Manken Oyunları

 • Kötüler Prenseslere Karşı: Okul Modası
  Oyna
  Kötüler Prenseslere Karşı: Okul Modası
  14622 defa oynandı

  Dört kötü. Dört prenses. Hangi grup bu çevrimiçi giydirme oyununda birinci sırayı alacak? Her iki tarafa da katıl ve okulda harika saç stilleri, kıyafetler ve daha pek çok şeyle hakimiyet kurmaya çalışırken şansını dene!

 • Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  63662 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Dove Prom Dolly Dress Up
  Oyna
  Dove Prom Dolly Dress Up
  71976 defa oynandı

 • Bahar Tatilinin En İyileri
  Oyna
  Bahar Tatilinin En İyileri
  105549 defa oynandı

  Bahar Tatili başlamak üzere ve bu üç sıkı arkadaş sezonun en iyi stillerini denemeye hazırlanıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda giyecek harika kıyafetler ve diğer şeyleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Ice Queen Fashion Day
  Oyna
  Ice Queen Fashion Day
  12889 defa oynandı
 • Plaj Spa Salonu
  Oyna
  Plaj Spa Salonu
  16722 defa oynandı

  Bu moda sever kız deniz kenarındaki özel bir dinlenme tesisine geldi. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda tesisin lüks spasında rahatlamasına yardım edebilir misin? Jakuziyi kullanabilir, pediküre gidebilir ya da diğer şeyleri yapabilir.

 • Ayakkabı Tasarımcısı
  Oyna
  Ayakkabı Tasarımcısı
  62373 defa oynandı

  Bu yoğun tasarımcının üzerinde çalışacağı bir sürü proje var. Bu çevrimiçi tasarım oyununda gerçekten yardımın gerekiyor! Yeni harika ayakkabı koleksiyonları yaratmaya başlamak üzereyken sen de stüdyosunda ona katıl. Klasik topuklulardan gerçekten çılgın ayakkabılara kadar her şeyi tasarlarken ona birkaç ipucu verebilirsin.

 • Eliza'nın Neon Saç Stili
  Oyna
  Eliza'nın Neon Saç Stili
  171379 defa oynandı

  Eliza’nın yeni saç stili ta anlamıyla parlamasını sağlayacak! Bu makyaj oyununda canlı ve heyecan verici yeni görüntüsünü yaratırken bu moda çılgınına katıl. Saçlarını bir sürü harika renkle doldurmak istiyor.

 • Princesses: Flower Power
  Oyna
  Princesses: Flower Power
  20248 defa oynandı
 • Doğaüstü Kahraman: Tasarım Rakipleri
  Oyna
  Doğaüstü Kahraman: Tasarım Rakipleri
  38437 defa oynandı

  Bu kıyafetleri yaratmak, bu süper kahramanın şimdiye kadarki en büyük maceralarından biri olabilir! Bu zaman yönetimi ve tasarım oyununda rakiplerini yenebilecek mi? Her biri harika bir temaya sahip üç farklı ve çok özel elbise yaratırken onunla birlikte çalış. Kendi tasarım projesinde rakibi dikkatini dağıtırken dikiş makinesini kullanması gerekecek.

 • Ünlülerin Moda Savaşı
  Oyna
  Ünlülerin Moda Savaşı
  162478 defa oynandı

  Bu ünlülerden hangisi bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda sahneye hakim olacak? Mükemmel bir moda yarışmasında boy göstermeden önce her birine mükemmel bir stil yaratmaları için yardım etmelisin.

 • Princesses Fashion Brands Favorite
  Oyna
  Princesses Fashion Brands Favorite
  23678 defa oynandı
  Deze drie prinsessen zijn ieder groot fan van een bepaald kledingmerk. De een is dol op Prada, de ander kan maar niet genoeg krijgen van de prachtige jurken en outfits van Gucci. De derde prinses zweert het bij Chanel. Ga samen shoppen voor hun favoriete merken in dit leuke online spel voor meiden.
 • Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  Oyna
  Buz Kraliçesi: Güzellik Makyajı
  24479 defa oynandı

  Buz Kraliçesi yeni bir stil denemeyi düşünüyordu. Bu çevrimiçi makyaj oyununda yeni bir stil yaratmasına yardım edebilir misin? Harika yeni kıyafetler ve yeni bir saç stili seçebilirsin? Ama önce sivilcelerinden kurtulması gerekiyor!

 • Princesses: Just Another Galaxy
  Oyna
  Princesses: Just Another Galaxy
  9297 defa oynandı

  Yıldızlar arasında seni hangi yeni tarzlar bekliyor? Tabi ki Princesses: Just Another Galaxy oyununda eğlence ve moda dolu yepyeni bir güneş sistemi yolculuğu.

