Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Strateji Oyunları

Strateji Oyunları hakkında

Verilecek çok karar var! Destansı strateji oyunlarımı milyonların kaderini belirleyebilecek birkaç karar vermek ister miydin? Dünyanın en iyi çevrimiçi oyuncularından bazılarıyla güçlerini birleştirecek veya onlara karşı savaşacaksın.

Bu çok oyunculu strateji oyunlarında 2. Dünya Savaşı sırasında Avrupa'nın savaş alanlarında ordulara liderlik et veya Japonya'nın Edo Dönemi'nde etrafta kol gezen Ninja çeteleri arasındaki çatışmaya dal. Ayrıca astlarınla birlikte kendinizi acımasız gangsterlerle dolu bir şehirde gerçek bir çete savaşının ortasında bulduğunuzda tüm kararları senin vermen gerekebilir. Zorlu ve bağımlılık yapan kule savunma oyunlarımızda ise bir veya iki krallığı savunabilirsin. 

En yeni Strateji Oyunları nelerdir?

Bu harika oyunlar, aksiyon oyunlarıyla aynı etkiyi yaratır ancak her savaş veya müsabaka sırasında ve öncesinde akıllıca kararlar vermen gerek. Bu rol yapma oyunlarında bir galibiyet sezonu boyunca teknik direktörlük yapabileceğin bir futbol takımı bile var.  Tüm bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarda rakiplerini geride bırakıp onlardan daha uzun süre dayanabilecek misin?