Arcade Oyunlar

 • Klasik Spider Solitaire
  Oyna
  Klasik Spider Solitaire
  489 defa oynandı

  Klasik Solitaire oyununun bu çevrimiçi sürümünde kartları olabildiğince hızlı yerleştir. Yeni oyuncuları olduğu kadar deneyimli olanları da zorlayacak üç farklı mod var. Bir, iki ya da dört farklı deste ile oynayabilirsin.

 • Balon Patlat
  Oyna
  Balon Patlat
  3026491 defa oynandı

  Birden fazla renklerdeki balonların eşlerini uygun yerlerde biriktirerek patlamalarını sağlamalısınız. Balonu Aynı Renktekilerin İçine Atarak Patlatmaya çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler.

  Bubble Shooter oyunu ayrıca Apple App Store'da bulunmaktadır veya Google Play üzerinden de indirilebilir.

 • Ludo Classic
  Oyna
  Ludo Classic
  50987 defa oynandı

  Klasik masa oyununun bu versiyonunda bir, iki ve hatta üç oyuncuyla oynayabilirsin. Tahtadaki tüm taşları rakiplerinden önce toplayabilecek misin? Zarları at ve yanıtı öğrenmeye hazır ol!

 • Tic Tac Toe Paper
  Oyna
  Tic Tac Toe Paper
  31542 defa oynandı

  Klasik oyunun bu çevrimiçi sürümünde bilgisayara ya da arkadaşına karşı oynayabilirsin. X olarak mı oynayacaksın yoksa O olarak mı? 3, 5 ya da 10 oyunlarında rakibini yen!

 • Solitaire TriPeaks Story
  Oyna
  Solitaire TriPeaks Story
  3079 defa oynandı

  Klasik kart oyununun bu online versiyonunu oynarken büyüleyici bir yolculuğun tadını çıkaracaksın. Kartların her birine numaralarını bağlamaya çalışırken pitoresk gölleri ve çayırları gezin.

 • Road Trip FRVR
  Oyna
  Road Trip FRVR
  91871 defa oynandı

  Bu küçük araba bir yolculuğa çıktı ama otoban birbirine girmiş! Bu şirin bulmaca oyununda otobanı tekrar bir araya getirebilir misin? Evler ve hatta dağlar gibi engellerden nasıl kaçınacağını bulman gerekiyor.

 • 4 in a Row Mania
  Oyna
  4 in a Row Mania
  30239 defa oynandı

  Klasik masa üstü oyununun bu sürümünde bir arkadaşa karşı oyna ya da bilgisayara meydan oku. Disklerinin dördünü de rakiplerinde önce bir sıraya yerleştirebilecek misin?

 • Ahşap Blok Bulmaca
  Oyna
  Ahşap Blok Bulmaca
  28505 defa oynandı

  Bütün bu ahşap yap boz parçalarını tahtadaki yerlerine yerleştirebilecek misin? Bu zorlu bulmaca oyununda onlar için bir alan yaratmaya çalış. Yüksek bir puan kazanabilecek misin?

 • Bilardo Kapışması: 8 Top Bilardo
  Oyna
  Bilardo Kapışması: 8 Top Bilardo
  33724 defa oynandı

  Klasik spor oyununun bu çevrimiçi versiyonunda bir arkadaşına karşı oynayabilir ya da bilgisayara meydan okuyabilirsin. Toplarını bilardo masasındaki doğru deliklere sokmaya çalışırken isabetlilik kesinlikle çok işine yarayacak.

 • Bloklar
  Oyna
  Bloklar
  5224 defa oynandı

  Tüm renkli blokları tahtadan ne kadar hızlı alabilirsin? Bu eğlenceli ve zorlu bulmaca oyununda onlardan bir sürü var. Onları renklerine göre eşleştirmeye, diğer yandan da hepsini ortadan kaldırmaya çalış.

 • Şeker Eşleştirme
  Oyna
  Şeker Eşleştirme
  17921 defa oynandı

  Bu şirin kedicik bu büyülü krallıkta birleştirilecek bir sürü şekere sahip. Bu 3'ünü eşleştirme oyununda muhteşem bir maceraya çıkmasına yardım edebilir misin? Bütün bu patlayıcı tatlıları birleştirmen gerekiyor. Beş ya da daha fazlasını birleştirebilirsen patlıyorlar!

