Güzellik Oyunları

 • Goldie: Dudak Enjeksiyonları
  Oyna
  Goldie: Dudak Enjeksiyonları
  73283 defa oynandı

  Goldie bu çevrimiçi medikal simülasyon oyununda görünümünü biraz değiştirmek istiyor. Dudak enjeksiyonu yapıp yapmamasına karar vermesine yardım eder misin?

 • Ellie: Benimle Hazırlan
  Oyna
  Ellie: Benimle Hazırlan
  1649824 defa oynandı

  Ellie her zaman harika görünüyor. Onun sırrı ne? Kızlar için bu giydirme oyununda bunun cevabını bulabilirsin. Ellie başka bir eğlenceli güne hazırlanırken ona katıl. Makyajını yaparken ve giyeceklerini seçerken sana birçok güzel moda ipucu verir.

 • Gerçek Çiçeksi Manikür
  Oyna
  Gerçek Çiçeksi Manikür
  55192 defa oynandı

  Bu tırnak bakımı salonunda yine yoğun bir gün. Günün ilk müşterisi ellerine gerçekten hiç iyi bakmamış. Bu çevrimiçi yeniden yaratma oyununda ona hızlı bir manikür yapabilir misin? Tırnaklarına oje sürmeden ve gerçekten çiçekli bir tasarım yapmadan önce cildini nemlendirmen gerekiyor.

 • Extreme makeover
  Oyna
  Extreme makeover
  251259 defa oynandı

  Why settle for a normal makeover when you can try out one that's a little more extreme? That's the sort of makeover this fashionable girl has chosen in this online game. Can you help her pick a wild new hairstyle, some awesome outfits, and more?

 • Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  Oyna
  Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  92014 defa oynandı

  Buz Prensesi dişlerini fırçalayıp yıkamayı sürekli unutuyor. Ne yazık ki bu yüzden bu tıp simülasyonu oyununda birkaç çürük ile uğraşması gerekiyor. Dişçisinin ofisinde seni bekliyor ve her bir çürüğe dolgu yapabileceğini umuyor.

 • Dotted Girl: Back Treatment
  Oyna
  Dotted Girl: Back Treatment
  19562 defa oynandı

  Hem ev ödevlerini hem de şehri kötü adamlardan koruma işini bir arada yürütmek, genç bir süper kahramana güzellik bakımı için pek fazla zaman bırakmıyor. Neyse ki, bu kahramanın Dotted Girl: Back Treatment oyununda birkaç saat boş vakti var.

  Parisli ünlü suç savaşçısının sırtı, bu kız oyununda biraz ilgiye ihtiyaç duyuyor. Dotted Girl'ün sivilcelerinden ve pek hoş görünmeyen tüylerinden kurtulmasına yardım eder misin? 

  Benzer güzellik oyunları mı arıyorsun?  Baby Hazel: Spa Treatment veya Vincy Lip Care oyunlarını dene.

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile eşya seç.
  • SOL TIKLAMA ile kullan. 

   

 • Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  Oyna
  Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  122207 defa oynandı

  Eliza, düğün gününün tıpkı cennet gibi olmasını umuyor. Bu çevrimiçi giysi giydirme oyununda, muhteşem bir gün geçirmesine yardımcı olurken, gelin ekibinin üyeleriyle birlikte çalış. Mükemmel kıyafetler, harika makyajlar ve daha fazlasını seçmeleri gerekecek!

 • Deniz Kızının Sauna Flörtü
  Oyna
  Deniz Kızının Sauna Flörtü
  105524 defa oynandı

  İster inan ister inanma, bu deniz kızı saunalara bayılıyor. Bu çevrimiçi oyunda biraz da romantizm içeren rahatlatıcı bir gün yaşamasına yardım edebilir misin? Erkek arkadaş sınıfına girebilecek bir çocukla karşılaşması şansı da yüksek.

 • El ve Cilt Doktoru
  Oyna
  El ve Cilt Doktoru
  111537 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tıp simülasyonu oyununda hastaların her biri ellerinde ciddi bir sorun yaşıyor. Onlara yardım edebilir misin? Biraz kreme ve belki bir maniküre ihtiyacı olacak!

 • Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  Oyna
  Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  32809 defa oynandı

  Bu çevrimiçi bulmaca ve giydirme oyunundaki büyülü topraklarda kim kraliçe olacak? Bir grup sihirli bebek ile birleş ve krallığı kötü rakiplerinden geri almaya çalış. Bu görevleri sırasında bulmacaları tamamlarken ve yol boyunca harika kıyafetler yaratırken yardımın gerekecek!

