Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Candy Oyunları Hakkında

Havalı candy oyunları koleksiyonumuzda birkaç tatlı maceraya çıkma vakti! 3'lü eşleştirme oyunlarımızda tüm çikolataları, naneli şekerleri ve çok daha fazlasını birbirleriyle ne kadar hızlı eşleştirebileceksin? Bu oyunların çoğunda, her bölümde seni daima tetikte tutacak zaman sınırı ve hedefler bulunuyor! Neyse ki bu yolculuğunda sana yardımcı olacak pek çok muhteşem güçlendirici var. 

Ayrıca birleştirme oyunlarımız eğlence ve eşsiz mücadelelerle doludur. Lolipoplardan süper kahramanlara kadar her şeyi birbiri ile eşleştirebileceksin! Bu muhteşem ve tamamen ücretsiz çevrimiçi oyunlara gerçekten büyük ilgi duyabilirsin. Önce hangisini deneyeceksin?

En yeni Candy Oyunları nelerdir?