Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Candy Match 2

Şeker Eşleme 2’de birbirine bağlayacak çok fazla lezzetli şekerleme var. Bu eşleme oyunundaki şekerleri ekrandan ne kadar hızlı kaldırabilirsin?

Bu zorlu ve eğlenceli 3’lü eşleştirme oyununda gerçek bir dahi olan kedicik ile bir takım ol. İlk bölümde bu kedi sana ne yapman gerektiğini sana gösterecek. Takip eden her bölümde ise ulaşman gereken bir hedef seni bekliyor. Örneğin birbirinin aynısı en az 10 yeşil şekeri, 3’lü veya daha fazla sayılı gruplar haline getirerek ekrandan kaldırmak gerekebilir.

Şekerleri hızlıca birbirlerine bağlayıp bölümleri tamamlayabilecek misin? Takılırsan ekranda titreyen her hangi bir parçaya tıklaman yeterli. Bu sana yararlı bir ipucu verecek.

Şeker Eşleme 2 Nasıl Oynanır?

Şeker Eşleme 2 her yaştan ve beceri seviyesindeki oyuncular için harika bir bulmaca oyunudur. Ekrandaki aynı şekerleri hızlıca 3’lü veya daha fazla sayıdan oluşan gruplar haline getirerek ekrandan kalkmalarını sağla. Her bölümdeki hedefi tuttutabilir misin?

Oyun Kontrolleri

•    Şekerleri eşlemek için FARE’yi kullan.

Benzer Oyunlar

  1. Sugar Heroes
  2. Garden Tales 2
  3. Butterfly Kyodai HD
  4. Om Nom Connect: Classic

Şeker Eşleme 2’yi Kim Geliştirdi?

Şeker Eşleme 2, Softgames tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Candy Match 2 game