  Bu dört şık kraliyet üyesi, astronomiye ve dış uzaya bayılıyor. Bu çağ ötesi giydirme oyununda, evrenin gizemlerinden esinlenen harika kıyafetler bulmalarına yardımcı ol. Bu, dünyamızın dışında bir şey! 

  Daha fazla prenses oyunu mu arıyorsun? Öyleyse, Princesses at a Masquerade ve Princess Maker oyunlarını da oynamalısın.

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile makyaj ve giysi ara. 
  • SOL TIKLAMA ile, onları her bir kıyafette kullan.

   

 • En İyi Arkadaşlar Paris'te
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar Paris'te
  24944 defa oynandı

  Bu üç en iyi arkadaş Paris seyahatlerinden çok keyif aldı. En yeni moda trendlerinin tümünü incelediler. Bu giydirme ve tasarım oyununda bir fotoğraf çekip bunu bir kartpostal hazırlamak için kullanmadan önce havalı kıyafetler seçmeleri için yardım edebilir misin?

 • Jessie ve Audrey: Sosyal Medya Macerası
  Oyna
  Jessie ve Audrey: Sosyal Medya Macerası
  11778 defa oynandı

  Jessie ve Audrey yeni sosyal medya hesapları açmaya karar verdiler. En yeni kıyafetlerini sergilemek ve bir sürü çiçek kazanmak istiyorlar. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda moda becerilerini gösterebilecekleri bir dizi günlük yarışmaya katılmalarına yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Bebek Giydirme Eğlencesi
  Oyna
  Prensesler: Bebek Giydirme Eğlencesi
  20554 defa oynandı

  Bu dört şık prenses dışarı çıkmak ve bebekleri ile ilgilenmek konusunda çok hevesli. Çıkmadan önce harika kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin? Bebek arabaları yerine bebek kanguruları kullanacaklar.

 • Dove Runway Dolly Dress Up
  Oyna
  Dove Runway Dolly Dress Up
  9337 defa oynandı
 • Doğaüstü Kahramanın Elbise Dolabı
  Oyna
  Doğaüstü Kahramanın Elbise Dolabı
  18597 defa oynandı

  Bu süper kahramanın dolabında tonlarca muhteşem kıyafet ve aksesuar var. Ve orada bir yerlerdeler! Bu gizli nesneler ve zaman yönetimi oyununda her şeyi hızlı bir şekilde organize etmesine yardımcı olabilir misin? Bir sonraki heyecan verici macerasına başlaması gerekene kadar fazla vakti yok.

 • Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  Oyna
  Kawaii Avatar Yapıcı: Melek yada Şeytan
  4663 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım oyununda harika bir melek ya da cesur bir şeytan oluşturabilirsin. Hem süper hem de sonsuz büyüleyici harika kıyafetler yarat.

 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  19140 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • Tokyo or London: Style Princess Choice
  Oyna
  Tokyo or London: Style Princess Choice
  2531 defa oynandı
 • Moda Tırnak Sanatı
  Oyna
  Moda Tırnak Sanatı
  16796 defa oynandı

  Bu çevrimiçi makyaj oyunundaki tırnak salonunda, harika stillerde tonlar yaratabilirsin. Sen farklı tip ve renklerdeki tırnak cilalarını denerken bırak hayal gücün özgürce hareket etsin. Ancak öncelikle müşterilerine hızlı bir manikür hizmeti vermelisin.

 • Villains Inspiring Fashion Trends
  Oyna
  Villains Inspiring Fashion Trends
  31717 defa oynandı
 • Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  Oyna
  Dotted Girl: Mahvolan Düğün
  45420 defa oynandı

  Oh Hayır! Birileri yemek salonuna daldı ve Dotted Girl’ün düğün yemeğini tamamen mahvetti! Ünlü Fransız süper kahramana bu simülasyon oyununda tören başlamadan önce her şeyi toparlaması için yardım edebilir misin? Korkak suçlu bir camı kırdı, masaları devirdi ve hatta düğün pastasını rezil etti!

 • Melek Prenses Kostümleri
  Oyna
  Melek Prenses Kostümleri
  14256 defa oynandı

  Büyülü bir kumru bu şık prensesleri Melek Diyarını ziyaret etmeye davet etmeye karar verdi. Bu giydirme oyununda bu cennet yolculuğunda giyecekler şeylere karar verirken yardım edebilir misin? Her biri Gündüz Meleği ya da Gece Meleği olarak giyinmeyi seçebilir.

 • Prom at the Princess College
  Oyna
  Prom at the Princess College
  11936 defa oynandı

  Baloya sadece bir gün kaldı ve bu asiller hazır değil! Prom at the Princess College oyununda unutulmaz bir geceye hızlıca hazırlanmalarına yardım edebilir misin? 

