Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Wormate.io

Çevrimiçi çok oyunculu Wormate.io oyununda çiğneyebileceğinden daha fazlasını ısıracak mısın? Doyumsuz bir iştahı olan kaçık bir solucanla güçlerinizi birleştirin!

Gezegenin her yerinden diğer oyuncuların kontrol ettiği solucanlarla karşı karşıya geleceksin. Bu beslenme çılgınlığına daldıktan sonra solucanın ne kadar dayanacak? Eğer yılan oyunlarını seviyorsan Wormate.io'dan büyük keyif alacaksın.

Bir sürü lezzetli pastayı yutan solucanının mümkün olduğunca uzun süre tek parça halinde kalmasına yardımcı ol. Ayrıca toplayabileceği sayısız yardımcı güçlendirici de var. Bu arada diğer solucanlara karşı dikkatli ol!

Wormate.io Nasıl Oynanır?

Wormate.io, çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Tonlarca yiyeceği yerken solucanını elinden geldiğince hayatta tutmaya çalış. Başka bir solucana çarparsa patlar ve oyundan atılırsın.

Oyun Kontrolleri

Fare

  • FAREYİ KULLANARAK solucanını yönlendir.
  • SOL TIKLAMA VEYA SAĞ TIKLAMA ile hızını arttır.

Klavye

  • SPACE TUŞUNA BASMAK da solucanının hızlı gitmesini sağlar.

Benzer Oyunlar

Eğer .io oyunlarını ve solucan oyunlarını gerçekten seviyorsan işte sana denemen için birkaç tane daha:

  1. Slither.io
  2. Worms.Zone
  3. Happy Snakes
  4. Hole.io

Wormate.io'yu Mobilde Oynayabilir miyim?

Evet, hem  Google Play hem de Apple App Store mağazasından indirebilirsin.

Wormate.io'yu Kim Geliştirdi?

Wormate.io, oyun geliştirici Oleksandr Godoba tarafından oluşturulmuştur.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!