Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Flash Oyunlari

Flash oyunları hakkında

Çevrimiçi Flash oyunları arşivimize hoş geldin. Bir zamanlar bu popüler ücretsiz oyunlar çevrimiçi oyunlar dünyasında adından söz ettiriyordu. O dönem, bu oyunların kullandığı yazılım olan Flash'ın Ocak 2021'de kullanımdan kaldırılmasıyla resmen sona ermiş oldu. HTML5 oyunları artık standart olarak kabul ediliyor. Bu yeni oyunların çoğunu burada, Oyunskor'da oynayabilirsin!

En popüler Flash Oyunları nelerdir?

  1. Penguin Diner 2
  2. Sniper Team 2
  3. Hot Dog Bush
  4. Dunyanin En Zor Oyunu
  5. Video-Bingo
  6. Matching Pattern

Ne yazık ki, HTML5'e geçilmesinin sonucu olarak bu sayfalarda gördüğün oyunlar artık çalışmayacak. Yine de, Flash döneminin en iyi oyunlarından bazılarına göz atmaktan çekinme. Bunlar, Happy Wheels gibi harika aksiyon oyunlarının yanı sıra Sara's Cooking Class ve Operate Now gibi klasik serileri içeriyor. Flash'ın kullanımdan kaldırılması hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen lütfen Flash SSS sayfamızı ziyaret et.