Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Dinosaur Park - Primeval Zoo

Heyecan verici bir şey oldu! Bilim insanları sonunda dinozorları hayata döndürmeyi başardı! Şimdi bu tarih öncesi hayvanlarla dolu fırsatı bir dinozor parkına dönüştürmek senin gibi başarılı bir iş insanına kalıyor!

Dinosaur Park - Primeval Zoo'daki küçük dinozorlar, yumurtalarından çıkar çıkmaz etrafı keşfetmeye başlıyor. Bu sebeple onlara yiyecek ve içeceklerin ve hatta oyuncakların olduğu uygun alanlar hazırladığından emin ol! Dinozorlarına iyi bak ve onların sıkılmalarına izin verme - nasılsa mutlu bir dinozor zararsız bir dinozordur.

Bu dinozor oyununda başka neler yapabilirsin?

  • Her çağdan dinozor üretebilirsin
  • Bu tarih öncesi hayvanlara yiyecek ve içecek sağlayıp onlarla oynayabilirsin
  • Parkını kendi zevkine göre dizayn edebilirsin
  • Ziyaretçilerin için dükkanlar koyabilirsin
  • Günlük işlerle ilgilenmesi için çalışanlar tutabilirsin

Dinozorları Yakından Deneyimleyin

Dinozorların animasyonlarındaki bir sürü ve çeşitli detay seni etkileyip şaşırtacak. Bu tarih öncesi hayvanlar yaptığın her şeye tepki veriyor. Yemeklerini doldur ve gelir ziyafet çekmelerini izle. Oyuncaklar da dinozorlar onlarla oynadıkça hareket eder.

Her alan türü için, içinde bulundurduğu dinozor türünün eğlence davranışlarına uygun eşsiz eşyalar bulabilirsin. Görkemli Triceratops kum havuzu ve kayalarla oynamayı sever, ama bir Velociraptor ahşap bir oyun ağacında vakit geçirip daha hareketli zaman geçirmekten hoşlanır.

Tarih öncesi yaratıkların rakipsiz kralı T-Rex'i de bulabilirsin! Ona yeterince büyük bir alan ve su kaynağı sağlamayı unutma!

Hareketli ve ilginç dinozorlar bir mıknatıs gibi ziyaretçileri parkına çeker, ama bunların dışında parkına insan çekmenin başka yolları da var. Tarih öncesi hayvanları çiftleştirmek sana, ziyaretçilerinin arasında oldukça popüler olan bebek dinozorları verir.

Yemek yerleri ve hediyelik eşya dükkanları parkını daha da hareketlendirip sana ek bir kazanç da sağlar. Kasiyerlerinin iş başında olduğundan emin ol ki yenilikler için yeterli parayı kazan!

Ne de olsa dinozor parkının büyüyüp müthiş bir Jurassic eğlence merkezi haline gelmesini istiyorsun!

Dinosaur Park – Primeval Zoo'yu şimdi oyna ve geçmişte yaşamış dinozorların dünyasına tanık ol! 

Dinosaur Park: Primeval Zoo, Alman Federal Hükümeti'nin bilgisayar oyunları fonlama programı kapsamında, Alman Federal Ulaşım ve Dijital Altyapı Bakanlığı ile ortak olarak finanse edilmiştir.