Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Ateş ve Su 6: Peri Masalları

Ateş ve Su 6: Peri Masalları'nda büyülü bir macera daha başlamak üzere! Bu çevrimiçi platform oyunundaki yeni yolculuklarında korkusuz ikiliye katıl.

Popüler Ateş ve Su serisinin bu heyecan verici altıncı bölümünde eski zamanlardan kalma değerli taşlarla dolu diğer bir gizemli tapınağa girmek üzereler. Ancak bu kez, her odadan geçebilmek için cesaretlerinden ve inanılmaz güçlerinden daha fazlasına ihtiyaçları olacak. Tapınakta su, lav ve zehirli yapışkan maddeyle dolu bir sürü çukurun yanı sıra, kendi başlarına ulaşamayacakları bir dizi sihirli anahtar bulunuyor.

Neyse ki dost canlısı yerli bir peri klanı engelleri kaldırmak ve platformları indirmek için anahtarları kullanarak onlara yardım etmeye hazır. Sen de onlara yardım edersen Ateş ve Su mutlaka güvenli bir şekilde eve dönebilecek. Fazladan biraz daha yardıma ihtiyacın olursa bu iki kişilik oyunu bir arkadaşınla da oynayabilirsin.

Ateş ve Su 6: Peri Masalları nasıl oynanır?

Şimdiye kadarki en zorlu yolculuklarında Ateş ve Su ile takım ol! Değerli taşları toplarken ve çeşitli tehlikeleri savuştururken her seviyeyi geçmelerini sağlayacak anahtarları çevirmek için perilerden yararlan.

Oyun Kontrolleri

  • OKLAR ile Ateş'i hareket ettir.
  • A, W, S ve D ile Su'yu hareket ettir.

Ateş ve Su Serisi'ndeki Benzer Oyunlar

İşte bu seriden oynaman gereken iki oyun daha.

  1. Ateş ve Su: Orman Tapınağı
  2. Ateş ve Su 5: Elementler

Benzer Oyunlar

 Şu diğer muhteşem macera oyunlarını da deneyebilirsin:

  1. Parkour Block 3D
  2. Impostor
  3. World Craft 2
  4. Adam and Eve 7

Ateş ve Su 6: Peri Masalları'nı kim geliştirdi?

Ateş ve Su 6: Peri Masalları, Septimaniac tarafından geliştirilmiştir.