 • Bubble Shooter Classic
  Oyna
  Bubble Shooter Classic
  569437 defa oynandı
  Schiet de bubbels met bubbels.
 • Günlük Çapraz Bulmaca
  Oyna
  Günlük Çapraz Bulmaca
  256 defa oynandı

  Bu zorlu çevrimiçi oyunda her gün seni yeni bir çapraz bulmaca bekleyecek. Tüm soruları doğru şekilde yanıtlamadan önce tüm boşlukları doldurabilecek misin?

 • Tic Tac Toe Temel
  Oyna
  Tic Tac Toe Temel
  469642 defa oynandı

  Klasik oyunun bu çevrimiçi sürümünde bilgisayara meydan oku ya da bir arkadaşına karşı oyna. Kaç tur kazanabilirsin?

 • Lüks Domino
  Oyna
  Lüks Domino
  4822 defa oynandı

  Klasik oyunun bu lüks sürümünde yalnızca bir değil üç otomatik oyuncuyla oynayabilirsin. Hatta rakiplerini yenmeye çalışırken bunlardan biriyle takım oluşturabilirsin.

 • Mücevher Eşleştirme
  Oyna
  Mücevher Eşleştirme
  1123 defa oynandı

  Bu 3'ünü eşleştirme bulmaca oyununda seni bekleyen tüm dünyaları keşfederken atari modunda oynayabilir ya da klasik modu deneyebilirsin. Parlayan mücevherleri eşleştirirken uzak gezegenleri keşfet.

 • Denge Kurma
  Oyna
  Denge Kurma
  398802 defa oynandı

  Denge kurma oyununda yapmanız gereken tek şey geometrik şekillerle sistemin dengede kalmasını sağlamak... Oyunu Mouse ile oynuyorsunuz... Her yaştan oyunları ile www.oyunskor.com sizlerin için müthiş oyunları hazırlıyor... İyi eğlenceler...

 • Havuz Partisi
  Oyna
  Havuz Partisi
  7164 defa oynandı

  Bu şirin hayvanlar havuz partilerinin keyfini çıkarmaya çalışıyor. Ne yazık ki yollarında bir demet balon ve yosun var. Bu havalı ve zorlu 3'ünü eşleştirme oyununda hayvanlara bunlardan kurtulmaları için yardım edebilir misin?

 • Mahjong Boyutlar: 470 Saniye
  Oyna
  Mahjong Boyutlar: 470 Saniye
  2408 defa oynandı

  Klasik oyunun bu 3B versiyonunda her bir zorlu seviyeyi tamamlamak için sınırlı zamanın var. Saat sıfırlanmadan önce tüm blokları küp içine yerleştirebilecek misin?

 • Cut The Rope Experiments
  Oyna
  Cut The Rope Experiments
  42381 defa oynandı

 • Forest Match
  Oyna
  Forest Match
  25662 defa oynandı

  Bu 3'ünü eşleştirme bulmaca oyununda güzel bir ormanı keşfederken etkili güçlendiriciler toplayabilirsin. Yolculuğunun her durağında farklı türdeki tüm meyvelerden olabildiğince çok sayıda topla.

 • Günlük Yap Boz
  Oyna
  Günlük Yap Boz
  4580 defa oynandı

  Bu çevrimiçi masa oyununda her gün deneyebileceğin yeni bir yap boz bulmacası bulacaksın. Evcil hayvan, kedi yavrusu ve diğer şeylerin resimlerini içeren eğlenceli ve zor şeyleri bir araya getirebilirsin!

 • Küçük Şehrim
  Oyna
  Küçük Şehrim
  22855 defa oynandı

  Bu küçük şehir çok başarılı olmayan hazır! Bu 3'ünü eşleştirme bulmaca oyununda tüm kaskları, güneş panellerini ve pek çok şeyi birbirine bağlayarak kasaba boyunca yolunu aç. Yol boyunca yardımcı güçlendiriciler toplayabilirsin.

 • Uphill Rush Slide Jump
  Oyna
  Uphill Rush Slide Jump
  34106 defa oynandı

  Bu 3B aksiyon oyununda ne kadar uçacak ve nereye ineceksin? Bu dev su parkında bütün bu harika simitlere ve diğer araçlara atla ve gör. Her heyecan verici seviyede rampalarda yüzlerce metre ileriye atlayabilir misin? Hızlandırıcılarını doğru anlarda kullanmalısın. Ayrıca yol boyunca havalı yükseltmeler toplayabilirsin.

