Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Amogus.io

Amogus.io'da olabildiğince çok yer istila et. Bu yüksek tempolu ve çok oyunculu oyunda ne kadar süre hayatta kalabileceksin?

Popüler Impostor serisinin bu bölümünde amacın, olabildiğince çok alan fethetmek. Dünyanın her yerinden diğer birçok oyuncuya karşı yarışacaksın. Lider tablosunun zirvesine çıkma mücadelesi verirken onlar senin bölgeni işgal etmeden sen onlarınkini ele geçirmeye çalış. Yenilmeden ne kadar süre rekabet edebileceksin?

Amogus.io nasıl oynanır?

Bu çok oyunculu aksiyon oyununda kozmik bir meydan okuma için uzaya çık. Diğer oyuncularla rekabet ederken arenanın olabildiğince büyük bir kısmını ele geçirmeye çalış ama dikkatli ol. Bölgeni her terk ettiğinde kendini riske atarsın. Başka bir oyuncu, oluşturduğun yola çarparsa veya sen yolla çarpışırsan kaybedersin. Ancak, sen onun yoluna çarparsan oyundan atılır.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK hareket et.

Benzer Oyunlar

Birkaç harika macera oyunu daha denemek ister misin? O halde şu muhteşem oyunlara göz at!

  1. Impostor
  2. Paper.io 2
  3. Dust Buster.io
  4. Worms.Zone

Amogus.io'yu kim geliştirdi?

Amogus.io, DRA tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!