  Mükemmel elbiseleri, ayakkabıları ve aksesuarları bulmaları gerekecek! Altı prenses de bu prenses oyununda muhteşem kombinler oluştururken onlara yardımcı ol. 

  Back to School: Princesses Rush ve High School Prom kesinlikle seveceğin giydirme oyunlarından sadece birkaçı! 

  Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile prensesler için tarz eşyalar seç. 
  • SOL TIKLAMA ile bu eşyaları kullan.
 • Peri Diyarı Güzellik Yarışması
  Oyna
  Peri Diyarı Güzellik Yarışması
  7244 defa oynandı

  Moda düşkünü bu üç arkadaş bu yılın Peri Diyarı Güzellik Yarışmasında birinci olmaya kararlı. Kim kazanacak? Bu sana bağlı! Kızlar için olan bu çevrimiçi giydirme oyununda giyecekleri mayoyu, elbiseyi ve daha fazlasını seçmelerinde onlara yardım et.

 • Dünyayı Sarsan Turne Modası
  Oyna
  Dünyayı Sarsan Turne Modası
  29781 defa oynandı

  Bu kızın arkadaşlarını bir rock grubu kurmaya ikna edecekse gerçekten muhteşem bir kıyafete ihtiyacı olacak. Bu çevrimiçi giydirme oyununda gerçekten sarsıcı bir kıyafet yaratmasına yardım edebilir misin? Başarılı olursa diğerlerinin de havalı kıyafetlere ihtiyacı olacak!

 • Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  Oyna
  Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  10973 defa oynandı

  Sarışın ehliyetini almak için sürüş yeteneklerini geliştiriyordu. Bu sabah sınavı için DMV'ye gidecek. Bu giydirme oyununda evinden çıkmadan önce doğru giysiyi seçmesine yardım edebilir misin?

 • Princesses at Fashionistas Contest
  Oyna
  Princesses at Fashionistas Contest
  46365 defa oynandı
 • Princesses: Galaxy Crush
  Oyna
  Princesses: Galaxy Crush
  7651 defa oynandı

  Genç asiller, Princesses: Galaxy Crush'da bu dünyaya ait olamayacak tarzlar üzerine çalışıyorlar! Bu giydirme oyununda, yeni kıyafetler ve makyaj malzemeleri denemelerinde onlara yardımcı olabileceksin! Bu dört prensesin hepsi için birkaç havalı kıyafet ve göz kamaştırıcı aksesuarlarla heyecan verici tarzlar oluşturabilir misin?

  Makyaj oyunlarını ve prenses oyunlarını seviyor musun? Öyleyse, Ellie: Get Ready With Me, Back to School: Princesses Rush ve Princesses: Future Fashion oyunlarını denemelisin.

  Oyun Kontrolleri

  • SOL tıklamayla prensesler için kıyafet, aksesuar ve daha fazlasını seç.
 • Princesses: The College's Popular Squad
  Oyna
  Princesses: The College's Popular Squad
  3919 defa oynandı

  Bu soylular sadece krallığı yönetmiyor, okullarını da yönetiyorlar! Eğlence ve moda dolu başka bir yıl için, Princesses: The College's Popular Squad oyununda onlara katıl. 

  Sonbahar dönemi başlamak üzere ve programları çok fazla muhteşem aktivite ile dolu. Bu prenses oyununday aklaşan mezuniyet dansı için harika kıyafetler seçmelerine yardımcı ol. 

  Daha fazla giydirme oyunu oynamak ister misin? Öyleyse Back to School: Princesses Rush ve Princesses at a Masquerade oyunlarını da denemelisin. 

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK eşyaları seç. 
  • SOL TIKLAMA ile onları her bir kıyafete uygula. 
 • Princesses: Fashion Designers Battle
  Oyna
  Princesses: Fashion Designers Battle
  25524 defa oynandı

  Two princesses enter, one princess leaves! These two royal fashion designers are going head-to-head in this online game. Which one will reign supreme when their style and accessorizing skills are put to the ultimate test in this fierce, and totally fashionable, competition?

 • Fashionistas: Boho vs Grunge
  Oyna
  Fashionistas: Boho vs Grunge
  51314 defa oynandı
 • Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  Oyna
  Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  141486 defa oynandı

  Eliza, düğün gününün tıpkı cennet gibi olmasını umuyor. Bu çevrimiçi giysi giydirme oyununda, muhteşem bir gün geçirmesine yardımcı olurken, gelin ekibinin üyeleriyle birlikte çalış. Mükemmel kıyafetler, harika makyajlar ve daha fazlasını seçmeleri gerekecek!