Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Ateş ve Su 3

Ateş ve Su 3 oyununda son derece havalı bir maceraya atılma zamanı!

Ünlü Ateş ve Su serisinin bu üçüncü bölümünde Ateş, bir kez daha lav gibi sıcak şeylerle başa çıkabilirken arkadaşı Su harika su yetenekleriyle her şeyi serinletiyor. Ancak bu Ateş ve Su oyununda, soğuk ve oldukça gizemli tapınağın içindeyken güçleri birazcık karışacak!

Ateş soğuk yüzeylerde kayabilir ancak üzerinde kar olan herhangi bir rampayı tırmanmakta zorlanacak. Buralardan aşağı kayacaktır. Bu arada Su, kar ve buzla kaplı düz alanlara ayakları değdiğinde yavaşlayacaktır. Ancak karlı yamaçlar onun için hiç sorun değil. Bu iki kişilik oyunda buralardan bir çırpıda tırmanabilir.

Ateş ve Su 3 Nasıl Oynanır?

Ateş ve Su, bu macera oyununda gölleri lazerle dondurarak ya da köpüren erimiş lavla dolu havuzların etrafını dolaşarak nasıl geçeceğini düşünürken yardımına ihtiyaç duyacak. Çok sayıda mücevher toplarlarken güvende kalmalarına yardımcı ol.

Oyun Kontrolleri

  • OKLAR ile Ateş'i hareket ettir.
  • A, W, S ve D ile Su'yu hareket ettir.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra deneyebileceğin buna benzer birkaç oyun daha:

  1. Ateş ve Su 2
  2. Ateş ve Su 4
  3. Ateş ve Su 5
  4. Adam and Eve: GO

Ateş ve Su 3'ü Mobilde Oynayabilir miyim?

Ateş ve Su 3, Google Play üzerinden de oynanabilir.

Ateş ve Su 3'ü Kim Geliştirdi?

Ateş ve Su 3, Agame işbirliği ile Oslo Albet tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!