Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Squid Game 2

Squid Game 2'da daha fazla ölümcül zorluğa kendini hazırla. Popüler Netflix dizisini temel alan bu çevrimiçi oyunun son turuna ulaşabilecek misin?

Beş parasızsın, bu yüzden Squid Game'in bir sonraki sürümünde oyuncu olman gerekecek gibi görünüyor. Kazanabileceğin çok miktarda para var ama popüler çocuk oyunlarının inanılmaz derecede tehlikeli birkaç versiyonunda sona ulaşmayı başarman gerekecek.

Seni vaktinden önce mezara gönderebilecek saklambaç ve başka şeytani yarışmalara katılarak diğer oyunculara meydan oku! Bu yüksek tempolu aksiyon oyununda bir servet kazanmak için mücadele ederken eve tek parça halinde dönebilecek misin?

Squid Game 2 nasıl oynanır?

Ölmeyip hayatta kalırsan büyük paralar kazanmanı sağlayacak bir yarışma olan Squid Game'e tekrar hoş geldin. Bu hızlı tempolu korku oyununda diğer oyuncularla rekabet ederken hayatta kalmaya ve ranzanı geliştirmek için para kazanmaya çalış.

Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile karakterini her oyunda yönlendir.
  • SOL TIKLAMA ile çeşitli nesneleri kullan.

Benzer Oyunlar

Heyecandan yerinde duramayacağın birkaç muhteşem çevrimiçi oyun daha mı arıyorsun? O halde bundan sonra şunlara göz at! 

  1. Squid Challenge
  2. Clash of Armor
  3. Subway Clash 3D
  4. Pixel Survival

Squid Game 2'yu kim geliştirdi?

Squid Game 2, OneTwoPlay tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Squid Game 2 game
Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!