Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Agar.io

Tüm bu kocaman ve kötü kalpli hücrelerle birlikte esip gürlemeye hazır mısın? Öyleyse Agar.io oyununda petri kabında süzülmeye başla. Bu oyun, bağımlılık yapan bir kitlesel çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunudur!

Gezegenin dört bir yanındaki diğer oyuncularla karşı karşıya geleceksin. Her biri senin hücreni yutmaya çalışırken ne kadar süre dayanabilirsin? Bu çok oyunculu oyunda daha büyük ve daha güçlü olmak için küçük jeloz parçalarını tüketmen gerekecek.

Güvende kalırsan ve daha büyük hücrelerden kaçınırsan nihayetinde karşı koymaya başlayacak ve diğer küçük hücreleri kontrol ederek kendi beslenme çılgınlığına başlayabileceksin! Hücreni havalı bir logo ya da yaratıcı bir tasarım ile özelleştirerek rakiplerinin kalbine korku salabilirsin... veyahut onları güldürebilirsin!

Agar.io Nasıl Oynanır?

Agar.io rekabetçi bir io oyunudur. Amacın petri kabındaki bir hücreyi mümkün olduğunca uzun süre hayatta tutmak ve sürekli büyümesine yardımcı olmaktır. Hücre yeteri kadar büyüdüğünde diğer oyuncular tarafından kontrol edilen hücreleri yemeye başlayabilirsin.

Oyun Kontrolleri

Fare

  • FAREYİ KULLANARAK hücreni yönlendir.
  • SOL TIKLAMA ile hızlan.

Klavye

  • W TUŞU ile parça fırlat.
  • SPACE TUŞU ile hücreni çoklu parçalara böl.

Benzer Oyunlar

İşte daha sonra denemen gereken birkaç muhteşem aksiyon oyunu daha:

  1. Slither.io
  2. Paper.io 2
  3. Worms.Zone
  4. Wormate.io
  5. Hole.io

Agar.io'yu Kim Geliştirdi?

Agar.io, oyun tasarımcısı Matheus Valadares tarafından oluşturulmuştur.

Agar.io'yu Mobil'de Oynayabilir miyim?

Evet, Agar.io Google Play ve Apple App Store üzerinden en sevdiğiniz mobil cihazlarda da oynanabilir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!