi motosiklet yarışı oyununa daldıktan sonra kesinlikle çok eğleneceksin! Bu harika plajdaki yüzme havuzları devasa ve bazıları oldukça destansı yarış parkurlarına dönüştürülmüş. Her biri süper keskin köşeler, borular, rampalar ve hatta halkalarla dolu! Yol boyunca roket güçlendiriciler gibi yükseltmeleri toplarken her bir bitiş çizgisine ulaşabilecek misin?

 • Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya
  Oyna
  Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya
  264072 defa oynandı

  Bob'un işlediği son suç kendisini Rusya'ya götürüyor! Moskova'daki en güvenli binalardan birinden mücevher çalmasına, nadir kuklaları toplamasına ve diğer çok değerli eşyaları aşırmasına yardımcı ol. Güvenlik kameralarından, yüksek teknolojili alarmlardan ve gezegenin en sıkı güvenlik muhafızlarından kaçarken Bob'un sana ihtiyacı olacak.

 • California Rolls: Sara's Cooking Class
  Oyna
  California Rolls: Sara's Cooking Class
  8268 defa oynandı
 • Balon Patlat
  Oyna
  Balon Patlat
  2577039 defa oynandı

  Birden fazla renklerdeki balonların eşlerini uygun yerlerde biriktirerek patlamalarını sağlamalısınız. Balonu Aynı Renktekilerin İçine Atarak Patlatmaya çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler.

 • Subway Clash 3D
  Oyna
  Subway Clash 3D
  1075495 defa oynandı
 • Papa's Cupcakeria
  Oyna
  Papa's Cupcakeria
  373007 defa oynandı

  Hızlandırılmış bir kap kek kursu ister misin?? İşin kaymağını alacağını unutma...

 • Table Tennis Challenge
  Oyna
  Table Tennis Challenge
  32360 defa oynandı
 • Scary Maze
  Oyna
  Scary Maze
  118890 defa oynandı
 • Gerçek Hayatta Pizza Pişirme
  Oyna
  Gerçek Hayatta Pizza Pişirme
  391639 defa oynandı

  Bu gerçekçi yemek pişirme oyununda sanal bir pizza pişirebilirsin. Tüm malzemeler mutfakta seni bekliyor. Pizzana koymadan önce zeytin, biber, domates gibi üst malzemelerini doğra ve pizzayı fırına ver.

 • Mine Clone 4
  Oyna
  Mine Clone 4
  7857 defa oynandı

  Bu dünya oluşturma simülasyon oyununda krallıklar yaratabilir ve özelleştirebilirsin. Çeşitli blokları taşıyarak ayarladıktan sonra yemyeşil çayırları ve pitoresk havuzları keşfet.

 • Tehlikeli Offroad Sürüşü
  Oyna
  Tehlikeli Offroad Sürüşü
  30411 defa oynandı

  Tehlikeli Offroad sürüşü oyunumuzda engebelli yollarda aracımızı ilerleterek altınları toplamalı ve en kısa sürede bölümü bitirerek diğer araçlarla birlikte ek özellikleri açabilirsiniz. İyi eğlenceler..

 • Prensesi Baştan Yarat
  Oyna
  Prensesi Baştan Yarat
  22146 defa oynandı

  Prensesler bile sivilcelenir! Bu çevrimiçi makyaj oyununda bu iki saraylı kız kardeşe sivilcelerini sıkmaları konusunda yardım edebilir misin? Biraz sihirli sabun ve diğer harika güzellik ürünleri kısa sürede ciltlerinin düzelmesini sağlayabilir!

 • Naruto Online
  Oyna
  Naruto Online
  11116 defa oynandı

  Bu harika çevrimiçi aksiyon oyununda Naruto'nun dünyasına dal. Görevlerde ilerlerken ve yanında savaşacak ninjalarda ekipler kurarken, bu klasik anime serisinin tüm heyecanını hissedeceksin. Zindanları keşfederken ve acımasız patronlar ve diğer düşmanlarla savaşırken gösteride yer alan Naruto, Sasuke, Sakura ve diğer popüler karakterlerle veya diğer oyuncularla ekip kurabilirsin.

 • Red Velvet Cake: Sara's Cooking Class
  Oyna
  Red Velvet Cake: Sara's Cooking Class
  14182 defa oynandı
 • Kod Adı Nişancı
  Oyna
  Kod Adı Nişancı
  117689 defa oynandı

  Kod adı nişancı oyunumuzda görevleri seçerek o görevlerde sizden istenilenleri yerine getirmek için hedefleri yok etmelisiniz. Mouse'unuzu kullanarak nişan alabilir ve ateş butonuna basarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

 • Virtual Piano
  Oyna
  Virtual Piano
  142585 defa oynandı
 • Life: The Game
  Oyna
  Life: The Game
  79872 defa oynandı

  Life can definitely be a challenge, especially in this crazy online game! Your first task? Get born. After that? Learn how to talk. Can you keep up with all of these totally wild and hilarious life goals?

 • Mahjong Link
  Oyna
  Mahjong Link
  26172 defa oynandı
 • Love Tester 3
  Oyna
  Love Tester 3
  8741 defa oynandı
 • Butterfly Kyodai
  Oyna
  Butterfly Kyodai
  11116 defa oynandı

  Uzman seviyesindeki eşleştirme becerilerini kullanarak kelebekleri serbest bırak.

 • MahJongCon
  Oyna
  MahJongCon
  73375 defa oynandı

  Aynı taş eşlerine tıklayıp yok ederek oyun alanını temizleyin!

Popüler ücretsiz oyunlari oyna oyunskor.com

En popüler online oyunları oynamak için Türkiye'nin en iyi oyun sitesi Oyunskor.com size göre. Burada herkes eğlenmek için bir şeyler bulacak.

 

Fireboy and Watergirl gibi çok oyunculu oyunlarımız çocuklara göre. Bu, serideki en eğlenceli oyunlardan sadece biri. Oyuncuların, oyunda pek çok tehlikeli ve heyecan dolu mekandan strateji yeteneklerini kullanarak kaçmaya çalışması ve süper kahraman güçlerini birlikte kullanması gerekiyor.

 

Sürekli büyüyen ücretsiz çevrimiçi oyun koleksiyonumuzda en çılgın ve çok sevilen 2 oyunculu oyunlarımız Bubble Shooter ve Harvest Honors da var. Bu oyunda oyuncular 100 havucu en hızlı toplamak için yarışıyor.

 

Araba ve bulmaca oyunları gibi çocuklar için uygun bir sürü oyun da bulunuyor. Daha büyük oyuncular savaş, silahlı ve Lordz.io gibi çok oyunculu oyunlarımızı çok sevecek. En iyi io oyunlarımızdan olan bu oyunda, oyuncular rekabet ederken güçlü birer lord olmaya çalışıyor. En çok oynanan ve Friv oyun kategorisindeki favorimiz olan oyunlara her yaştan pek çok oyuncu bayılacak. Herkesin kendisine en uygun oyunu bulabilmesi için oyunskor.com'da tüm tür ve stillerden oyunlarımız var. 

 

 

Aile oyunlarıyla güzel zaman geçirmek ve tüm oyun türlerinde en yüksek skoru kimin kazanacağını görmek istiyor musunuz? Burada hepsini yapabilirsiniz. Fire and Water gibi 2 oyunculu ortak görevli oyunları veya Head Ball gibi spor oyunlarını oynayabilirsiniz. Oyunskor.com adresinde istediğiniz her şeyi bulacaksınız.