 • Eliza'nın Neon Saç Stili
  Oyna
  Eliza'nın Neon Saç Stili
  125053 defa oynandı

  Eliza’nın yeni saç stili ta anlamıyla parlamasını sağlayacak! Bu makyaj oyununda canlı ve heyecan verici yeni görüntüsünü yaratırken bu moda çılgınına katıl. Saçlarını bir sürü harika renkle doldurmak istiyor.

 • Baby Hazel: Hair Care
  Oyna
  Baby Hazel: Hair Care
  139732 defa oynandı

 • Ellie Skin Doctor
  Oyna
  Ellie Skin Doctor
  71116 defa oynandı
 • Paparazzi Diva: Deniz Kızı Prenses
  Oyna
  Paparazzi Diva: Deniz Kızı Prenses
  16129 defa oynandı

  Deniz Kızı Prensesin bu öğleden sonrası çok yoğun! Yalnızca bir değil bir çok derginin kapağına çıkacak! Bu giydirme ve tasarım oyununda her bir dergi çekimi için mükemmel kıyafeti bulmasına yardım edebilir misin?

 • Melek Prenses Kostümleri
  Oyna
  Melek Prenses Kostümleri
  11020 defa oynandı

  Büyülü bir kumru bu şık prensesleri Melek Diyarını ziyaret etmeye davet etmeye karar verdi. Bu giydirme oyununda bu cennet yolculuğunda giyecekler şeylere karar verirken yardım edebilir misin? Her biri Gündüz Meleği ya da Gece Meleği olarak giyinmeyi seçebilir.

 • Güzellik Etkileyici: Makyaj İpuçları
  Oyna
  Güzellik Etkileyici: Makyaj İpuçları
  23674 defa oynandı

  Nicky'nin iyi bildiği iki şey varsa o da makyaj ve moda trendleridir! O popüler bir etkileyici ve en sevdiği ipuçlarından bazılarını bu şirin ve havalı makyaj oyununda seninle paylaşmaya hazır.

 • My Fresh Start Makeover
  Oyna
  My Fresh Start Makeover
  12932 defa oynandı

 • Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  38449 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  20421 defa oynandı

  Buz Kraliçesi yeni bir stil denemeyi düşünüyordu. Bu çevrimiçi makyaj oyununda yeni bir stil yaratmasına yardım edebilir misin? Harika yeni kıyafetler ve yeni bir saç stili seçebilirsin? Ama önce sivilcelerinden kurtulması gerekiyor!

 • Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  37560 defa oynandı

  Oh Hayır! Birileri yemek salonuna daldı ve Dotted Girl’ün düğün yemeğini tamamen mahvetti! Ünlü Fransız süper kahramana bu simülasyon oyununda tören başlamadan önce her şeyi toparlaması için yardım edebilir misin? Korkak suçlu bir camı kırdı, masaları devirdi ve hatta düğün pastasını rezil etti!

 • Doğaüstü Kahraman: Tasarım Rakipleri
  Oyna
  Doğaüstü Kahraman: Tasarım Rakipleri
  26797 defa oynandı

  Bu kıyafetleri yaratmak, bu süper kahramanın şimdiye kadarki en büyük maceralarından biri olabilir! Bu zaman yönetimi ve tasarım oyununda rakiplerini yenebilecek mi? Her biri harika bir temaya sahip üç farklı ve çok özel elbise yaratırken onunla birlikte çalış. Kendi tasarım projesinde rakibi dikkatini dağıtırken dikiş makinesini kullanması gerekecek.

 • Ellie: Dil Doktoru
  Oyna
  Ellie: Dil Doktoru
  44484 defa oynandı

  Iyyyy! Ellie’nin diline ne olmuş böyle?!! Haydi bu tıp simülasyonu oyununda onu hemen doktora götürelim. Sen de muayeneye katılıp dilindeki bu garip durumun nasıl iyileştirileceğini bulabilir misin?

 • Dotted Girl: Halloween Makeup
  Oyna
  Dotted Girl: Halloween Makeup
  42501 defa oynandı

 • Güzellik Gurusu: Makyaj İpuçları
  Oyna
  Güzellik Gurusu: Makyaj İpuçları
  6234 defa oynandı

  Bu güzellik gurusu makyaj konusunda bir sürü şey biliyor. Bu iyi bir şey çünkü bazı büyük cilt lekeleri ile uğraşıyor. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda onun toparlanmasına yardım edebilir misin?

 • Ünlüler: Kız Kardeşler Ayrılıyor
  Oyna
  Ünlüler: Kız Kardeşler Ayrılıyor
  75430 defa oynandı

  Bu iki ünlü kız kardeş son zamanlarda gerçekten geçinemiyor. Farklılıklarını bir dizi moda yarışmasında ortaya koymaya karar verdiler. Bu çılgın giydirme oyununda kimin en hırslı ve şık olduğuna belirlemelerine yardım edebilir misin?

