Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

MMO Oyunları hakkında

MMO oyunları eksiksiz dünyalar seni bekliyor! Büyülü krallıkları keşfet, uzak geleceğe seyahat et veya bir poker masasında yerini al. Yüzyıllara yayılan savaş alanlarında dünyanın dört bir yanından başka oyunculara meydan okuyacak veya dostça bir kart oyununda onlara katılacaksın. Ama onlarla yarışmak zorunda değilsin! Bu sosyal oyunlarda diğer oyuncularla işbirliği de yapabilirsin. 

Yapılacak çok şey olan bir çiftlikte ekinlerini sulamalarına veya büyülü bir diyarda yeni bir kale tasarlamalarına yardımcı ol. Bu inşa etme oyunlarında her zaman yapılacak çok şey var. Önce nereden başlayacaksın? 

"MMO" ne anlama geliyor? 

"MMO", "kitlesel çok oyunculu çevrimiçi" anlamına gelir.Genellikle düzinelerce, hatta yüzlerce oyuncunun keyif alabileceği çevrimiçi oyunlar için kullanılan bir terimdir. Kitlesel olarak tanımlanmasının nedeni, sadece oyuna büyük oyuncu gruplarının katılması değildir. Bu oyunlar genellikle, bazen tam anlamıyla devasa "açık dünya" ortamlarında yer alır!