Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Penguin Diner

Penguen Penny, içinden çıkılamaz bir vaziyete girmiş durumda! Penguin Diner'da ona yardım edebilir misin?

Antarktika'nın uzak bir bölgesini keşfederken bir dağın tepesinde mahsur kaldı. Daha da kötüsü tek kuruş parası yok! Neyse ki oldukça yoğun olan Hill Top Cafe'de daha yeni garson olarak işe girdi. Penguin Diner serisinin bu ilk sürümünde huysuz müşterilerini memnun etmesi ve günlük hedeflerine ulaşarak bir sürü bahşiş kazanması gerekiyor.

Ayrıca bu sevimli mi sevimli penguen oyununda Penny, müşterilerinin sabrını artıran TV gibi şeylerle kafeyi geliştirebilir de. Ayrıca satın alabileceği çok işine yarayacak hız desteği sağlayan buz patenleri gibi gerçekten kullanışlı şeyler de var. Senin de yardımınla bakarsın Ice Rink Cafe'de daha iyi bir işe de girebilir!

Penguin Diner Nasıl Oynanır?

Penguin Diner, şahane bir restoran oyunudur. Penguen Penny'ye birkaç havalı kafede çalışarak eve geri dönmesine yetecek kadar para kazanması için yardımcı ol.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK menüde gezin.
  • SOL TIKLAMA ile müşterilere yer göster, masaları seç, yemeği al ve daha fazlasını yap.

Benzer Oyunlar

Eğer bunun gibi zaman yönetimi oyunlarından gerçekten keyif alıyorsan bundan sonra şu üç müthiş oyuna da göz at:

  1. Penguin Cafe
  2. Open Restaurant
  3. Cafe Panic

Penguin Diner'ı Mobilde Oynayabilir miyim?

Kesinlikle! Penny'nin eve dönüş yolculuğuna oyunu Google Play ya da Apple App Store üzerinden indirdikten sonra da katılabilirsin.

Penguin Diner'ı Kim Geliştirdi?

Penguin Diner, Bigwig Media Ltd tarafından oluşturulmuştur.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!