Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Pyramid: Microsoft Solitaire Collection

Şimdi büyüleyici bir mücadelenin vakti! Microsoft Solitaire Collection: Pyramid'de desteyi ne kadar hızlı bitirebilirsin?

Bu tek oyunculu kart oyununda piramidin her katmanındaki kartları çıkarmak için eşleştir. Bu, şirketin geçtiğimiz son birkaç on yıllık sürede popülerleşmesine yardımcı olduğu ünlü oyunlardan beşini içeren Microsoft Solitaire Collection'da bulacağınız oyunlardan yalnızca biri. Etkileyici bir yüksek skor elde edebilecek misin?

Microsoft Solitaire Collection: Pyramid Nasıl Oynanır?

Toplam değeri 13 eden iki kartı bir araya getirerek masadan kaldır. Bu klasik kart oyununda valeler 11, kızlar ise 12 sayı değerindedir. Papazlar 13 değerindedir ve bu da başka kartla eşleştirmeye gerek olmadan kaldırılabilecekleri anlamına gelir. Kapalı olmayan her kartı eşleştirebilirsin. Amacın masadan her kartı kaldırmak ve onları kullanılmış kart yığınına götürmektir.

Oyun Kontrolleri

  • Bir karta SOL TIKLA.
  • Bu kartı başka bir kartla eşleştirerek kullanılmış kart yığınına kaldırmak için TEKRAR SOL TIKLA.

Benzer Oyunlar

İşte denemen gereken birkaç tane daha pyramid solitaire oyunu ve diğer kart oyunları:

  1. Microsoft Solitaire Collection
  2. Pyramid Solitaire: Classic
  3. Fun Game Play Pyramid Solitaire

Microsoft Solitaire Collection: Pyramid'i Kim Geliştirdi?

Microsoft Solitaire Collection: Pyramid, Microsoft tarafından oluşturulmuştur.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!