Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Çöp Adam Savaşı: Sonsuzluk Düellosu

Stick War: Infinity Duel'da rakiplerine günlerini göster. Bu sürükleyici çöp adam oyununda bu tehlikeli savaşlardan kaç tanesini kazanacaksın?

Bu yüksek tempolu ateş etme oyununda bilgisayara veya bir arkadaşına meydan oku. Mermiler vızıldamaya ve patlayıcılar gümbürdemeye başlamadan birkaç saniye önce bir silah alman gerek. Makineli tüfekler, tüfekler ve bazukalar var ama dikkatli ol! Her birinin cephanesi sınırlı ve savaşacağın bazı arenalar çok dengesiz. Bazılarında ayağının altındaki zemin her an çökebilir!

Stick War: Infinity Duel nasıl oynanır?

Stick War: Infinity Duel çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Bilgisayara veya başka oyunculara ölümcül savaşlarda meydan oku.

Oyun Kontrolleri

Birinci Oyuncu

  • OK TUŞLARI ile hareket et.
  • L TUŞU ile saldır.

İkinci Oyuncu

  • W, A, S, D TUŞLARI ile hareket et.
  • F TUŞU ile saldır.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra deneyebileceğin birkaç havalı çevrimiçi oyun daha: 

  1. Straw Hat Samurai
  2. Survival 456 But It's Impostor
  3. Archers.io
  4. Vex 5

Stick War: Infinity Duel'ı kim geliştirdi?

Stick War: Infinity Duel, Hihoy tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!