 • Parking Passion
  Oyna
  Parking Passion
  76242 defa oynandı

 • Pinball
  Oyna
  Pinball
  531 defa oynandı

 • Mahjong: Karanlık Boyutlar
  Oyna
  Mahjong: Karanlık Boyutlar
  8834 defa oynandı

  Bu karanlık boyutta, diğerlerine hiç benzemeyen bir Mahjong meydan okuması var. Çok geç olmadan küp içindeki tüm taşları eşleştirebilecek misin? Ayrıca özel zamanlı olanları üzerlerinden süre sıfırlanmadan önce bağlaman gerekecek!

 • Evcil Hayvan Eşleştirme 2
  Oyna
  Evcil Hayvan Eşleştirme 2
  8821 defa oynandı

  Bu şirin hayvanlar gerçekten birbirine karışmış. Bu bulmaca oyununda onları yeniden arkadaşlarıyla bir araya getirebilir misin? Tahta üzerinde bir yol ararken aralarında bağlantılar kur.

 • Master Chess Multiplayer
  Oyna
  Master Chess Multiplayer
  147227 defa oynandı

  Bu zorlu satranç oyununda bilgisayara ya da bir arkadaşına karşı oynayabilirsin. Ama hızlı oynadığından emin ol. Mata gitmek için geçen her saniye skorunu azaltacaktır!

 • Jewel Academy
  Oyna
  Jewel Academy
  46301 defa oynandı

  En güzel 3'lü eşleştirme oyununun tadını çıkar! Bu muhteşem yeni 3'lü eşleştirme oyununda taşları eşleştir, özel destekleri etkinleştir ve bulmacaları çöz! Jewel Academy eşleştirilmeyi bekleyen taşların olduğu, tamamlanacak bir ton seviyenin yer aldığı aksiyon dolu bir oyun.

  Jewel Academy oyunu ayrıca Apple App Store üzerinden de indirilebilir.

 • Mahjong Boyutları: 640 Saniye
  Oyna
  Mahjong Boyutları: 640 Saniye
  1922 defa oynandı

  Bu klasik oyunun heyecan verici 3D versiyonunda karşına çıkacak tüm görevleri tamamlamak için sadece 10 dakikan var. Tüm seviyeleri 640 saniye ya da daha az sürede bitirebilir misin?

 • Snakes and Ladders
  Oyna
  Snakes and Ladders
  20830 defa oynandı

  Klasik oyunun bu çevrimiçi sürümünde tahtanın üstüne ulaşan ilk oyuncu olabilecek misin? Birkaç şirin varyasyonun dışında klasik olanını da oynayabilirsin. Bir tanesinde çağlayanlar ve merdivenler varken bir diğerinde tahta boyunca seni vuracak harika toplar var!

 • Ekstrem Baloncuk Vurma
  Oyna
  Ekstrem Baloncuk Vurma
  39942 defa oynandı

  Bu baloncuklar ekranın alt kısmına doğru yuvarlanıyor ve hızlı hareket ediyorlar! Bu son derece heyecan verici baloncuk vurma oyununda çok geç olmadan tüm balonları vurabilir misin?

 • Blok Şampiyonu
  Oyna
  Blok Şampiyonu
  436 defa oynandı

  Bir bok şampiyonu olmak için gereken niteliklere sahip misin? Bu hareketli bulmaca oyununda şekilleri olabildiğince uzun süre ızgaraya yerleştir. Alanın bitmeden önce bunlardan kaç tanesini yerleştirebileceksin?

 • Jewels Blitz 4
  Oyna
  Jewels Blitz 4
  3882 defa oynandı

  Orman prensesine son macerasında katılmaya hazır mısın? Bu harika 3'ünü birleştirme bulmaca oyununda eşleştirmeye çalıştığı bir sürü mücevher var. Mücevherleri eşleştirip bir sürü güçlendirici kullanırken onun krallığında bir yolculuğa çık.

 • Back to Candyland 5: Choco Mountain
  Oyna
  Back to Candyland 5: Choco Mountain
  5036 defa oynandı

  Choco Dağı'nın inişli çıkışlı bayırlarında bulmaca dolu bir gezi için bu büyüleyici şeker diyarına geri dön.