Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Sosyal kumarhane oyunlarının amacı yalnızca eğlencedir ve bu oyunların gerçek parayla oynanan kumar oyunlarında herhangi bir başarı elde etme üzerinde kesinlikle etkisi yoktur.

Solitaire-Classic

Solitaire Classic'te kartları olabildiğince çabuk eşleştir. Sevilen oyunun bu çevrimiçi versiyonunda ustalaşabilecek misin?

Bu kart oyununda klasik kurallarla oynamanın keyfini çıkaracaksın. Peki, zamana karşı yarışabilecek misin? Etkileyici ve yüksek bir skor kazanmak için tüm kartları masadan kaldırman gerekecek!

Solitaire Classic nasıl oynanır?

Bu solitaire oyununda masadaki kümelerde yer alan kartları, ardışık destelerle azalan sırada düzenle. Hepsini ekranın üst kısmındaki temel kümelere taşımaya çalış. Başarılı olursan oyunu kazanırsın.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA, BASILI TUTMA VE SÜRÜKLEME ile kartları farklı kümelere taşı.

Benzer Oyunlar

İşte bundan sonra denemen için zorlayıcı birkaç çevrimiçi oyun daha. 

  1. Klondike Solitaire
  2. Bubble Shooter Pro
  3. Tiles of the Unexpected
  4. Mahjong Link

Solitaire Classic'i kim geliştirdi?

Solitaire Classic, Famobi tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!