Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Rabbids: Volcano Panic

Rabbids: Volcano Panic'te soğukkanlılığını koruyabilecek misin? Bu çılgın çok oyunculu oyunda lava düşmemek için elinden geleni yap.

Dost Rabbid'ler ile göz alıcı bir tropik adaya ulaştın. Ama bir sorunumuz var. Adanın kendisi devasa bir volkandan oluşuyor! Kaynar magmanın üzerinde süzülen dengesiz platformlarda ilerleyeceksin. Uçan kaykaylar ve elastik sarmaşıklar gibi güçlendiricileri kullanarak sürekli genişleyen boşluklardan kaç. Bu aksiyon oyununda ızgara olmaktan kaçınarak lider tablosunun ilk sıralarına yükselmeyi başarabilecek misin? Bu oyun, inanılmaz sevimli ve muhteşem Rabbid serisinin bir parçasıdır!

Ayrıca yarışmalar arasında farklı kıyafetlerle takas etmek için toplayabileceğin jetonlar ve sıralama bonusları da var. Bunlar, becerilerini test edecek farklı modların kilidini açmanı sağlar. Tüm Rabbid'lerin çok fazla acı biber yedikten sonra alev püskürttüğü oyun modu epey zorlu!

Rabbids: Volcano Panic nasıl oynanır?

Bu korkutucu battle royale oyununda soğukkanlılığını koruyabilecek misin? Son derece dengesiz platformların üzerinde zıplarken lavlardan kaç ve pençelerini kullanarak işe yarar birkaç güçlendiriciyi kapmaya çalış. Kalan son Rabbid bol miktarda jeton ve bir de sıralama bonusu kazanır.

Oyun Kontrolleri

Fare

  • FAREYİ KULLANARAK koş.

Klavye

  • OK TUŞLARINA BASARAK Rabbid'i koştur.

Benzer Oyunlar

Birkaç fantastik Ubisoft oyunu daha mı arıyorsun? O halde bundan sonra şu oyunları dene: 

  1. Wings Rush
  2. Merge Dreams
  3. Rayman's Incrediballs Dodge
  4. Noob vs. 1,000 Zombies!

Rabbids: Volcano Panic'i kim geliştirdi?

Rabbids: Volcano Panic, Ubisoft tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!