Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Microsoft Jewel

Microsoft Jewel'da ışıldayan mücevherleri ne kadar çabuk eşleştirebilirsin?

Muazzam bir hazine elde etmek için büyülü bir krallıktaki kristal şatoya ulaşmaya çalış! Mücevherleri üçlü veya daha fazla gruplar halinde bir birine bağlayarak oyun tahtasından kaldır.

Her zorlu seviyede farklı hedefleri başarmaya çalıştığın bu Microsoft oyununda bulman gereken güçlü mücevherler de var. Bunları benzer mücevher gruplarının arasına denk getirebilirsen büyülü güçlerini ortaya çıkarabilirsin! Bu güçlü mücevherler, rastgele seçilen bazı mücevherleri oyun tahtasından kaldıracak.

Yüksek puan elde edebilecek misin? Takılacak olursan büyütece tıklamayı unutma. Sana gerçekten işe yarayacak bir ipucu verecek!

Microsoft Jewel nasıl oynanır?

Microsoft Jewel geleneksel bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Mücevherleri üçlü veya daha fazla gruplar haline getirip oyun tahtasından kaldır.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK birbirine benzeyen mücevherleri ara.
  • SOL TIKLAMA, BASILI TUTMA VE SÜRÜKLEME ile bir mücevheri başka bir noktaya sürükleyerek benzer mücevherlerle grup haline getir.

Benzer Oyunlar

İşte kesinlikle bayılacağın birkaç bulmaca oyunu daha!

  1. Microsoft Minesweeper
  2. Jewel Legend
  3. Sweet Candy Saga
  4. Jelly Crush

Microsoft Jewel'ı kim geliştirdi?

Microsoft Jewel, Microsoft tarafından tasarlanmıştır.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!
Şimdi Katıl / Giriş Yap