 • Ice Queen Mommy Real Makeover
  Oyna
  Ice Queen Mommy Real Makeover
  5193 defa oynandı
 • High School Breakup Drama
  Oyna
  High School Breakup Drama
  29538 defa oynandı

  Cindy az önce erkek arkadaşının bir amigo ile öpüştüğünü gördü! High School Breakup Drama oyununda kırılan kalbini iyileştirmesine yardım eder misin?

  Arkadaşları bu aşk oyununda hem onun, hem de dolabı için hızlı bir güzelleştirme yapmaya karar verdi. Cindy'nin gözyaşlarını silerken onlara katılabilir, onun için muhteşem yeni makyaj ve kıyafetler seçebilir hatta daha da fazlasını yapabilirsin!

  Ellie: Love Trouble ve Princesses: Breakup Drama oynaman gereken diğer iki makyaj oyunudur

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile Cindy için eşya seç. 
  • SOL TIKLAMA ile kullan.

   

 • Jessie ve Audrey: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Jessie ve Audrey: Sosyal Medya Macerası
  9613 defa oynandı

  Jessie ve Audrey yeni sosyal medya hesapları açmaya karar verdiler. En yeni kıyafetlerini sergilemek ve bir sürü çiçek kazanmak istiyorlar. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda moda becerilerini gösterebilecekleri bir dizi günlük yarışmaya katılmalarına yardım edebilir misin?

 • Gothic Princess: Real Makeover
  Oyna
  Gothic Princess: Real Makeover
  7163 defa oynandı

 • Evil Queen: Glass Skin Routine
  Oyna
  Evil Queen: Glass Skin Routine
  6437 defa oynandı

  Kötü kraliyet üyeleri bile güzel görünmeyi sever! Evil Queen: Glass Skin Routine #influencer oyununda bu kraliçenin görünümünü düzeltmesine yardım edebilir misin?

  O en sevdiği sosyal medya uygulamasında bir influencer. En iyi arkadaşı ona bazı güzellik önerileri gönderdi ve bu makyaj oyununda onları deneyip takipçileriyle paylaşmak için sabırsızlanıyor. Yeni cilt bakım kremleri, makyaj ve daha fazlasını kullanırsa ne olur öğren. Kötü Kraliçe olabildiğince muhteşem ve korkunç görünmek istiyor!  

  Makyaj oyunlarını seviyor musun? Öyleyse bu benzer oyunlarda tarz sahibi kızlara yardım etmelisin: Perfect Girl Creator ve Ellie: Get Ready With Me.

  Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile çeşitli kozmetik ürünlerini seç.
  • SOL TIKLAMA ile bunları kullan.
 • Moda Tırnak Sanatı
  Oyna
  Moda Tırnak Sanatı
  15511 defa oynandı

  Bu çevrimiçi makyaj oyunundaki tırnak salonunda, harika stillerde tonlar yaratabilirsin. Sen farklı tip ve renklerdeki tırnak cilalarını denerken bırak hayal gücün özgürce hareket etsin. Ancak öncelikle müşterilerine hızlı bir manikür hizmeti vermelisin.

 • Prenses: Erkek Fatma Sokak Sanatı
  Oyna
  Prenses: Erkek Fatma Sokak Sanatı
  14181 defa oynandı

  Bu gece bu şık prensesler trendi komşularında en son sokak sanatını görmeye gidecek. Tabi ki harika kıyafetlere ihtiyaçları var. Bu giydirme oyununda iki havalı erkek fatma görünümü elde etmelerine yardım edebilir misin?

 • Dünyayı Sarsan Turne Modası
  Oyna
  Dünyayı Sarsan Turne Modası
  22191 defa oynandı

  Bu kızın arkadaşlarını bir rock grubu kurmaya ikna edecekse gerçekten muhteşem bir kıyafete ihtiyacı olacak. Bu çevrimiçi giydirme oyununda gerçekten sarsıcı bir kıyafet yaratmasına yardım edebilir misin? Başarılı olursa diğerlerinin de havalı kıyafetlere ihtiyacı olacak!

 • Fashionista: Real Makeover
  Oyna
  Fashionista: Real Makeover
  15240 defa oynandı
 • Ellie: İkizlerin Doğumu
  Oyna
  Ellie: İkizlerin Doğumu
  8793 defa oynandı

  Ellie bu gerçekçi tıbbi simülasyon oyununda ikizleri doğuracak! Her şeyin yolunda gittiğinden emin olabilir misin? Ambulansın onu hastaneye götürmesini beklerken sakin kalması gerekecek.

 • Ellie's Morning Routine
  Oyna
  Ellie's Morning Routine
  1252 defa oynandı