Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Prenses Oyunları

Prenses Oyunları Hakkında

Çevrimiçi prenses oyunları içeren büyülü koleksiyonumuzda eğlence ve moda dolu krallıklar seni bekliyor. Bu şık asillerle maceralara çıkabilirsin ama ne giyecekleri konusunda genellikle bir fikirleri yok. Giyim oyunlarında önce onlar için muhteşem kıyafetler yaratabilir misin? Makyaj oyunlarında diğerleri birkaç yeni çeşit allık, rimel ve daha fazlasıyla denemeler yapmak isterken bir saç kesimi bazılarının işine yarayabilir. Bu prenseslerin bazıları için ise evlilik çanları çalıyor. Onlar için göz kamaştırıcı birkaç gelinlik oluşturabilir misin?

En popüler Prenses Oyunları nelerdir?

 1. Goldie: Dudak Enjeksiyonları
 2. Princess Rivalry
 3. Prenses Gala Daveti
 4. Sisters Together Forever
 5. Buz Kraliçesi: Mahvolan Düğün
 6. Prenseslerin Düğün Kuaförü
 7. Paskalya Makyajı
 8. Prenses: Yeni Saç Kesimi
 9. Ice Queen: Back Treatment
 10. Prensesler: Alışveriş Rakipleri

Mobildeki en iyi Prenses Oyunları nelerdir?

 1. Goldie: Dudak Enjeksiyonları
 2. Princess Rivalry
 3. Prenses Gala Daveti
 4. Prenseslerin Düğün Kuaförü
 5. Buz Kraliçesi: Mahvolan Düğün

En yeni Prenses Oyunları nelerdir?

 1. Iona'nın Kalbi

Günlük rutinlerine ek olarak onların saç stillerini ve elbise dolaplarını kontrol etmeni sağlayacak güzellik oyunlarında bu prensesler için tamamen yeni görünümler oluşturabilirsin. Her biri, büyülü bir maceradan tarih dersinde bir makale yazmaya kadar her şeyi içerebilecek başka bir yoğun güne hazırlanıyorlar. Bu kategoride kalelerini ve hatta arabalarını yeniden dekore etmene olanak sağlayan muhteşem tasarım oyunları da var.